Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez mark123 23 gru 2013, 22:37
Candy14 napisał(a):mark123, cola waniliowa kiedys smakowala mi mega... ostatnio juz jakos dupy nie urwala

Mnie bardzo smakuje Coca Cola waniliowa. A tej waniliowej z Biedronki jeszcze nie piłem, kupiłem pierwszy raz.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Monar 23 gru 2013, 23:14
zakupy - przeceny
za 40zł kupiłam koszulę jeansową, które normalnie chodzą po 100-120zł! :smile: I to nie z żadnego chińskiego...A z C&A 8)

przez Madlene 23 gru 2013, 23:17
wow to jest powod do zadowolenia :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kokojoko 24 gru 2013, 13:00
Buzi od syna i udawanie przed nim, że idzie Mikołaj. Przy każdym dzwonku do drzwi wołam: "ooo, to pewnie Mikołaj!" a później okazuje się, że to listonosz :lol: . I to słodkie rozczarowanie w głosie: "pewnie Mikołaj jest jeszcze daleko mamo?" :)
Trzeba jakoś schować prezent pod choinką :P
Kokojoko

przez rotten soul 24 gru 2013, 13:21
Kokojoko,
i udawanie przed nim, że idzie Mikołaj

Ładnie to tak okłamywać dziecko? :hide:
Jedna z ciekawszych tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Ściema dzieciom, aby miały trochę zabawy. Tak jakby bez tego, było to niemożliwe. Gorzej jak rozczarowanie prawdą też zostanie w główce. Ja je doskonale pamiętam. Bardziej niż odwiedziny wynajętych mikołajów czy tam gwiazdorów. Jak zwał tak zwał. Synonim oszusta dla mnie.
rotten soul

przez mark123 24 gru 2013, 13:47
Ja się za bardzo nie rozczarowałem, gdy się dowiedziałem, że mikołaja nie ma, może lekko.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez coma 24 gru 2013, 14:21
słońce :105:
PEACE & LOVE

przez Candy14 24 gru 2013, 14:28
Wszystko :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 24 gru 2013, 14:42
naprawilem latopa i sciagam teraz świąteczną muzę typu talamasca rammstein depesze czy foo fighters :twisted:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kokojoko 24 gru 2013, 15:37
rotten soul napisał(a):Kokojoko,

Jedna z ciekawszych tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Ściema dzieciom, aby miały trochę zabawy. Tak jakby bez tego, było to niemożliwe. Gorzej jak rozczarowanie prawdą też zostanie w główce. Ja je doskonale pamiętam. Bardziej niż odwiedziny wynajętych mikołajów czy tam gwiazdorów. Jak zwał tak zwał. Synonim oszusta dla mnie.

Daj spokój... On ma dopiero 3 lata i jest to dla niego w tej chwili największa radocha, że może wypatrywać Mikołaja i czekać na prezent. Z czasem się zorientuje o co chodzi... Ja traumy po tym jak się dowiedziałam, że Mikołaj nie istnieje nie miałam. Bez przesady... :roll:
Kokojoko

przez Candy14 24 gru 2013, 15:39
Kokojoko, popieram. Rozkoszna jest wiara w Mikolaja czy Gwiazdora. Przywilej dziecinstwa :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kadwa 24 gru 2013, 15:56
Nie rozumiem. Jakiego Gwiazdora?

przez Monar 24 gru 2013, 16:00
Kokojoko napisał(a):
rotten soul napisał(a):Kokojoko,

Daj spokój... On ma dopiero 3 lata i jest to dla niego w tej chwili największa radocha, że może wypatrywać Mikołaja i czekać na prezent. Z czasem się zorientuje o co chodzi... Ja traumy po tym jak się dowiedziałam, że Mikołaj nie istnieje nie miałam. Bez przesady... :roll:

Też nie miałam traumy... Szłam z rodzicami do domu, podczas gdy włączył się misiu, którego chciałam dostać... Udałam, że nie słyszę i poszłam dalej - ale juz wiedziałam.

przez neon 24 gru 2013, 16:03
Ciesze się że jestem, z dnia na dzień ten świat wydaje mi się coraz bardziej chory i zaczynam się domyślać, że to nie moja wina :D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Sortuj wg