Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Strawberryjam 02 gru 2013, 21:13
Nie do końca ten temat, ale chciałam się podzielić swoim odkryciem, a że po zmianie diety również schudłam... (: Też miałam swojego czasu problemy z zaburzeniami nerwicowymi, ale miało to u mnie przyczyny somatyczne - zła dieta, a w konsekwencji niedobory niektórych minerałów i witamin mogą skutkować nerwicą czy przewlekłym niepokojem. Od kiedy dowiedziałam się o tym i zdecydowałam zostać weganką oraz zażywać suplementy moja psychika ma się naprawdę o wiele lepiej (:
Specjalistką mimo wszystko nie mogę się nazwać, więc nie chcę sama robić wykładów w tej kwestii, ale bardzo pomogła mi ta strona:
http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx/przyczyny_somatyczne.html

przez PJT 05 gru 2013, 00:19
pierwsze 3kg zleciały kondycja ma sie lepiej
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez CnaV 06 gru 2013, 21:20
PJT, gratulacje! ja też dołączam się do zrzucania kg
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evka 07 gru 2013, 22:40
OOO jest taki wątek ;)

Ja dodam że po urodzeniu dziecka zachorowałąm na nn brałam ssri i przytyłam ponad 20 kg, teraz zmieniłam lek niby ma byc lepiej ale widzę jak ciężko schudnąc. Chodzę na siłownię od jakoś 6 tyg, jem mniej i zero słodyczy czy jakiś tłustych rzeczy, bardziej warzywa, chude mięsko czy serek twarogowy ( a tak kocham ser zółty ... ;) ) Schudłam 3 kg w ciągu 6 tyg... Cięzko jest
Sertralin 50 mg

przez carlosbueno 11 gru 2013, 21:28
Ja przez stresy, bóle gardła i bezsens żywota ostatnio ciągle chudnę, już do 92 kg spadłem to z 10 kg mniej niż w zeszłym roku o tej porze. Mam nadzieję że poniżej 90 kg nie spadnę bo wtedy będę wyglądał jak chudzielec.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 11 gru 2013, 21:58
carlosbueno,
Mam nadzieję że poniżej 90 kg nie spadnę bo wtedy będę wyglądał jak chudzielec.

Dobrze będziesz wyglądał. Przecież to będzie jak najbardziej prawidłowa waga dla Ciebie. Bliska podręcznikowemu ideałowi.
rotten soul

przez jazzowa 11 gru 2013, 22:20
ja też może zacznę.... od jutra ;)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Arhol 11 gru 2013, 22:26
Co do odchudzania.

Grudzień>święta>wielkie żarcie - nici z tego. (Chyba że jacyś fanatycy fitnessu,i inne tego typu jednostki,nieugięte w swoim żelaznym treningu,woli treningu i reszcie)
Styczeń>nowy rok>postanowienia noworoczne>zgon postanowień w 99% przypadków.

Najprościej to chyba na wiosne,marzec wzwyż,czy tam luty :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez jazzowa 11 gru 2013, 22:27
od nowego roku - najlepiej :mrgreen:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Arhol 11 gru 2013, 22:31
No właśnie mówię,że styczeń to najszybszy miesiąc by zacząć i czym prędzej skończyć :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 12 gru 2013, 12:28
rotten soul napisał(a):carlosbueno,
Mam nadzieję że poniżej 90 kg nie spadnę bo wtedy będę wyglądał jak chudzielec.

Dobrze będziesz wyglądał. Przecież to będzie jak najbardziej prawidłowa waga dla Ciebie. Bliska podręcznikowemu ideałowi.

Dobrze to może z twarzy i brzuch płaski ale kończyny będą strasznie patykowate jak już teraz są chude.

przez rotten soul 12 gru 2013, 13:04
carlosbueno,
Dobrze to może z twarzy i brzuch płaski ale kończyny będą strasznie patykowate jak już teraz są chude.

To musisz zadecydować na czym bardziej Ci zależy. Ja z pyska wyglądam trochę za chudo jak dla mnie, ale nie mam brzucha przy obecnej wadze, więc wolę przy niej zostać, bo wolę nie mieć bębenka, a na twarzy być trochę zamorzony.
rotten soul

przez carlosbueno 12 gru 2013, 13:10
rotten soul napisał(a):carlosbueno,

To musisz zadecydować na czym bardziej Ci zależy. Ja z pyska wyglądam trochę za chudo jak dla mnie, ale nie mam brzucha przy obecnej wadze, więc wolę przy niej zostać, bo wolę nie mieć bębenka, a na twarzy być trochę zamorzony.

Ja przy obecnej wadzę brzucha też nie mam także nie widzę sensu ważenia mniej, w miarę wyglądające nogi i nie kościsty tyłek to mam powyżej 100 kg ale wtedy mam lekki brzuszek i co najgorsze twarz strasznie grubą, no ale nie wyobrażam se abym mógł znowu ważyć 85 kg albo i mniej.

przez rotten soul 12 gru 2013, 13:21
carlosbueno,
no ale nie wyobrażam se abym mógł znowu ważyć 85 kg albo i mniej.

A ja, że więcej. Przytyłem trójkę, pewnie w związku z porą roku, bo przy zimnie apetyt bardziej dopisuje. Także teraz waga pokazuje 83, a powinna 80. Trzeba się ogarnąć z deka. Ty musisz jeść trochę więcej, ja mniej i obaj będziemy zadowoleni. :D
rotten soul

Sortuj wg