Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Druid 29 lut 2016, 12:35
ego napisał(a):Druid, a co Ty knujesz w stosunku do mnie? :nono: mówić mi tu wszystko, raz dwa ;)
w stosunku do Ciebie niestety nic, skoro nawet nie dasz się wyciągnąć na gorącą czekoladę
Druid

Wkurza mnie:

przez ego 29 lut 2016, 12:54
Druid, aha, czyli jednak może być jeszcze coś na rzeczy ;)
ego

Wkurza mnie:

przez Druid 29 lut 2016, 14:32
ego napisał(a):Druid, aha, czyli jednak może być jeszcze coś na rzeczy ;)
Podleczę swoje paranoje, żeby nie pogłębiać Twoich i może coś teges bez knucia? Obrazek
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 29 lut 2016, 16:33
Druid napisał(a):
ego napisał(a):Druid, aha, czyli jednak może być jeszcze coś na rzeczy ;)
Podleczę swoje paranoje, żeby nie pogłębiać Twoich i może coś teges bez knucia? Obrazek

No ładnie, już Jolantkę chcesz zdradzać.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Wkurza mnie:

przez Druid 29 lut 2016, 18:10
AnissemSirch napisał(a):No ładnie, już Jolantkę chcesz zdradzać.
Jak nie ma Jolantki, ego jest najfajniejsza z forum i co poradzę, że mnie fascynuje :bezradny: A żeby zdradzić, najpierw trzeba być w związku
Druid

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 29 lut 2016, 18:37
Druid napisał(a):
AnissemSirch napisał(a):No ładnie, już Jolantkę chcesz zdradzać.
Jak nie ma Jolantki, ego jest najfajniejsza z forum i co poradzę, że mnie fascynuje :bezradny: A żeby zdradzić, najpierw trzeba być w związku

Niby tak szybko wygasła między Wami ta płomienna pasjonująca lesbijska namiętność?

Wkurza mnie:

przez Druid 29 lut 2016, 18:49
AnissemSirch napisał(a):Niby tak szybko wygasła między Wami ta płomienna pasjonująca lesbijska namiętność?
A się czepiasz, tatuśku. Czy ja coś komuś obiecywałam? [ups, chyba coś kiedyś Jolantce]
Druid

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 29 lut 2016, 18:53
Druid napisał(a):
AnissemSirch napisał(a):Niby tak szybko wygasła między Wami ta płomienna pasjonująca lesbijska namiętność?
A się czepiasz, tatuśku. Czy ja coś komuś obiecywałam? [ups, chyba coś kiedyś Jolantce]

Ostry lesbijski sex i dozgonną wierność.

Wkurza mnie:

przez ego 29 lut 2016, 19:10
Druid napisał(a):Jak nie ma Jolantki, ego jest najfajniejsza z forum i co poradzę, że mnie fascynuje
Zapomniałaś dodać dwóch rzeczy "Dla mnie" (to znaczy dla Ciebie) oraz "do momentu jak się z nią ( z ego) spotkam na czekoladzie"...
ego

Wkurza mnie:

przez Hans 29 lut 2016, 20:58
ego, masz branie. Tutaj teraz, wcześniej moje deklaracje, temat jetodika kiedyś tam o ile dobrze pamiętam. Mnie to by kusiło, żeby sektę założyć i tych ludzi jakoś zagospodarować. Od czasu, kiedy zobaczyłem "Czas Apokalipsy", to chciałem być Walterem Kurtzem.

Wkurza mnie to, że będę jeszcze żył ze 40 lat, a czuję, jak z każdym dniem mam coraz mniej włosów, moje dziąsła cofają się bardziej, moja skóra staje się mniej elastyczna, na brwi zaczął wyrastać mi jeden długi i gruby włos. AAAAAAAA!!!!!!!!
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

Wkurza mnie:

przez Steviear 01 mar 2016, 01:23
to ze nie moge spac w nocy. ciagle mam ambicje ktorych w dzien nie zrealizuje. chcialabym to, tamto itp. nie moge po prostu spac. odzwyczailam sie od normalnej pory snu i nie moge normalnie. strasznie mnie roznosi energia i mam milion pomyslow. jaka radosc sprawia mi pozyteczne spedzanie czasu na pracy - ale tylko w nocy bo w dzien sie mecze strasznie. czuje ze marnuje te poklady energii. ze powinnam z tego korzystac. szkoda ze teraz jest tak dobrze. dlaczego teraz.....wkurza mnie ze nie moge tego zmienic za nic po prostu.

Wkurza mnie:

przez Druid 01 mar 2016, 12:39
AnissemSirch napisał(a):
Druid napisał(a):Czy ja coś komuś obiecywałam? [ups, chyba coś kiedyś Jolantce]

Ostry lesbijski sex i dozgonną wierność.
Wolałabym białe homomałżeństwo z astralną siostrą

Wkurza mnie, jak ktoś się na mnie wkurza o coś, co sam robi
Druid

Wkurza mnie:

przez Druid 01 mar 2016, 14:02
wkurzają mnie różni kumaci użytkownicy forum, którzy nie wypowiadają się wzajemnie w swoich wątkach, tylko czekają, aż inni zajrzą do ich "piaskownicy"

dzieci, kurrrrrrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Druid

Wkurza mnie:

przez Druid 01 mar 2016, 19:52
:roll: no dobra, abrakadabra mnie wkurzył /fantazjowałam, że topię w przeręblu/
Druid

Sortuj wg