Wyzdrowiałem/wyzdrowiałam... :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez samotniczka 13 gru 2006, 00:49
Witaj agapla, to fantastycznie że wyzdrowiałaś :D !!

agapla napisał(a):MOŻNa z tego wyjśc i to nawet bez żadnych lekarzy , leków itp trzeba tylko uwierzyć we własne siły !

I jeszcze potrzebne jest silne poczucie własnej wartości, bez tego ani rusz.

agapla napisał(a):Ja nie chodzilam po żadnych terapiach , leczylam sie zupełnie sama naturalnymi metodami

Możesz powiedzieć o tym nieco więcej? Jakie to były metody?

przez Róża 13 gru 2006, 09:52
Agapla-gratuluję.Ale może coś powiem na ten temat-ja przez ostatnie 4 lata byłam zdrowa.Zero ataków,praca,optymizm,uśmiech,zapomniałam o tym cholerstwie całkowicie.Niestety kilka poważnych zdarzeń losowych i zaatakowało mnie na nowo ze zdwojoną siłą :( Tyle,że teraz umiałam już walczyć o siebie.Ale nadal daleko mi do zwycięstwa,chociaz to wszystko o czym piszesz wiem od dawna.Dlatego trzymaj rekę na pulsie.Może swiadomość tego,że przy niesprzyjających warunkach może wszystko wrócić pomogłoby mi się obronić przed atakiem.Ja niestety byłam pewna,że jestem już całkowicie zdrowa.Trzymaj się!
Jeszcze dopisze jak mnie dopadło-na zakupach,chodziłam z mężem radosna jak skowronek i robiłam zakupy,o których marzyłam.Widocznie emocje były zbyt silne,bo w nastepnym momencie juz mnie wyprowadzał lecącą przez ręce.Ja sie jednak tym wcale nie przejęłam,stwierdziłam,że było duszno i dlatego.Ale tak mi zostało przez nastepne pół roku.przy wczesniejszych atakach nigdy czegoś takiego nie miałam-zmieniły sie objawy. :(
Przyjaciel forum

przez agapla 13 gru 2006, 11:41
Róża trzeba mieć rękę na pulsie to normalne ja tez zdaje sobie sprawę z tego że ewentualnie może się tak zdarzyć że nerwica wróci ale wcale się już tego nie boję co ma być to będzie raz z tym wygrałam to pokonam to znowu ,nie ma rzeczy nie mozliwych !obecnie traktuję nerwicę jak każdą inną chorobę jak się zachorowało to i można wyzdrowieć ! nie jest to nic śmiertelnego :lol: SAMOTNICZKA metody najprostsze czyli wit+magnez, melisa, mieszanka zolowa na nerwice(neuroflos),afirmacje , metoda wizualizacji ,pokonywanie leku choćby na siłe(może to kogoś sszokować ale w tym jest metoda), zająć sie gimnastyką!,I ćwiczyc wychodzenie z domu codziennie do upadłego bo jak damy sobie czas i tzw wolne to nic z tego nie będzie,do tego wszystkiego odpowiednia dieta,pozytywne myślenie i ZAJĄĆ się czymś!!! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotniczka 13 gru 2006, 12:07
agapla very thanks za rady, z pewnością bardzo się przydadzą :)
miłego dnia życzę!

przez didado1 15 gru 2006, 15:07
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:03 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

Jestem zdrowym człowiekiem!

przez Ryan88 15 gru 2006, 20:15
Witam Wszystkich
Na to forum trafiłem gdzieś około wrzesnia Tego roku, wówczas czułem się okropnie, co chwilę chwytały mnie okropne lęki, "zawałów" miałem chyba ze sto ;-) , zawroty głowy, bóle żołądka, słowem wszystko czym nerwica może nas obdarować :-) W październiku poszedłem do Psychiatry i Psychologa, Biorę Seroxat od pierwszej Połowy października, mija mi juz drugi Miesiąc brania leku. Muszę Przyznać, że Mnie to Pomogło w 100 %. Seroxat zaczął działać u mnie bardzo szybko, już w listopadzie nie wiedziałem co to nerwica, dziś juz zapomniałem jakie to uczucie. Dodam, że nie przestrzegam dokładnie wszystkich zaleceń, Np piję dość dużo :twisted: alkoholu, wekendami nawet wódeczka na seroxat :oops: , mimo to Pomaga, a na Kacu żadna nerwica nie chwyta. Mam nadzieję, że to już tak będzie zawsze, dzięki tej chorobie poznałem bardzo siebie, poznałem mechanizmy działania naszej psychiki, wiem jak panować nad nerwami, emocjami itp. Mam również wrażenie, że nerwica zrobiła ze mnie Lepszego człowieka :-)
Ps. Przepraszam, Musiałem się Pochwalić, jestem z tego powodu tak radosny, że to będą chyba moje najpiękniejsze święta. :D
Pozdrawiam Kochani, Życzę zdrowia, :smile:
Wesołych Świąt
Rafik

przez Oliwka333 15 gru 2006, 22:26
Hej szczesciarzu witam w coraz to wiekszym gronie zdrowszych kroliczkow bo jakze to trudne doswiadczenia przechodzilismy eh, u mnie jest podobnie czuje sie duuuzo lepiej i tez myslalam ze bede miala swieta z glowki a tu prosze bardzo jaki cudny prezent ale z ta wodeczka to nie przesadzaj bo ten meski smakolyk bywa zdradliwy.Wesolych Swiat!!!

przez Grzybek 15 gru 2006, 23:14
Czesc Rafal.Nie bede mowil jak bardzo Ci zazdroszcze.Pewnie wiesz.Cieszy mnie to bardzo,ze jestes juz zdrowy,bo wiem co przezywales...Uwiez mi.Ja jestem wrakiem czlowieka,jestem szmata,zawiodlem wszystkich tych na ktorych mi zalezalo i tych dla ktorych cos znaczylem.Nie bede juz rozpisywal sie na temat tego co czuje,czego sie boje,co mysle.To nie ma sensu.Moge tylko powiedziec-Chcialem byc...To co chcialbym powiedziec to-Nie zaluje nic...Chce byc normalnym czlowiekiem

przez Ryan88 16 gru 2006, 02:09
Nie Możesz Tak Mówić! Pamiętaj, że to TYLKO choroba, z której wyjdziesz, tak ja Inni, Nie Poddawaj się, bierz Leki Wg zaleceń, skorzystaj z psychoterapii, to Musi ci Pomóc. Sam rówznież Musisz sie wziąść za siebie, Myśl co wolno, co nie, co sprawia radośc co nie, panuj nad emocjami, to pozwoli ci wyjść z tego problemu!
Trzymam za ciebie Kciuki, powodzenia
Rafik

przez mysia_fisia 16 gru 2006, 17:27
Moje gratulacje!!
Jest nas coraz więcej, co napawa optymizmem.
Życzę Ci z całego serca, żeby nerwica już nigdy nie powróciła.
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...

Kocham Cię życie

przez Aga1 16 gru 2006, 20:17
tak moge tylko napisac o swojej metamorfozie. Teraz gdy wszystko jest , przede mna otwarte na oscierz, chlone godzine po godzinie, dzien po dniu.Czasem nie dowierzam ze to moje zycie.Stalam sie zupelnie inna.Mlodsza o te kilkanascie lat co zabrala mi nerwica. Los splatal mi wielkiego figla .Myslalam ze przez nerwice nigdy nie wroce do pracy a jednak... los sprawil ze prace bede miala i to blisko domu. I powiedzcie sami jak takiego zycia nie kochac. :twisted:

przez monik 16 gru 2006, 22:32
Gratuluję :smile:
monia

przez samotniczka 16 gru 2006, 23:32
Aga1 super, że Ci się udało! Fajnie, że założyłas ten temat, takie teksty są potrzebne, bo napawają optymizmem, no i motywują do działania.
Pozwolę sobie zacytować sławetny tekst:
"W życiu piękne są tylko chwile i dla nich warto żyć".
Nie ma dnia bez nocy, nie ma radości bez smutków, a "dzięki" depresji łatwiej docenia się po wyleczeniu uroki życia :)
Powiało trochę oklepanymi zwrotami i banałami, ale musicie mi wybaczyć (jest już późna pora) ;)
Dobra, idę spać, jeszcze napiszę nie to co trzeba i się komuś narażę, więc się dobrowolnie oddalam :roll:

przez didado1 17 gru 2006, 14:08
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:00 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

Sortuj wg