[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez WERCIA 27 lis 2007, 23:57
chociaz jedna osoba sie zgadza ze to miasto jest okropne..

przez niobe102 30 gru 2007, 23:26
O wartości miasta nie decydują przedmioty, ale ludzie... Zakochałam się w Szczecinie dopiero na 2 roku studiów (lepiej późno niż wcale). To tutaj poznałam wspaniałych ludzi, którzy zaakceptowali mnie taką jaka jestem, ze wszystkimi moimi wadami...; w tym mieście dostałam świetną pracę, która mnie umacnia i sprawia, że czuje się kimś wyjątkowym (nie przeszkadza mi, że nie zarabiam kokosów...); i wreszcie w Szczecinie przekonałam sie co zanczy kochać i być kochaną... ubolewam tylko, iż to uczucie rozpłynęło się tak szybko...
[/i]
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
per aspera ad astra

przez miazga20 21 sty 2008, 22:02
Kamil, lat 22, ZO-K, lęk... Chętnie pogadam, pomogę - mam doświadczenie w walce z chorobą (5 lat). Oczywiście Szczecin...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Basti 26 lut 2008, 23:00
Hej. Jestem ze Szczecina. Co prawda nie mam jeszcze potwierdzonej klinicznie przypadosci ale prawdopodobnie cierpie na depresje. We wtorek powinnam wiedziec juz co ze mna :)

Przydalo by sie kolo wsparcia. Przynajmniej mnie jego brakuje...

przez agunia79-1979 05 mar 2008, 20:16
witam mam 28 lat jestem ze szczecina mam nerwicę lękową odkąd się pojawiła minęło 5 lat chętnie poznam osoby z taką nerwicą jak moja Nam bardzo potrzebne jest wsparcie tak jakoś raźniej się robi POZDRAWIAM

przez silly angel 06 mar 2008, 21:32
Hej:] Terapia grupowa Szczecinian?

Ja mam 16 lat jak coś to na pw albo na gg chętnie pogadam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:17 pm ]
szukam osoby z podobnymi przypadłosciami do pogadania spotkań itp

(depresja autoagresja, samooklaeczenia, schizofrenia)
wiersze jedynym moim słowem
nie mówie o swych uczuciach jeżeli nie chce ratunku

przez KACHA 24 mar 2008, 13:07
WERCIA napisał(a):witaj.milo wiedziec ze sa ludzie z naszego okropnego miasta

Ja nie uważam, że nasze miasto Szczecin jest okropne jest to najwspanialsze miasto w jakim żyje i mieszkam. Ma wiele uroków ale trzeba tylko zwrócić na to uwage. pozdrawiam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:17 pm ]
smuteczek napisał(a):Jest, jest i depresyjny Szczecin; pozdrawiam cieplutko

[ Dodano: Dzisiaj ]
I jeszcze jedno, szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie? Może znacie kogoś takiego...??

[ Dodano: Dzisiaj ]
I jeszcze jedno, szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie? Może znacie kogoś takiego...??

Ja znam świetnego psychoterapęte i psychiatre w jednym: doktór Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej ale najpierw trzeba pójść do niego prywatnie, wrazie czego numer moge podać telefonu do niego.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:30 pm ]
Ja w ogóle się nie przedstawiłam Kasia mi na imie mam 24 lata. Również szukam znajomych z podobnymi objawami i takie spotkanie w naszym mieście było by bardzo dobrym spotkaniem jak z pierwszej strony agnieszka_2008. Jestem tu nowa i prosze was jeszcze o pomoc w obsługiwaniu tego forum czyli co do czego jak pisać posty do was np. prywatnie na forum itd.

przez silesiaster 24 mar 2008, 13:49
KACHA napisał(a):doktór Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej ale najpierw trzeba pójść do niego prywatnie

nie trzeba iść prywatnie wystarczy, że np. psycholog/psychiatra z Twojej przychodni Cię skieruje - możliwe, że samemu bezpośrednio też można przyjść. Również polecam...

pozdrawiam

[Szczecin]- szukam znajomych

przez KACHA 14 kwi 2008, 17:40
Szczecinianie z forum co taka cisza... proponuje może w końcu jakieś spotkanie...kto jest za :!: :?:

przez WERCIA 16 kwi 2008, 17:03
Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej w poradni na kase chorych..

pozdrawiam

przez MagdalenkaBMW 16 kwi 2008, 18:47
Witam ;)
Lecze sie u dr.Jerzego Pobochy na ul.Juranda 1,
jest on min.bieglym sądowym.
Tez jestem za spotkaniem !!!!

przez KACHA 18 kwi 2008, 23:20
WERCIA napisał(a):Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej w poradni na kase chorych..

Nie jestem pewna bo ja najpierw byłam u niego prywatnie. A potem skierował mnie na żołnierską na terapie, byłam już na dwóch ale od tamtego czasu lecze się za darmo u niego i jako lekarz jest rewelacyjny.. ;)

MagdalenkaBMW napisał(a):Lecze sie u dr.Jerzego Pobochy na ul.Juranda 1,
jest on min.bieglym sądowym.
Tez jestem za spotkaniem !!!!

Mówisz, że jest biegłym sądowym, tzn. zajmuje się też takimi sprawami jak renta :?:
A co do spotkania wpisywujcie się Szczecinianie kto jest za bo ja nawet bym w tym tygodniu bym chciała... ;) Ps. A jak się wtedy rozpoznamy?
Czekam na wasze posty.. ;)

Kiedy spotaknie w większym gronie??

przez cixi81 28 kwi 2008, 15:55
juz ciepło , słonko świeci :)

przez silly angel 29 kwi 2008, 19:10
ja proponuje spotkanie po weekendzie majowym na wałach z książką o psychologi???
wiersze jedynym moim słowem
nie mówie o swych uczuciach jeżeli nie chce ratunku

Sortuj wg