FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

Zlot

przez Anna Maria 07 maja 2011, 23:07
Sean1 napisał(a):
Nie martw się u nas nie ma kanibali.

no to najwyżej mnie dziki staranują albo komary pogryzą... potem się jakoś doczołgam :mrgreen:

dziki u mnie na wymarciu,ale żmii pełno pełza :mrgreen:

Chyba nie lubisz wsi.
Anna Maria

Zlot

przez *Wiola* 07 maja 2011, 23:19
Ka_Po,
, Kasiu nie jest źle , jakoś damy radę:) Myślałam ,że Kasiątko bardziej na północy mieszka.

kasiątko
Ja lubię prawie wszystkie zwiarzątka ale żmije proszę na czas zlotu eksmitować :mrgreen:
Moderator

Zlot

przez CichoCiemny 08 maja 2011, 02:43
Jak ktoś będzie w Trójmieście to chętnie wyjdę z domu, żeby się razem poszlajać po mieście :P

Zloty forumowe są świetne, nawet w dwie osoby, czasem się widuję z różnymi ludźmi, których znam z forów (for?) komputerowych, o grach, itp. Za jakiś czas szykujemy wypad w Bieszczady, ale wiadomo jak z tym jest, często komuś coś wypada w ostatniej chwili, ktoś inny też nie może, jeszcze inny ma za daleko i często takie wyjazdy się nie udają, ale jak już wyjdzie to wspomnienia są pozytywne.
CichoCiemny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez Sabaidee 08 maja 2011, 06:03
Ja jestem chętny. Nawet namiotu nie musi być - mogę spać w szałasie, jeśli ktoś mnie później oczyści z kleszczy. Śpiwór mam na Himalaje, więc nie zmarznę. Podniosę średnią wieku, ale mogę Wam to zrekompensować robiąc fotoreportaż. Ja w ogóle lubię wariackie pomysły, bo wtedy z reguły jest zabawa po pachy.

Sean1, w wieku 19 lat pojechałem za dziewczyną z Warszawy do Słonecznego Brzegu w Bułgarii via Budapeszt. To była połowa lat 70-tych, gdzie nawet porządnych map nie było. Tłukłem się tydzień przesiadając się z żiguli w syrenki, pabiedy i stare warszawy. W Rumunii było już trochę lepiej, bo były dacie. Minęło 35 lat, a pamiętam ten wyjazd do dzisiaj, a uśmiech dziewczyny w Słonecznym Brzegu wciąż stoi mi przed oczami.
Sabaidee

Zlot

przez Sean1 08 maja 2011, 12:47
Sabaidee no to musiała być niezła przygoda, zazdroszczę ;) W sumie ja tam nie mam problemów z oddalaniem się od domu, nawet jakbym miał to powiedzmy 19 lat to i bym na zlot w siną dal pojechał :mrgreen: W sumie na obozy się za dzieciaka jeździło jeszcze, ale to w sumie jak każdy. Kiedyś z kuzynem, właśnie tak z 2 lata temu zaplanowaliśmy w jednej chwili żeby pojechać sobie do Niemiec... problemem były jednak niskie fundusze na paliwo chociażby :mrgreen:
Ostatnio edytowano 08 maja 2011, 12:49 przez Sean1, łącznie edytowano 1 raz

Zlot

przez Starlet 08 maja 2011, 12:48
Sean1, ile masz lat?
Starlet

Zlot

przez Sean1 08 maja 2011, 12:50
21, rocznikowo 22 w sumie :P

Zlot

przez Starlet 08 maja 2011, 12:52
Ja myslalam,że Ty naprawdę dziecinka jestes-16 czy 17 lat,a dzieli nas raptem rok różnicy :mrgreen:
Starlet

Zlot

przez Sean1 08 maja 2011, 12:56
hehe, no dzięki :P
ale dobra, zdradzę ci prawdę, tylko cicho - naprawdę mam 9 :mrgreen:

Zlot

przez Sabaidee 08 maja 2011, 17:29
Ciekawy jestem co z tego (w)zlotu wyjdzie. W Warszawie od kilku tygodni nie możemy skompletować 3 osób na niedzielne spotkanie. Dziś zamiast spotkania forumowego wyszła randka. :)
Sabaidee

Zlot

przez Sabaidee 08 maja 2011, 18:16
Ka_Po, ja przepraszam za sceptycyzm. Zobaczymy jak ustalimy jakiś termin.
Sabaidee

Zlot

przez *Wiola* 08 maja 2011, 18:16
Musi się udać , Kasia ma tyle zapału i energii ,że nam nie odpuści, prawda?:)
Moderator

Zlot

przez marcja 08 maja 2011, 18:26
Ka_Po napisał(a):o w sam raz coś dla nerwicowców, cisza, spokój i my...rozwrzeszczana gromada :mrgreen: :mrgreen:

No ale tylko 4 domy !!!? :mrgreen: Czyli ze miasto daleko i nie ma szpitala w razie czego :mrgreen: To chyba dla osob w trwajacej wlasnie nerwicy za duze wyzwanie...

Ale ja poki co nie mam, wiec chetna jestem tez, jak termin mi bedzie pasowal... :smile:

Zlot

przez *Wiola* 08 maja 2011, 18:31
marcja, Zaraz szpital, wystarczy zapas benzo i samochód:)
Moderator

Sortuj wg