Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 22 lut 2014, 22:20
Ja dziś kupiłam tylko spodnie i bluzę z lumpa, a chciałam kurtkę (nową), ale nigdzie nic fajnego nie ma. Nie wiem, gdzie ludzie kupują te kurtki - mają takie fajne, a jak idę do sklepu to wieje sandałem. :bezradny:

Wkurza mnie:

przez Saruś 23 lut 2014, 00:21
Też nie wiem skąd sie bierze fajne kurtki. Od zawsze nie wiem, na ludziach widywałam cuda, a w sklepach sie te cuda przede mną chowały :(
Ja kupuję albo w sklepach albo w lumpeksach, do rynku nie mam zaufania.

Widzę, że nie tylko mnie menele wkurzają, jechałam autobusem z takim czymś i dostałam migreny, do teraz mnie trzyma.

Wkurza mnie:

przez Abbey 23 lut 2014, 00:48
macieywwa napisał(a):Od początku grudnia odbieram przynajmniej jeden telefon dziennie z hasłem „mam dla Pana świetną ofertę”. Mówię, że nie jestem zainteresowany. Nie rozumieją. Napastują mnie tekstami „mam już dla Pana przygotowaną do wysyłki Xperię XYZ z hydromasażem i obciągarką, kurier tylko czeka na adres”. :twisted:
Odpowiadam, że nie mam dzisiaj urodzin, a gwiazdka niedawno była, więc niech wprost powie, że chce mi ją sprzedać, to w spokoju ducha będę mógł się rozłączyć. Nie pomaga.
Oni recytują formułkę, ja recytuję formułkę i rozłączamy się ze zmarnowaną minutą życia, którą moglibyśmy poświęcić na dłubanie w uchu. :D

jak mnie to wkurza! i nie potrafią dzwonić o normalnych porach - albo dopiero zaczynam zajęcia, albo ucinam sobie drzemkę, albo śpię, bo akurat mam wolne, ugh

-- 23 lut 2014, 00:50 --

I też (choć dopiero niedawno) doceniłam zakupy w lumpach. Problem jest tylko taki, że nie umiem szukać i 'walczyć' o ciuchy, jak to robią babki po dostawie... :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Saruś 23 lut 2014, 01:52
Ja po dostawie się boję chodzić, raz mi jedna wyjęła z koszyka i pobiciem groziła.

Wkurza mnie:

przez Abbey 23 lut 2014, 02:04
dlatego ja nie chodzę, poza tym ciężko mi wychodzić z domu w jakimkolwiek celu z własnej woli. Teraz chodzę jedynie jak znajoma ma dostawę i rozwiesza ubrania - wtedy można przegrzebać w samotności i przed wszystkimi 8)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 23 lut 2014, 16:28
Byłam wczoraj na dostawie i był taki młyn, że ja pie*dolę. Powiesz ludziom "przepraszam", to nawet się nie przesuną. Mam im się do ucha wydrzeć, żeby zrozumieli?

Tak naprawdę to większość swoich ciuchów mam z lumpa, bo do tych z rynku mam awersję. Ale teraz chyba nastały jakieś ciężkie czasy, bo o ile jeszcze pół roku temu potrafiłam wejść do przymierzalni z wysypującymi się z kosza ciuchami (a potem nie wiedziałam, na co się zdecydować), o tyle teraz cięzko mi znaleźć cokolwiek - same szmaty.

Wkurza mnie:

przez Steviear 23 lut 2014, 16:44
Saruś napisał(a):Ja po dostawie się boję chodzić, raz mi jedna wyjęła z koszyka i pobiciem groziła.

Lol. Pozwoliłaś jej tak?

Pogryzłabym ją za to :lol: . Co za /cenzura/ .

A mnie wkurza to,ze pomimo mojej chęci, to ktoś ustawił mi hasło i teraz nie mogę nic instalować ani właczać niektórych programów 8)
Super. Tylko że nikt się nie przyznaje
Steviear

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 23 lut 2014, 16:48
tak wyglądają zakupy w lupie w Lublinie jak jest nowa dostawa.

"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez Reiben 23 lut 2014, 17:27
zestawić ten film z murzynami na zasiłku za Oceanem targającymi pełne wózki elektroniki podczas promocji
Reiben

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 23 lut 2014, 17:32
Luuudzie mnie wkurzają. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez mark123 23 lut 2014, 19:20
Wkurza mnie, gdy coś następuje wcześniej niż o ustalonej godzinie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Saruś 23 lut 2014, 20:56
Steviear nie bo jestem wredna.

Mąż mnie wkurza.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 24 lut 2014, 12:17
Loguję się na konto bankowe - błąd systemu w niektórych zakładkach, uniemożliwiający sprawdzenie stanu konta. To samo po kilku próbach.
Chwilę później chcę wejść na stronę kablówki, by sprawdzić coś na koncie - przerwa techniczna.

NO JA PIE*DOLĘ. :evil:

Wkurza mnie:

przez jolantka 24 lut 2014, 12:32
Wkurza mnie, że od dwóch miesięcy można policzyć na palcach jednej ręki, ile razy wyszłam z pieleszy łóżkowych

Wkurza mnie vol 2 moja wyłysiała pała, na której zostało plus minus 10 włosów. I pytam się dlaczego
jolantka

Sortuj wg