[Sosnowiec]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

SOSNOWIEC

przez kopciuszek 02 kwi 2007, 14:29
Pielęgniarka przychodzi tylko zmienić opatrunek, na brata i bratowa nie mogę absolutnie liczyć ponieważ oni nigdy nie mają czasu i nie chcą sie angażować kiedyś dali mi do zrozumienia że jak rodzice pomogli mi przy chowaniu chorego Michała to teraz ja powinnam się zająć chorymi rodzicami dzwonią od czasu do czasu i pytają się jak się mama czuje. W domu pomaga mi ojciec który sam jest chory ale na chodzie i mój mąż ale on tylko w domowo-zakupowych sprawach ale dobre i to. Najgorsze jest to że mam pewne objawi ginekologiczne które mnie niepokoją i jestem zapisana do lekarza po świętach i jestem słaba.
Dziękuję za kontakt i zainteresowanie Jagoda

przez GRACJA 03 kwi 2007, 13:31
Dobrze że przychodzi do Ciebie pielęgniarka. Możesz zawsze się jej poradzić. To jest duża pomoc. Tak - musisz zadbać o Swoje zdrowie. To dobrze że możesz liczyć na ojca i męża. Nie jesteś taka samotna w swoich zmaganich. Wiem że jesteś zmęczona, martwisz się tym wszystkim i bardzo Ci współczuje. Jesteś silna i dzielna. Dasz sobie radę, Pozdrawiam cieplutko.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sosnowiec

przez kopciuszek 03 kwi 2007, 17:24
Tak nie jestem sama ale skąd zebrać w sobie siły aby to wszystko przetrwać.
Pielęgniarka powiedziała mi że ta rana nie ma możliwości się zagoić jest za duża. Staram się być dzielna ale dokąd mi starczy sił.
Pozdrawiam Jagoda

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:14 pm ]
Dlaczego tak mało ludzi z Sosnowca chce pisać o swoich problemach albo pomagać innym w problemach.
Jagoda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wielokropek 21 kwi 2007, 10:35
ja mam pewien opór , że moje wypowiedzi pozna , któryś ze znajomych i będzie klops...
Ale w sumie jestem anonimowa. Tutaj mieszka kilkaset tysięcy ludzi :)
Bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy :( Ale da sobie radę, zobaczysz!

Sosnowiec

przez kopciuszek 21 kwi 2007, 12:41
Dziękuję za odpowiedź mama była drugi raz w szpitalu Nr 5 obecnie jest w domu opiekujemy się nią i pielęgnujemy. Do wielu rzeczy zdążyłam się przyzwyczaić. Jak tylko mój syn i czas mi pozwala to wchodzę na różne fora czytam innych problemy wielu rzeczy się uczę. Jestem nawet spokojna i z pokorą znoszę to co mi los daje.
Jagoda

przez Łukasz12345 06 maja 2007, 02:03
Hej tez jestem z Sosnowca od jakiegos czasu przegladam to forum ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowalem :D jak ktos chce pogadac to zapraszam...

ps. wypadaloby zostawic tutaj namiar jakis bo nie podalem :D
:arrow: gg 2064250 e-mail potrzeba7@interia.pl

Sosnowiec

przez kopciuszek 06 maja 2007, 10:40
Chętnie z Tobą pogadam też jestem z Sosnowca jakie masz problemy. O czym chcesz pogadać jestem otwarta na dyskusję.
Pozdrawiam Jagoda

przez pfompfel 06 maja 2007, 10:58
Ja chciałabym studiować w Sosnowcu na AM... :((

Strasznie cięzko jest się u was "odnaleźć"... Szukając uczelni chyba 3 razy zabłądziliśmy.
"boże na wysokości...może to pierwsza i ostatnia modlitwa,w ciemności niewypowiedzianego słowa,braku wiary. Niech się dzieje co się ma dziać i oto właśnie się modlę, skoro nie ja tworzę swój dzień i noc..."
A.Czekanowicz

przez Łukasz12345 06 maja 2007, 15:27
Kopciuszek to moze odezwiesz sie na gg? tam wyzej podalem numer albo podaj mi swoj to ja sie odezwe :)

pfompfel najwazniejsze ze wkoncu znalazlas :)

przez pfompfel 06 maja 2007, 15:49
taaa - znalazłam na odludziu :D i jak sie dostane to chyba sie zdecyduje...
"boże na wysokości...może to pierwsza i ostatnia modlitwa,w ciemności niewypowiedzianego słowa,braku wiary. Niech się dzieje co się ma dziać i oto właśnie się modlę, skoro nie ja tworzę swój dzień i noc..."
A.Czekanowicz

przez Łukasz12345 06 maja 2007, 20:42
no to zycze powodzenia :D bedziesz mnie odwiedzac wtedy... a na co idziesz?? farmacja?? ;)

przez pfompfel 06 maja 2007, 21:09
raczej biotechnologia medyczna - ale o farmacji również myślałam... zobaczymy czy zdam w ogóle mature bo z moim PODEJSCIEM to ............. :(
A.Czekanowicz

przez Kolegialny_registrator 31 maja 2007, 21:47
Witam

Gdzie na terenie Sosnowca znajduje się jakaś poradnia zdrowia psychicznego, chodzi mi oczywiście o taką, która leczy nieodpłatnie ? W internecie nzlałem jakąś mieszczącą sie na ul 1 maja 33. Jak wygląda procedura przyjęcia do takiej poradni, ktoś tu wcześniej mówił o jakis zapisach i generalnie jak taka pierwsza wizyta wygląda. Z góry dziekuję, za odpowiedź :)

Sosnowiec

przez kopciuszek 31 maja 2007, 21:55
Proponuje Ci udać sie do Przychodni na Zagórze bez skierowania zapisać się na wizytę do pani doktor bardzo sympatyczna wysłucha doradzi.

Sortuj wg