Delikatne zmiany

Hasiok.

Re: Delikatne zmiany

przez Magdaa 19 cze 2010, 14:35
Magic- Ty naprawdę myślisz że jak poobrażasz admina i modów to dostaniesz od nich funkcję moderatora ? :lol: Ale z Ciebie optymista :mrgreen:
A ode mnie taka rada mała- jak chcesz zostać moderatorem to musisz nauczyć się pisać bardziej czytelnie- ciężko zrozumieć co masz na myśli przez niestosowanie zasad pisowni i kompletny brak składu w Twoich wypowiedziach- to dobra rada, z serca ;)
Magdaa

przez magic 19 cze 2010, 14:43
gdzie obrażam admina?którym słowem???tak pisze nie wyrażnie bo robie to szybko...już nie cche być ale zaskoczyła mnie wypowiedz paranoji ,gdzie stwierdziła zę nie wie którego działu jest moderatorem czyli nie została poinformowana przez zarząd ???
magic

przez linka 19 cze 2010, 14:43
magic, obrażasz się nie wiadomo o co i żądasz funkcji moderatora - jakby ci się należała....co Ty taki agresywny jesteś?
Poza tym, Magdaa, ma jednak troszkę racji, znaki interpunkcyjne nie gryzą. Nie wiem też co masz na celu tak dziwnie akcentując ADMINIE :bezradny:.
Dobra rada : uspokój się UŻYTKOWNIKU, bo niepotrzebnie się stresujesz........

[Dodane po edycji:]

Zarząd :lol:
Z Zarządem możesz zawsze ( a zwłaszcza wieczorami) pokonwersować na czacie 8)
Ja też nie wiem jakiego konkretnie działu jestem moderatorem i jakoś nie płaczę z tego powodu. Jest coś do zrobienia to nie patrzymy kto ma jaki dział tylko naprawiamy - easy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magic 19 cze 2010, 15:02
no chyba że tak tu jesteś wszyscy od wszytskiego to neiwiedziałem ,nie burze sie nie stresuje wy si ebardziej stresujecie nikogo nie obrażam ani nie klne a wy łapiecie mnie za słówka NERWUSY :8): żal mi was...THE END w tym temacie
magic

przez Magdaa 19 cze 2010, 15:28
A mi żal, że nie będziesz moderatorem- taki zrównoważony, stonowany i niewybuchowy człowiek jak Ty, to skarb na takim odpowiedzialnym stanowisku :mrgreen:
Magdaa

przez Tatka 19 cze 2010, 15:59
A ja z serca pwoem tobie magda że może po prostu trzeba zrozumieć magica. Zwyczajnie zrozumieć. Może chce być moderetorem zaburzeń osobowosci bo sam ma takowe. Moze stad takie jego zachowanie.
Myślę tez że wystarczyła odpowiedź aministratora jak i linki, która czy tego chce czy nie chce :) jest funkcyjną i ma głos w takich sprawach.
Ale ty? Po co wszczynasz i troche prowokujesz bezsensowne gadki. Jak nieraz powtarzałas nagminnie w tym temacie i tak nie masz głosu.
I chyba bym wolała magica na moderatora niż ciebie, która wymową i stylem przypomina przekupke rynkową.
Tak wiele gadałaś niedawneo o zrozumieniu innych i o waszym cudownym forum. A widac że jednak dlaeko ci do tego :)

przez Paranoja 19 cze 2010, 16:12
magic, jestem globalnym moderatorem, więc jak sama nazwa wskazuję, mam możliwość moderowania wszystkich działów.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Magdaa 19 cze 2010, 16:22
Tatka- na mój temat radziłabym ci się nie wypowiadać. Ja prowokuję? I kto to mówi :lol: Od momentu jak nazwałaś mnie i moich znajomych 'kurestwem i imbecylami' (za co nawet nie dostałaś ostrzeżenia, o zgrozo!) jesteś dla mnie spalona.
Także wolę być przekupą z targu niż osobą, która na forum loguje się tylko po to, aby poobrażać innych ludzi i sobie tym ulżyć. A ty coś konstruktywnego wprowadzasz w ten temat?

p.s. Osoba z zaburzeniami osobowości wg mnie nie powinna być moderatorem, bo przez swoje chwiejne nastroje może kogoś niesprawiedliwie ocenić.
p.s.2. Mam prawo się wypowiadać gdzie mam ochotę.
Magdaa

przez Tatka 19 cze 2010, 16:39
No cóż cytując ciebie z innego bliskiego tematu...

Magdaa napisał(a): nie pisze konkretnie o TOBIE, tylko ogólnie. Jakoś nikt z modów się nie oburzył, tylko Ty.
Uderz w stół a nożyce się odezwą?

Magdaa napisał(a): Aczkolwiek on nikogo nie nazywa tam personalnie, więc... Ale dobrze, napiszę o tym aby nie obrażać także innych ludzi spoza forum.

To ja również nikogo personalnie nie obraziłam. Więc (o zgrozo ! ) o co kaman? :)
Dobra koniec dyskusji z tobą :)
Ja nie powiedziałam że magic sie nadaje ale ty też furory nie robisz :)
Pozdrawiam :)

przez wovacuum 19 cze 2010, 16:51
Tatka, a Ty jak zwykle màcisz i obrazasz.Nic dodac nic ujàc. :?
wovacuum

przez Magdaa 19 cze 2010, 17:33
Tatka- już wystarczy, że ty jesteś najmądrzejsza, najmilsza i najpiękniejsza- ja już nie muszę, bo się tłok zrobi :roll:
Także nawet się cieszę, że wg ciebie się 'nie nadaję', jakoś mnie to nie martwi. Powinno? Dzięki ci, o cudowne jury za tak łaskawą ocenę :lol: A ktoś cię w ogóle prosił o ocenianie mojej osoby? Ja startuję na moderatora? :shock:
p.s. W temacie o drugim forum pisząc 'ludzie, którzy zakładają nowe forum', 'wysyłają pw' itp i dopisując do tego słowa 'kurestwo, imbecyle' itp to faktycznie nie pokazujesz jednoznacznie o kogo ci chodzi :lol: Daruj już sobie, kompromitujesz się tylko.
Magdaa

przez magic 19 cze 2010, 17:59
widzicie jak łatwo nerwusów wyprowadzić z równowagi :brawo: aż miło sie patrzy...
Ostatnio edytowano 19 cze 2010, 18:08 przez ALEKS*OLO, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wyprowadzaj z równowagi dalej, a będziesz miło patrzył na nagrodę.
magic

przez brokenwing 19 cze 2010, 20:35
Nie ładnie się cieszyć z czyjegoś zdenerwowania....lubisz jak ktoś Tobie tak robi?
brokenwing

przez magic 20 cze 2010, 02:46
nie ale to mnie krytykowali i oskarżali a teraz sami sie żrą...taka ludzka natura już...pinkt widzenia zależy od punktu siedzenia...poprostu grono ludzi na tym forum ma brak jakiejkolwiek empatii...
magic

Sortuj wg