Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny ośrodek , dobre ceny ,ma tylko jedną wadę (dzwoniłem) domki wynajmują minimum na TYDZIEŃ !!!

 

-- 31 maja 2011, 21:01 --

 

Czy Ktoś jeszcze zna :idea: fajne miejsce (propozycję) w środkowej Polsce na spotkanie ? . Nie musi być extra bo ważne ... żeby się spotkać , pogadać, pobawić :yeah: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że zaczynam tracić wiarę w ten zlot. Owszem, udało nam się ustalić datę, ale reszta stoi w miejscu. Brakuje nam przede wszystkim miejsca zlotu tzn. wyboru konkretnej miejscowości. Jak już będzie miejscowość, to noclegi zazwyczaj można wygooglać. W tej sytuacji przedstawiam plan "B" :P . Jeżeli nie uda się z normalnym zlotem, to spotkajmy się w sobotę 9 lipca na piwie w Łodzi :D . Z opcją przenocowania do niedzieli - podejrzewam, że coś w sensownej cenie da się znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadnijcie we wrzesniu do Rzeszowa to was wszystkich przenocuje :lol:

 

Uważaj, bo jeszcze zechcemy skorzystać :P .

 

-- 03 cze 2011, 04:29 --

 

Wybieram się w weekend nad Zalew Sulejowski na łódki, jest tam fajny ośrodek.

Centrum Polski- niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego http://www.borki.pl/

Ceny przystepne, chce to obejrzec na żywo i dowiedzieć się dokładnie co i jak i o ewentualne wolne terminy na lipiec i rezerwację.

Po weekendzie napiszę Wam więcej na ten temat, jesli Was to oczywiście zainteresuje.

 

W tym ośrodku to akurat ceny są średnio przystępne, ale przy dwóch nocach pewnie mógłbym sobie na taki wydatek pozwolić. Bardziej mnie martwi kwestia dojazdu. Do Tomaszowa Mazowieckiego zapewne dojedzie się bez problemu, ale co dalej, gdy nie ma się samochodu? To jest zresztą uwaga dotycząca wszelkich ewentualnych lokalizacji. Raczej nie pojadę w miejsce, do którego dociera jeden autobus dziennie. Bo gdybym nagle zapragnął stamtąd uciec, to chciałbym mieć drogę ucieczki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, spokojnie. Teraz do każdej dziury jeżdżą prywatne busy. Przerabiałem to w zeszłym roku. Przecież to nie tylko nasz problem, ale również właściciela ośrodka, któremu zależy na frekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, spokojnie. Teraz do każdej dziury jeżdżą prywatne busy. Przerabiałem to w zeszłym roku.

 

Ja też, w zeszłym roku w Borach Tucholskich. Normalnie jakiś autobus raz czy dwa razy dziennie jeździł, ale to było akurat Boże Ciało i weekend, więc nic nie jeździło, a do najbliższej stacji było 5km (no, gdy przyjechaliśmy, to poszliśmy "skrótem" i wyszło z 10km, z bagażami :mrgreen: ). I nie był to środek lasu, ale wieś nastawiona na turystów.

 

Ktoś na pewno przyjedzie prywatnym samochodem , więc w razie nagłej potrzeby jakieś wyjście się znajdzie:)

 

Pewnie przyjedzie, ale raczej nie będzie siedział "o suchym pysku" :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, :) Ale Ty jesteś niecirpliwy :mrgreen:

 

Bo choć chcę jechać na zlot, to siedzi we mnie diabeł lęku liczący na to, że zlot zostanie odwołany :twisted: . I to jak najszybciej, bo czym bliżej zlotu, tym lęk będzie większy...

 

wszyscy uciekniecie :mrgreen:

 

Ale dobrze było by przynajmniej dojechać na zlot, a nie uciec przed startem ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest po niedzieli :P ...

Zgadza się, już piszę co i jak :D

 

http://www.borki.pl/ - opis ośrodka

Ceny jak w cenniku, czyli domek Campingowy 3 -osobowy 180,00 + 15,00 za każdą dodatkową osobę ( nie o wszystkich muszą wiedzieć ;) )

w domku jest 1 wersalka i 2 kanapy.

Domki wyposażone w pełen sanitariat i aneks kuchenny, przy domku można rozpalać grilla ale jest też specjalne miejsce na ośrodku na grilla pod wiatą.

Przy domku można rozbić namiot 15,00 lub 25,00 jesli namiot jest większy3-4 osoby ;)

Domki są "łaczone"- czyli z tyłu lub bokiem stoi drugi domek.

 

Dojazd dla niezmotoryzowanych

z Tomaszowa Mazowieckiego -dokładnie z Placu Kościuszki autobusem miejskim nr.2

Wysiadamy w Swolszowicach Małych ( przystanek na żądanie) i na piechotką do Ośrodka jest 4 minuty ( tak mi to przynajmniej wyjasnił bardzo miły, kulturalny i sympatyczny Pan recepcjonista ;) )

 

Rezerwacja musi być minimum na 2 tygodnie wcześniej.

Zaliczka 100,00 na konto Ośrodka

Aha ...termin, który nam pasował czyli 8-10 lipiec już jest zarezerwowany :-| Wszystkie inne weekendy lipca, póki co wolne.

Mi pasuje każdy lipcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po dzięki za konkretne wiadomości .Uważam ,że opcja domki plus namioty jest super i każdy może zadecydować co wybierze :D .

Mnie ten ośrodek jak najbardziej pasuje. Trzeba tylko szybko ustalić nowy termin i zarezerwować miejsce (żeby coś nam z przed nosa nie uciekło). Dlatego proszę jeżeli propozycja Ka_Po Wam pasuje o jak najszybsze i konkretne decyzje odnośnie nowego terminu i chęci udziału w Zlocie. Ja mówię TAK na 99,9 % na każdy ustalony termin w lipcu. Waplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli domek Campingowy 3 -osobowy 180,00

Bierzemy jeden domek na 15 osób to wyjdzie po 12 zeta na głowę. :D Ja zaklepuję miejsce na kanapie, na wierzchu od ściany. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×