Czy pisanie dziennika może pomóc podwyższyć samoocenę?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy pisanie dziennika może pomóc podwyższyć samoocenę?

przez Korba 30 kwi 2009, 21:27
oooo isj powrócił w swojej dawnej formie, znowu zacznie nad nami górować z właściwym sobie rezonem i podsumowywać z typową dla siebie złośliwą i bezpośrednią spostrzegawczością :mrgreen:
Korba

przez isj 01 maja 2009, 02:23
Kasiu! (chociaż nie wiem, czy jednak nie Katarzyno, powiedzmy sobie szczerze, Chrystusowi w Twoim wieku już chyba nie zdrabniali)

Najchętniej nie powracałbym wcale, lecz lawina Waszych próśb podszytych skrajnym lizusostwem graniczącym z frenetycznym uwielbieniem nie dała spokoju memu sumieniu, więc postanowiłem na chwilkę zrobić powtórkę z rozrywki. Poza tym powiedz szczerze, gdzie znajdę drugie takie forum dyskusyjne, którego użytkownicy mają w każdą środę nowy avatar z Gwen Stefani?

Czy planujesz mieć kolejne z nią w roli głównej? W imieniu użytkowników, których nie mogę reprezentować, administracji forum, której nie jestem członkiem, Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Badania Opinii Społecznej oraz spółdzielni inwalidów "Zryw" (autentyk) pragnę gromko oznajmić: CZEKAMY NA NIE! Jak widzisz, mnie już zabrakło cierpliwości i zabrnąłem w graficzną desperację (ale nie bój, odwracalną, powiedz tylko słowo, płowowłosa, a walnę sobie obrazek, powiedzmy, z Anną Dereszowską).

Tymczasem.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez betty_boo 01 maja 2009, 13:26
naprawde fajnie cie znów słyszec isjocie!")

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 01 maja 2009, 14:46
isj, mnie do Chrystusa tak daleko, że to aż nieprzyzwoite porównanie... i tak btw proszę przestać mi wypominać mój wiek, bo wciąż wyglądam i czuję się na 18..., no dobra - na 23 (a zachowuję się na 15).

Jak najbardziej, Ania Dereszowska to bardzo piękna kobieta, szczególnie w roli Korby heh. Ja nie planuję zmieniać awatarka, bo do tego jestem bardzo przywiązana, już kiedyś tłumaczyłam, co on wyraża i to jest nadal aktualne :P

A żeby było w temacie - oto mój dzisiejszy wpis do pamiętnika:
"Drogi pamiętniku, jestem /cenzura/, a poza tym to /cenzura/ i nie będę już /cenzura/, bo mnie to /cenzura/, więc drogi pamiętniczku możesz się co najwyżej /cenzura/. To pisałam ja - Korba"
Korba

Sortuj wg