ottt

Hasiok.

Relacja z Bogiem - wg nauczania KrK

przez ahoj 04 cze 2016, 11:08
No pewnie, że nie jest śmiertelne. Widocznie dobry kapłan to taki, który potrafi panować nad pożądaniem i jednocześnie ma ku temu jakieś predyspozycje. W jakimś klasztorze - to rozumiem. Brak bodźców, ewentualnie ukierunkowanie na homoseksualizm (z tzw. "braku laku") , ale ksiądz mieszkający w mieście, odprawiający msze? Młode dziewczyny przychodzą do kościoła, młode dziewczyny biorą udział w jakichś roratach czy rekolekcjach, spotkaniach, wycieczkach. W zimie - można się opanować, ale w lecie? Facet bez kobiety, o czym on może myśleć w lecie?
ahoj

przez neon 04 cze 2016, 11:37
Widocznie mają jakis wyzszy cel w życiu, ale czy czasem nie mają ochoty, to dobre pytanie. Dalajlama też nie uprawiał seksu miał natomiast sny erotyczne, tzn może podświadomość próbowała na nim wymusić pewne rzeczy.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez agusiaww 04 cze 2016, 14:11
Kalebx3, to jak nie dorosli to po co sie na to swiadomie decyduja, nikt im do głowy pistoletu nie przykłada, by w spodniach chowali co maja. Niech sobie odetnie skoro pociag wazniejszy niz powołanie, zacznie brac brom, uzywac trzepaczki itd. czy ja mam dorosłemu facetowi tłumaczyc jakie ma wyjscia? :hide: Zreszta niech zmienia prawo w Kosciele i je uczłowiecza...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 04 cze 2016, 14:50
agusiaww napisał(a):Kalebx3, to jak nie dorosli to po co sie na to swiadomie decyduja, nikt im do głowy pistoletu nie przykłada, by w spodniach chowali co maja. Niech sobie odetnie skoro pociag wazniejszy niz powołanie, zacznie brac brom, uzywac trzepaczki itd. czy ja mam dorosłemu facetowi tłumaczyc jakie ma wyjscia? ....

Czemu nie. :mrgreen:

__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez ahoj 04 cze 2016, 18:58
agusiaww napisał(a):Kalebx3, to jak nie dorosli to po co sie na to swiadomie decyduja, nikt im do głowy pistoletu nie przykłada, by w spodniach chowali co maja. Niech sobie odetnie skoro pociag wazniejszy niz powołanie, zacznie brac brom, uzywac trzepaczki itd. czy ja mam dorosłemu facetowi tłumaczyc jakie ma wyjscia? :hide: Zreszta niech zmienia prawo w Kosciele i je uczłowiecza...

Jeśli uczłowieczą zasady to zaprzeczą idei. Religia nie może być zbyt blisko ludzi, bo spowszednieje i zrobi się z tego cyrk obwoźny.
ahoj

przez Michellea 04 cze 2016, 19:28
Proponuję, żebyście tę jakże fascynującą dyskusję na temat seksualności księży przenieśli tutaj: religia-wiara-modlitwa-wiadectwa-uzdrowienia-zbiorczy-w-tek-t54516-7224.html

Rosa26, gdzie jesteś?

przez neon 04 cze 2016, 19:41
Michellea, To tylko pokazuje że sztywne dogmaty nie mają szans z ciągła zmianą której poddawana jest rzeczywistość, ile razy biedna Rosa może reanimować trupa?
świat lubi znieczulić

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 19:44
No właśnie gdzie jest Rosa? Ona by to wszystko wyjasniła nam w treściwej formie.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 19:47
Rosa26 przybyła, zobaczyła co się tutaj dzieje i... c.d. nastąpi.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 19:49
Lord Kapucyn, heh, tobie to ona się nie ukryje :D
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez ahoj 04 cze 2016, 19:50
neon napisał(a):Michellea, To tylko pokazuje że sztywne dogmaty nie mają szans z ciągła zmianą której poddawana jest rzeczywistość, ile razy biedna Rosa może reanimować trupa?

Czy chciałbyś wykreślić kradzież z KK? Dogmat to dogmat, bez niego wszystko traci swój sens.
ahoj

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 19:55
AnissemSirch napisał(a):Lord Kapucyn, heh, tobie to ona się nie ukryje :D

Damn it... zapomniałem, że oko Saurona widzi przez kurtynę ukrytych użytkowników. :pirate: Będę teraz musiał w ramach pokuty zapierd... tzn. ekhm , przeczołgać się trzykrotnie wokół całej wioski na kolanach opalając się przy tym kadzidłami z mandragory za przypadkowe wyjawienie tajemnicy użyszkodniczej.

Moderator/ R2 - D2

przez neon 04 cze 2016, 19:58
ahoj, to bardzo bardzo ograniczona myśl , zresztą co to za argument "dogmat to dogmat", roziwń to choć ciut
świat lubi znieczulić

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 20:11
@Temat

Ekhu... ekhu... pragnę jedynie nieśmiało przypomnieć, iż ten wątek powstał w zamyśle jako prywatna przestrzeń dyskusyjna dla katolików (najlepiej true, ortodoksów, radykałów, ale ci letni też ujdą w tłoku bo zawsze można ich umocnić w wierze), gdzie mogliby oni wymieniać doświadczenia, rozmawiać o pogłębianiu swojej więzi/ relacji z Bogiem (w rozumieniu katolickim). Co za tym idzie- innowiercom, heretykom, bezbożnikom wstęp surowo wzbroniony.

To trochę tak jakbyście bez zaproszenie wprosili się na prywatny miting działaczy Towarzystwa Płaskiej Ziemi i zaczęli im machać przed ryjem globusami albo byli ŚJ , którzy późną nocą przyszli do stodoły gdzie członkowie quasi-satanistycznej sekty praktykującej mordy rytualne palą właśnie koty i składają dziewicę w ofierze na kamiennym podeście i zapukali niepewnie w drzwi pytając- "Czy chcecie może państwo porozmawiać o Bogu?", albo no nie wiem... byli harcerzami, którzy wpadli z hukiem w trakcie narady szefostwa mafii pruszkowskiej, żeby zapytać ich czy nie chcą kupić kolorowych plakietek z okazji Dnia Ziemi, z których dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. You get the picture?

Rosa26- mówiłem, że na publicznym forum taki temat nie zda egzaminu.

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg