Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 03 paź 2012, 16:45
carlosbueno, mam reformę i chore zdawanie polskiego - mianowicie wycofanie prezentacji. Planują nam zadać pytanie o jeden obraz, o którym mamy biadolić cały czas :lol:

wątpie żeby to do skutku doszło to bardziej krytyka sztuki jest a nie j. polski.

A co do studiów to najlepsza byłaby dla Ciebie politechnika albo inny ścisły kierunek najlepiej zamawiany żeby ci płacili albo np akademia morska tam nawet do 1,5 tysiąca płacą miesięcznie za to że studiujesz odp. kierunki.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez margor 03 paź 2012, 16:48
Monar napisał(a):carlosbueno, no akurat jeśli chodzi o naukę, to jestem głupia. :mrgreen:

-- 03 paź 2012, 16:43 --

Abbey, czemu ma nie wyjść???

Monar, może, po prostu, jeszcze nie znalazłaś sposobu na swoją naukę. Znam wiele osób, które będąc mądre nie są inteligentne. Wolę te, którym gorzej idzie nauka, a intelektem są całkiem, całkiem. ;)

Abby, teraz mamy niż, nawet jak maturę zdasz średnio, to dostaniesz się gdzie chcesz... W najgorszym wypadku dopiero końcem września. Także nie rezygnuj z marzeń! :) (a chociażby planów.)

Carlosbueno dobrze Ci radzi, pomyśl o zamawianym kierunku. Ja niestety nie mogłam, bo społeczno- humanistycznych nie zamawiają. :D

Wkurza mnie:

przez Abbey 03 paź 2012, 16:50
carlosbueno, właśnie na tym polega reforma - mamy być świadomymi odbiorcami kultury. Tak to się nazywa :lol:
Myślałam o Akademii. Tylko muszę zdać tę maturę...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 03 paź 2012, 16:51
Już jest niż demograficzny i będzie się dalej pogłębiać dlatego na studia będzie coraz łatwiej się dostać za moich czasów to na głupią socjologię, historię czy politologie było po kilkanaście osób na miejsce a wtedy sie jeszcze egzaminy wstępne zdawało :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez margor 03 paź 2012, 16:54
Abby, piszesz o ustnym polskim? Zdasz na pewno, bylebyś mówiła cokolwiek. A tak w ogóle, to ustna się do niczego nie liczy, a 6 punktów zdobędziesz. Skąd wiesz o tej reformie? A raczej kolejnej anty-reformie?
Wiesz, z tego co się orientuję, to żeby taka zmiana obejmowała Twój rocznik, to musielibyście być powiadomieni o niej, do końca 1 klasy, więc jeśli to wprowadzą, to dopiero za jakiś czas. :)

Wkurza mnie:

przez Abbey 03 paź 2012, 16:56
margor, mój rocznik rozpoczyna całą reformę szkolnictwa - pierwsi mieliśmy inne testy gimnazjalne, inny program nauczania, inną maturę.
Obrazek

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 03 paź 2012, 16:58
Abbey napisał(a):carlosbueno, właśnie na tym polega reforma - mamy być świadomymi odbiorcami kultury. Tak to się nazywa :lol:
Myślałam o Akademii. Tylko muszę zdać tę maturę...

no to niezła ściema trzeba się nauczyć ściemniać i pitolić o wszystkim i niczym skoro macie komentować obrazy bo no na tym mniej więcej polega. ;)

Wkurza mnie:

przez Monar 03 paź 2012, 16:58
Reformy wprowadzają teraz co rok...
Monar

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 03 paź 2012, 17:00
Monar napisał(a):Reformy wprowadzają teraz co rok...

i za tym poziom nauczania też z roku na rok chyba spada, ale w końcu mamy za premiera i prezydenta nauczycieli historii to wiedza co robią ;)

Wkurza mnie:

przez margor 03 paź 2012, 17:08
Historycy, którzy zgadzają się na ustawę, niemalże wypierającą historię ze szkół średnich. :(

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 03 paź 2012, 17:19
margor napisał(a):Historycy, którzy zgadzają się na ustawę, niemalże wypierającą historię ze szkół średnich. :(

z tą historią to bardzo bardzo dobrze, choć lepiej żeby jeszcze religie wyrzucili. Ja lubię historie czy geografie hobbystycznie ale niewiele to się w życiu przydaje lepiej jakby na ścisłe nauki i technikę kładli większy nacisk bo humanistów to mamy dosyć na najbliższe 3 dekady.

Wkurza mnie:

przez margor 03 paź 2012, 18:03
carlosbueno napisał(a):
margor napisał(a):Historycy, którzy zgadzają się na ustawę, niemalże wypierającą historię ze szkół średnich. :(

z tą historią to bardzo bardzo dobrze, choć lepiej żeby jeszcze religie wyrzucili. Ja lubię historie czy geografie hobbystycznie ale niewiele to się w życiu przydaje lepiej jakby na ścisłe nauki i technikę kładli większy nacisk bo humanistów to mamy dosyć na najbliższe 3 dekady.

Chyba nie wiesz co mówisz! Zlikwidujmy tożsamość narodową do cna. A nasi inżynierowie niech dalej wyjeżdżają za granice, bo niestety nasz kraj nie ma zapotrzebowania na specjalistów, ukierunkowanych na wysokie technologie. A płace w urzędach są niskie. Równie wystaczająco mamy inżynierów. Moi znajomi bo budownictwie i inżynierii środowiska nie mogą znaleźć pracy. A przedmioty ścisłe są tak czy inaczej.
Więc może warto pomyśleć o likwidacji tych nieprzemyślanych gimnazjów, które dosyć, że powodują powtarzanie materiału przez uczniów później, to jeszcze niszczą przyjaźnie w ważnym dla młodych ludzi wieku. A co za tym idzie nasze gimnazja to patologia zafundowana przez samych uczniów.

(Wkurza mnie: takie gadanie, jakie zaprezentowałeś.)

Wkurza mnie:

przez Abbey 03 paź 2012, 18:45
lepiej żeby jeszcze religie wyrzucili.

carlosbueno, już mówiłam kiedyś coś o tym - religii nie usuną i nadal będzie zajmować tyle miejsca w tygodniu, co fizyka i chemia razem wzięte ;)
Obrazek

Wkurza mnie:

przez niewiemocokaman 03 paź 2012, 18:50
:( wiesz co mnie boli? że w głowach się....

Sortuj wg