Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych

przez wielkamała 07 mar 2011, 11:20
Chętnie na nie odpowiem, ale chcę dostać odpowiedź na moje pytanko?
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

przez intertronic 07 mar 2011, 11:21
teraz zaluje ze zaczelem z nia ta rozmowe ;) he he
intertronic

przez wielkamała 07 mar 2011, 11:23
Brak argumentów?
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _asia_ 07 mar 2011, 11:27
Lili-ana napisał(a):
intertronic napisał(a):nie , ale uzywam osmozy plus remineratora ..takze pudlo , wymysl cos innego ;)

właśnie ja tez zamierzam kupić filtry z odwróconą osmozą :)

ja też bym chciała :D póki co niestety używam cały czas mineralnej, bo na warszawską wodę z kranu mam taką alergię, że nie mogę jej ani przegotowanej pić, ani na niej gotować, a zwykłe filtry "dzbankowe" nic nie dają. :roll: pewnie przez chlor. :pirate:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez intertronic 07 mar 2011, 11:29
Panna_Modliszka napisał(a):Teraz to tu jest burdel, który ma mało wspólnego z tym tematem....

HAHA Panna ... tez tak uwazam :mrgreen:

PS; ...ale nic , trzeba cos zrobic z tym dzisiejszym dniem , mam ladna pogode , pojade chyba za chwilke nad jakies jeziorko ...
wczorajszy filmek z wycieczki do lasu jak ktos ma chec to moze obejrzec , podam linka ...
intertronic

przez Lili-ana 07 mar 2011, 11:47
wielkamała napisał(a):wow, zabiłeś mi ćwieka :o Rozumiem, że chlebek sobie sam produkujesz i wypiekasz? Czy nie jesz?

Ja akurat staram się nie jeść chleba, nie potrzebny mi a wręcz szkodzi! Bo zawiera gluten.
Czasem robię sobie chleb esseński z podkiełkowanych zbóż :)

Założę się że nie masz pojęcia o czym piszę ;)

Ale koniec OT.
Lili-ana

przez _asia_ 07 mar 2011, 11:57
Lili-ana napisał(a):
wielkamała napisał(a):wow, zabiłeś mi ćwieka :o Rozumiem, że chlebek sobie sam produkujesz i wypiekasz? Czy nie jesz?

Ja akurat staram się nie jeść chleba, nie potrzebny mi a wręcz szkodzi! Bo zawiera gluten.
Czasem robię sobie chleb esseński z podkiełkowanych zbóż :)

a ja w ogóle nie jem ani żadnego chleba, ani bułek. 8) zamiast pieczywa - kasza jaglana i gryczana. :P

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez intertronic 07 mar 2011, 11:59
otoz i to , glownie to wlasnie jem przerozne kasze .
intertronic

przez linka 07 mar 2011, 12:02
:shock: i to miałby na mnie wpływać pozytywnie? Na mój stan psychiczny?? Tyle obostrzeń i zakazów.....ej wybaczcie ale jakbym miała tak jeść to na 100% dostałbym depresji i jakichś fobii.....nie dla każdego takie wymysły :bezradny:
Wolę "normale" zdrowe odzywianie ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez _asia_ 07 mar 2011, 12:05
linka napisał(a)::shock: i to miałby na mnie wpływać pozytywnie? Na mój stan psychiczny?? Tyle obostrzeń i zakazów.....ej wybaczcie ale jakbym miała tak jeść to na 100% dostałbym depresji i jakichś fobii.....nie dla każdego takie wymysły :bezradny:
Wolę "normale" zdrowe odzywianie ;)

linka, ja osobiście po odstawieniu wszelkiego pieczywa naprawdę ODŻYŁAM, więc to nie był dla mnie żaden zakaz, teraz nikt we mnie nie wmusi pieczywa, bo nie mam ochoty czuć się tak jak kiedyś. :D

Helen Keller

przez intertronic 07 mar 2011, 12:06
no nie powiem na poczatku trzeba bylo sie przestawic na zdrowa zywnosc a jakie z tego korzysci sa poznije Linko , no to juz tyko "my mozemy wiedziec najlepiej ":-)
intertronic

przez linka 07 mar 2011, 12:08
Może i są, ale ja bym umarła - nigdzie nie wyjdziesz ze znajomymi, nic nie zjesz, na żadne wakacje za granicę nie pojedziesz - ( chyba, że z własnym zapasem jedzenia - dla mnie kosmos), rozumiem że żadnego alkoholu nie pijecie, żadnych słodyczy, itd. Ja się nie nadaję....pomijając fakt że uwielbiam mięsko 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 07 mar 2011, 12:12
Nawet najlepszy kotlet sojowy niezastąpi marnego schabowego lub golonki :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez polakita 07 mar 2011, 12:13
intertronic napisał(a):nie , ale uzywam osmozy plus remineratora ..

intertronic, Liliana, Asia - mieszkam w stolicy, gdzie woda jest fatalna (Asia jak widzisz twój wrażliwy organizm jest jak barometr) co możecie mi poradzić, mam filtr Brita ale słyszałam o osmotycznym, jak coś takiego zdobyć, co byście mi radzili?
PS co do leków, to nie brałam, ale nie odżegnuję się.

-- 07 mar 2011, 12:16 --

linka, cóż, spróbuj zrozumieć że ludzie miewają różne sposoby życia, a nie istnieje jeden jedyny słuszny... jeżeli tobie odpowiada co robisz, to w czym problem?

Sortuj wg