badanie psychologiczne

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

badanie psychologiczne

przez jolnika 17 lut 2009, 17:53
hej,mam takie pytanie,co to jest badanie psychologiczne? Jak to wygląda? Co się robi na takim badaniu? Ostatnio lekarz mi powiedział,ze moge sobie zrobić,ale ja coś słabo jestem przekonana do tego:/ nie czuje sie chora psychicznie,choc moze to efekt leku,ze sie nie czuje chora psychicznie już....hmm....
Dża ludzie,Dża życie,Dża styl,Dża miłość....BLESS

Re: badanie psychologiczne

przez LucidMan 17 lut 2009, 19:26
jolnika, są różne "badania psychologiczne". Od badań dla kierowców, po jakieś testy osobowości. Badanie psychologiczne nie koniecznie musi się wiązać ze stwierdzeniem: "Badany jest chory" lub "Badany nie jest chory". Taki test może naprowadzić Twojego lekarza na odpowiedni tor leczenia :smile:

nie czuje sie chora psychicznie,choc moze to efekt leku,ze sie nie czuje chora psychicznie już....hmm....

Mocne te zdanie :shock: .. zwłaszcza w połączeniu z tym:
Jakoś tak się stało,że przyłączam sie do Was w dniu,kiedy zaczęłam akceptować swoją chorobę...:)

To akceptujesz, że jesteś chora psychicznie czy nie? Akceptacja swojej choroby to podstawy etap procesu leczenia (samouświadamiania się).

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Re: badanie psychologiczne

przez jolnika 17 lut 2009, 20:27
hej,tłumacząc moje zdanie to chodzi mi o to,ze akceptuje nerwicę natręctw jako silne zaburzenie,ale nie chce wiązać tego z chorobą psychiczną...a akceptuje juz naprawde długo to dziadostwo i nie wiem czy nie za długo;) tam moze nie tak jak trzeba napisałam słowa,ale tu wyjaśniam o co mi chodzilo:) lekarz mi zlecił to badanie,zeby sprawdzic czy nie jest to choroba psychiczna typu schizofrenia czy zespół paranoidalny....pozdrawiam i dzięki

[*EDIT*]

czy ktos wie na czym polega jakiekolwiek badanie psychologiczne?
Dża ludzie,Dża życie,Dża styl,Dża miłość....BLESS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg