[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez Agasaya 17 lis 2011, 13:10
ram2479, noże? jakie noże? ja się leczę i unikam ostrych przedmiotów :mrgreen:
już raz napisałaś, że Ty się na spotkanie ze mną nie piszesz, że jest Ci źle na samą myśl o tym, że ktoś może postrzegać negatywnie to, że

byłoby mi źle ze świadomością, że komuś coś we mnie przeszkadza i przez to mnie odrzuca. (tak, wiem już że to wynika z mojej osobowości, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę)

palacze nie szanują w tym kraju osób niepalących
... uogólniasz, bo ja szanuję i znam wielu którzy szanują...

ja decyzji nie zmieniam. bawcie się dobrze. do nikogo nie nie rzucam nożami, ani toporami ani uszczypliwymi uwagami.
jedynie chronię siebie przed bezsensownym poczuciem winy i bycia gorszą, żeby nie zaprzepaścić 3 miesięcy terapii. ;)
Agasaya

przez ram 17 lis 2011, 13:15
Oj, nie przesadzaj. Nie miałem nikogo zamiaru wpędzać w poczucie winy. Zapraszam na piwo/grzańca na zgodę.

-- 17 lis 2011, 15:28 --

ale nie dzisiaj,przemarzlem i ide do kina na bele co,popcorn karmelowy i kawka w coffee heav.
ram

przez pannaAlicja 17 lis 2011, 16:25
Ja z kolei idę do dentysty ;>

Agasaya, mój chłop jest dużo bardziej wojującym anty-palaczem, z takim to trudno wytrzymać ;)
Ale ze mną się spotkasz, co??? :D

-- 17 lis 2011, 16:26 --

Ja mogę się spotkać w piątek i niedzielę wieczorem.
Następnych terminów nie znam bo to zależy od pracy...
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ram 17 lis 2011, 16:47
Zamiast kina była szybka ewakuacja na z góry upatrzone pozycje. Dziewczyny, dajcie już spokój, przyjąłem do wiadomości, że palicie, ok. Ale wcinał się nie będę, jeśli wolicie tzw. babskie spotkania
ram

przez pannaAlicja 17 lis 2011, 16:56
Zrobimy tak wielkie spotkanie, że będą i chłopaki i dziewczyny i palacze i nie palacze i w ogóle wszyscy
i koniec tematu.

:105:
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

przez ram 17 lis 2011, 17:08
nooooo, super i przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Niech też przyjdą łysi i ci z włosami:)
ram

przez Kiya 17 lis 2011, 23:01
Wracam po całym dniu w pracy i co widzę? Kłótnie, latające topory i brak konkretnego terminu ;) Ludzie, jeżeli jest kilka chętnych osób, którym pasuje dany termin, to po prostu się spotkajcie, jak ktoś będzie mógł to się dołączy, jak nie, to będzie następny raz... Jak będziemy czekać aż każdemu będzie pasowało, to ani nie będzie spacerów, ani piwa w knajpie.

Ja mogę jutro wieczorem, ale chciałabym, żeby ktoś się zdeklarował, bo jak nie, to mam inne plany w kolejce. A potem cały tydzień jestem niedostępna. To tyle z mojej strony.

No dobrze, miałam nie podtrzymywać dopiero co zakończonego tematu, ale muszę to powiedzieć, bo inaczej będę się czuła jak cichy kłamca. Agasaya, PannaZdruzgotana, mam taki sam stosunek do palaczy, co Ram. Ale co, dało się ze mną wytrzymać? No chyba dało :p
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Agasaya 18 lis 2011, 01:38
Kiya, dobrze już dobrze... temat zakończony na pw, topory i noże zakopane :mrgreen:
Agasaya

przez CichoCiemny 18 lis 2011, 05:13
To palcie zielsko z bonga, każdemu wyjdzie na dobre :D

Jeżeli chodzi o spotkanie to ja na razie odpadam, ogólnie zamiast takiego planowania na ileś tam dni w przód, wolę spontany, czyli jak ktoś akurat ma czas to można się na szybko ustawić. Po prostu zbyt często mi coś wypada, żeby robić takie plany.

przez ram 18 lis 2011, 06:02
Co do spontanów, to ja znajduję co jakiś czas 5-10 minut chwilę czasu, by rzucić hasło do ajkiegoś spontana, ale wiadomo, nie zawsze wszystkim pasuje. No to rzucam hasło, dzsiaj 18:00, miejsce niech poda ktoś inny:)
ram

przez Kiya 18 lis 2011, 13:35
Niech zostanie już ten Silver Screen aka Multikino aka Gemini, żeby nie robić zamieszania. Ktoś się jeszcze zgłasza?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez carlosbueno 18 lis 2011, 14:06
dla mnie to trochę późno, bo o 22-ej będę musiał się zwijać ale w sumie 4 godziny starczą chyba.
Największy Forumowy Maruda

przez ram 18 lis 2011, 14:09
dzisiaj 18?no jak pisalem dam rade to dotrzymam,choc z dala od cywilzacji aktualnie,a musze jeszcze zalatwic cos na Karwinach o 16:30.ublocony po kostki,brr.over

-- 18 lis 2011, 14:20 --

2 osoby to troche malo:-/
ram

przez carlosbueno 18 lis 2011, 14:32
3 są chętne chyba
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg