Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez linka 26 cze 2010, 11:48
suicidesilence, jak nie pójdziesz to możliwe, ze się wykończysz....a ja radzę jednak wybrać się do specjalisty, teraz masz czas, nie ciążą na tobie obowiązki związane z uczelnią - zacznij się leczyć....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sean1 26 cze 2010, 14:28
linka wiem, tak właśnie myślałem, obecnie też nie pracuję i mam kupę czasu. Ale to jednak jest trudny krok. Ostatnio miał miejsce przełom w mojej nn. Jednak wiem, że całkiem wyleczyć się sam nie jest tu możliwe, dlatego będę musiał iść.

przez brokenwing 26 cze 2010, 18:22
Dziś cały dzień czuje ogromny kamor na klacie i gąbczaste kolana ....jakieś rady?(zero leków w domu)
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ghost73 26 cze 2010, 18:31
A mnie wkurza wszystko świtat ludzie brak tolerancji dla inych akceptacjia i zrozumienie 2 osoby jaka jest i wszystko do okoła oraz postka smutek i samotnośc,i to że nik nie toleruje mnie jak człowieka tylko jak wariata który sobie coś ubzdurał i ma swoje zasady,oraz wkurza mnie to że z bratem nie moge sie nigdy dogadać tylko wiecznie kłutnie z byle powodu mam wszytko w dupie juz głęboko.... :(

przez Korba 26 cze 2010, 19:36
nie chce mi się wymieniać... po prostu mam wkurva...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez k_o82 26 cze 2010, 23:56
jak ktoś się zemną wcześniej umawia i później kombinuję ... zmienia zdanie...
k_o82

przez Nenaja 27 cze 2010, 02:40
Moja naiwność i ufność... ciągle popełniam te same błędy...niczego się chyba nie nauczyłam
Nenaja

przez ghost73 27 cze 2010, 11:30
wkurza mnie o że ini nie umieją mnie zakceptować mojego zachowania i to że żyje wkurza mnie czasami oraz że ludzie nie myslą czasami wszyscy :evil:

przez linka 27 cze 2010, 11:35
Wkurzają mnie ludzie, którzy nie potrafią sobie zainstalować przeglądarki, która poprawi ich błędy ortograficzne i tacy którzy nawet nie starają się tak składać swych wypowiedzi tak, żeby były czytelne i zrozumiałe, wkurzają mnie ludzie którzy nie używają znaków interpunkcyjnych...........
Wkurza mnie to, że na całym allegro nie znalazłam ani jednego kostiumu który by mi odpowiadał, wkurza mnie, że jest chłodno, wkurza mnie moje lenistwo i rozmemłanie.........w ogóle PMS chyba am, bo mnie wszystko wkurwia dziś.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 27 cze 2010, 12:08
A mnie wkurza moja bezradność w chorobie, zadawanie pytań mojej terapeutce co z czego wynika.
Wkurza mnie ,ze nie potrafie sobie zorganizować czasu.
Wkurza mnie,że nei potrafię podjąc jakiejkolwiek samodzielnej decyzji dotyczącej przyszłości.
Wkurza mie,ze jest niedziela, a ja siedzę w domu,
Wkurza mie,że brakło mi papierosów,że nie chce mi się po nie pojechać do sklepu.

....jadę po papierosy :smile:
Obrazek
Główny Moderator

przez Goldielocks 27 cze 2010, 12:12
Wkurza mnie:
-hipokryzja,
-chęć przypodobania się innym za wszelką cenę, nawet kosztem zatracenia zdolności obiektywnego myślenia,
-oportunizm - zmienianie zdania pod wpływem chwili i okoliczności,
-przedstawianie siebie, jako osoby lepszej od innych - okazywanie wyższości na każdym poziomie bytowania.

[Dodane po edycji:]

Monika1974 napisał(a):A mnie wkurza moja bezradność w chorobie,
Wkurza mnie,że nei potrafię podjąc jakiejkolwiek samodzielnej decyzji dotyczącej przyszłości.

Niestety - dokładnie to samo. :?

[Dodane po edycji:]

Nenaja napisał(a):Moja naiwność i ufność... ciągle popełniam te same błędy...niczego się chyba nie nauczyłam

To niestety, także mój problem... :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez k_o82 27 cze 2010, 12:31
Monika1974, może czuję się podobnie do Ciebie ale nie mam problemu z papierosami,
nie ma rzeczy od której bym się uzależnił... kiedyś myślałem że bez seksu nie potrafię żyć...
k_o82

przez *Monika* 27 cze 2010, 14:29
k_o82, bez sexu...jakiś czas wytrzymać można. Na dłuższą metę..........niezdrowo dla psychiki też.
Obrazek
Główny Moderator

przez k_o82 27 cze 2010, 15:11
jak mnie kobiety nie denerwują tylko wkur.... ją.... po co się k...... umawiać jeśli idzie się w sobote na wesele
i wie się że nie da rady wstać w niedziele rano... po co w ogóle zawracać dupę człowiekowi i ku..... sie umawiać na pie.....
zdjęcia.... :twisted:
k_o82

Sortuj wg