Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Monster6 02 lip 2016, 16:46
Arhol napisał(a):
Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

#moderacjauje
#takbyło

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.

Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.
Możesz mnie zbanować na zwrócenie uwagi :smile:
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Wkurza mnie:

przez Arhol 02 lip 2016, 16:54
Monster6 napisał(a):
Arhol napisał(a):
Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

#moderacjauje
#takbyło

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.

Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.
Możesz mnie zbanować na zwrócenie uwagi :smile:

whatever : D,biorąc pod uwagę ile razy cię banowaliśmy jak długo nie zaczniesz rzucać gównem w innych userów nie ma sensu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez joha 02 lip 2016, 16:59
Michellea napisał(a):Lubisz sobie pochlebiać, nie? Nie zyskujesz tym sympatii wśród kobiet.

Użalam się nad sobą - źle. Schlebiam sobie - też źle. Zdecyduj się wreszcie na coś. Oh wait, jesteś kobietą :P

Myślałam, że Druid. Biedna elo teraz ma służyć za pocieszycielkę :D

Takie są dylematy samca alfa - tyle kobiet do wyboru, tak mało czasu by wszystkie za..poznać :D Druidziątko ma foszka, jak jej przejdzie to sama się do mnie odezwie ;)
joha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 16:59
Michellea napisał(a):
Reynevan napisał(a):A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile:

A co to jest kiedy lubię kogoś, kto nie myśli jak ja, a wręcz ma doprowadzające mnie do szału poglądy na pewne sprawy? ;)

Akceptacja odmienności 8)

joha napisał(a):Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

Mirkujesz?
Reynevan

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 17:02
Monster6 napisał(a):Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.

Jakie państwo, taka moderacja...
Reynevan

Wkurza mnie:

przez Monster6 02 lip 2016, 17:03
Arhol, Nie chodzi o mnie.Tylko o to że na tym forum większość tematów jest zajebana OT.W niektórych żeby przeczytać coś dotyczącego tematu trzeba przekopywać się przez wszelkiego rodzaju OT.Przez pewien czas ''raporotwałem'' jak to nazwałeś i jaka była reakcja moderacji? Moderator napisała proszę o to o to i o to i na tym się skończyło.OT się toczył dalej i dalej.
A ty tutaj wyjeżdzasz że wielcy święci moderatorzy robią porządek na forum? Chyba na innym forum bo na pewno nie na tym.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 17:06
Trzeba przyznać, że to forum jest bardzo liberalne. Na przeciętnym, kameralnym [forum] tyle hejtów i bluzgów by nie przeszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
Reynevan

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 17:15
Reynevan napisał(a):Trzeba przyznać, że to forum jest bardzo liberalne. Na przeciętnym, kameralnym [forum] tyle hejtów i bluzgów by nie przeszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Myślę, że źle. Tzn. przyzwolenie na pewną dozę OT jest dobre, ale na hejty i bluzgi już nie.

Wkurza mnie:

przez Arhol 02 lip 2016, 17:20
Monster6 napisał(a):Arhol, Nie chodzi o mnie.Tylko o to że na tym forum większość tematów jest zajebana OT.W niektórych żeby przeczytać coś dotyczącego tematu trzeba przekopywać się przez wszelkiego rodzaju OT.Przez pewien czas ''raporotwałem'' jak to nazwałeś i jaka była reakcja moderacji? Moderator napisała proszę o to o to i o to i na tym się skończyło.OT się toczył dalej i dalej.
A ty tutaj wyjeżdzasz że wielcy święci moderatorzy robią porządek na forum? Chyba na innym forum bo na pewno nie na tym.

Szczerze powiedziawszy,względnie aktywny jestem tu ja i może 2-3 modów,paru z nas prawie że w ogóle się nie udziela,bądź okazjonalnie (nie wnikam,nikt tu nie jest jebanym niewolnikiem),chcąc wprowadzić gloryfikowaną przez ciebie ANTY-OT nazi polityke bana by musiało dostać większość aktywnych forumowiczów,przez co foro by wymarło : D.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez mark123 02 lip 2016, 17:24
Reynevan napisał(a):Trzeba przyznać, że to forum jest bardzo liberalne. Na przeciętnym, kameralnym [forum] tyle hejtów i bluzgów by nie przeszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Zależy, co kto lubi.
Ja jestem antyliberalny i mnie szlag trafiał, jak czytałem wypowiedzi niektórych to mnie trafiał szlag. Ale z korzystałem z opcji ignoruj (bo nic innego zrobić nie mogę), wielu osobom dałem ignora i lepiej mi się czyta forum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Kiya 02 lip 2016, 21:56
joha napisał(a):Takie są dylematy samca alfa - tyle kobiet do wyboru, tak mało czasu by wszystkie za..poznać :D Druidziątko ma foszka, jak jej przejdzie to sama się do mnie odezwie ;)

Och, jestem zazdrosna :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez Kiya 02 lip 2016, 21:57
Antimatter napisał(a):Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :)

To przestań wchodzić na temat o prawiczkach :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez zalezna 02 lip 2016, 23:23
Michellea napisał(a):Polecam witaminki B, mi na paznokcie świetnie podziałały :smile:

dzięki , ale łykałam już wszystko: skrzypowite, biotebal, witamin complex etc. wszystko przez te psychotropy :/
zalezna

Wkurza mnie:

przez Kiya 02 lip 2016, 23:28
zalezna, teoretycznie możesz sobie jeszcze hormony zbadać...

Sortuj wg