Jak wygląda Wasze życie towarzyskie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Candy14 28 lis 2013, 02:52
To ci z Nerwicy już Ci się znudzili? :why:

a w zyciu!!! Mamy najlepsza na swiecie ekipe w 3miescie :105: ale co stoi na przeszkodzie zeby poszerzyc znajomosci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anna.anakaia 28 lis 2013, 03:48
Moje życie towarzyskie właśnie dogorywa bo jakoś ostatnio dom-praca-dom-przeprowadzka faceta-praca bla bla bla nie mam czasu na znajomych, na nerwice nawet teraz mało czasu zostaje :why:
anna.anakaia

przez ladywind 28 lis 2013, 13:39
Lutek napisał(a):nie wiem tak jakoś ...

-- 27 lis 2013, 22:13 --

może mam do tego wszystkiego fobie społeczną bo miałem w życiu taki okres że nie chodziłem do liceum bo się bałem wychodzić z domu, czasami nie wiem czemu trochę się boje ostatnio ludziów,

Fobia społeczna wynika u Ciebie z NN. Miałam podobnie w dzieciństwie, ba i w dorosłosci.

Zarknij na to:

Even without negative childhood experiences, such as in the example above, a significant percentage of people with OCD develop Social Anxiety. As with depression and attention problems there seems to be some cause to believe that changes in brain functioning are responsible. With the exception of Major Depression, Social Anxiety Disorder is the most frequently seen comorbid feature in OCD. Social anxiety can interact with some types of obsessions to increase their intensity and make them more difficult to recover from.

TIP: While Social Anxiety tends to be chronic in nature, identifying subtle and obvious avoidances of social situations and then gradually reintroducing those situations provides progressive relief for most individuals.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 28 lis 2013, 22:14
anna.anakaia,
na nerwice nawet teraz mało czasu zostaje

Na stronkę czy na chorobę?
rotten soul

przez anna.anakaia 28 lis 2013, 22:24