ottt

Hasiok.

Relacja z Bogiem - wg nauczania KrK

przez ahoj 04 cze 2016, 11:08
No pewnie, że nie jest śmiertelne. Widocznie dobry kapłan to taki, który potrafi panować nad pożądaniem i jednocześnie ma ku temu jakieś predyspozycje. W jakimś klasztorze - to rozumiem. Brak bodźców, ewentualnie ukierunkowanie na homoseksualizm (z tzw. "braku laku") , ale ksiądz mieszkający w mieście, odprawiający msze? Młode dziewczyny przychodzą do kościoła, młode dziewczyny biorą udział w jakichś roratach czy rekolekcjach, spotkaniach, wycieczkach. W zimie - można się opanować, ale w lecie? Facet bez kobiety, o czym on może myśleć w lecie?
ahoj

przez neon 04 cze 2016, 11:37
Widocznie mają jakis wyzszy cel w życiu, ale czy czasem nie mają ochoty, to dobre pytanie. Dalajlama też nie uprawiał seksu miał natomiast sny erotyczne, tzn może podświadomość próbowała na nim wymusić pewne rzeczy.
Im Just a crack in this castle of glass
I Mister Forum

przez agusiaww 04 cze 2016, 14:11
Kalebx3, to jak nie dorosli to po co sie na to swiadomie decyduja, nikt im do głowy pistoletu nie przykłada, by w spodniach chowali co maja. Niech sobie odetnie skoro pociag wazniejszy niz powołanie, zacznie brac brom, uzywac trzepaczki itd. czy ja mam dorosłemu facetowi tłumaczyc jakie ma wyjscia? :hide: Zreszta niech zmienia prawo w Kosciele i je uczłowiecza...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 04 cze 2016, 14:50
agusiaww napisał(a):Kalebx3, to jak nie dorosli to po co sie na to swiadomie decyduja, nikt im do głowy pistoletu nie przykłada, by w spodniach chowali co maja. Niech sobie odetnie skoro pociag wazniejszy niz powołanie, zacznie brac brom, uzywac trzepaczki itd. czy ja mam dorosłemu facetowi tłumaczyc jakie ma wyjscia? ....

Czemu nie. :mrgreen:

__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez ahoj 04 cze 2016, 18:58
agusiaww napisał(a):Kalebx3, to jak nie dorosli to po co sie na to swiadomie decyduja, nikt im do głowy pistoletu nie przykłada, by w spodniach chowali co maja. Niech sobie odetnie skoro pociag wazniejszy niz powołanie, zacznie brac brom, uzywac trzepaczki itd. czy ja mam dorosłemu facetowi tłumaczyc jakie ma wyjscia? :hide: Zreszta niech zmienia prawo w Kosciele i je uczłowiecza...

Jeśli uczłowieczą zasady to zaprzeczą idei. Religia nie może być zbyt blisko ludzi, bo spowszednieje i zrobi się z tego cyrk obwoźny.
ahoj

przez Michellea 04 cze 2016, 19:28
Proponuję, żebyście tę jakże fascynującą dyskusję na temat seksualności księży przenieśli tutaj: religia-wiara-modlitwa-wiadectwa-uzdrowienia-zbiorczy-w-tek-t54516-7224.html

Rosa26, gdzie jesteś?

przez neon 04 cze 2016, 19:41
Michellea, To tylko pokazuje że sztywne dogmaty nie mają szans z ciągła zmianą której poddawana jest rzeczywistość, ile razy biedna Rosa może reanimować trupa?
I Mister Forum

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 19:44
No właśnie gdzie jest Rosa? Ona by to wszystko wyjasniła nam w treściwej formie.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 19:47
Rosa26 przybyła, zobaczyła co się tutaj dzieje i... c.d. nastąpi.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 19:49
Lord Kapucyn, heh, tobie to ona się nie ukryje :D
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez ahoj 04 cze 2016, 19:50
neon napisał(a):Michellea, To tylko pokazuje że sztywne dogmaty nie mają szans z ciągła zmianą której poddawana jest rzeczywistość, ile razy biedna Rosa może reanimować trupa?

Czy chciałbyś wykreślić kradzież z KK? Dogmat to dogmat, bez niego wszystko traci swój sens.
ahoj

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 19:55
AnissemSirch napisał(a):Lord Kapucyn, heh, tobie to ona się nie ukryje :D

Damn it... zapomniałem, że oko Saurona widzi przez kurtynę ukrytych użytkowników. :pirate: Będę teraz musiał w ramach pokuty zapierd... tzn. ekhm , przeczołgać się trzykrotnie wokół całej wioski na kolanach opalając się przy tym kadzidłami z mandragory za przypadkowe wyjawienie tajemnicy użyszkodniczej.

Moderator/ R2 - D2

przez neon 04 cze 2016, 19:58
ahoj, to bardzo bardzo ograniczona myśl , zresztą co to za argument "dogmat to dogmat", roziwń to choć ciut
I Mister Forum

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 20:11
@Temat

Ekhu... ekhu... pragnę jedynie nieśmiało przypomnieć, iż ten wątek powstał w zamyśle jako prywatna przestrzeń dyskusyjna dla katolików (najlepiej true, ortodoksów, radykałów, ale ci letni też ujdą w tłoku bo zawsze można ich umocnić w wierze), gdzie mogliby oni wymieniać doświadczenia, rozmawiać o pogłębianiu swojej więzi/ relacji z Bogiem (w rozumieniu katolickim). Co za tym idzie- innowiercom, heretykom, bezbożnikom wstęp surowo wzbroniony.

To trochę tak jakbyście bez zaproszenie wprosili się na prywatny miting działaczy Towarzystwa Płaskiej Ziemi i zaczęli im machać przed ryjem globusami albo byli ŚJ , którzy późną nocą przyszli do stodoły gdzie członkowie quasi-satanistycznej sekty praktykującej mordy rytualne palą właśnie koty i składają dziewicę w ofierze na kamiennym podeście i zapukali niepewnie w drzwi pytając- "Czy chcecie może państwo porozmawiać o Bogu?", albo no nie wiem... byli harcerzami, którzy wpadli z hukiem w trakcie narady szefostwa mafii pruszkowskiej, żeby zapytać ich czy nie chcą kupić kolorowych plakietek z okazji Dnia Ziemi, z których dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. You get the picture?

Rosa26- mówiłem, że na publicznym forum taki temat nie zda egzaminu.

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg