Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość betelgeuse
W dniu 17.05.2023 o 08:27, Dryagan napisał(a):

Spróbuj na przykład leczyć schizofrenię,

akurat zdarzały się przypadki wyleczenia schizofrenii bez leków. chociaż są to rzadkie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2023 o 08:27, Dryagan napisał(a):

@katrin123 Spróbuj na przykład leczyć schizofrenię, ChAD albo ciężką depresję endogenną ziołami - trochę to słabo brzmi, a efekty będą żadne.

Popieram. Chociaż jeden raz ktoś wymienił w jednym rzędzie klika chorób psychicznych. 

A nie, że jak zawsze schizofrenia podawana jest jako przykład najgorszego umysłowego ścierwa nie do wyleczenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli już mam się przyznać - nie jestem jakimś wielkim entuzjastą leczenia psychotropami, otępiają i mają szereg licznych objawów niepożądanych. Przez wiele lat się broniłem przed braniem stale tych leków, miałem remisje - wtedy nic nie brałem, ale nie da się zwalczyć ChAD siłą woli niestety, chociaż tak mi się wydawało. Od czasu do czasu choroba wybijała mnie z normalnego rytmu, sprawiała kłopoty - zwykle kończyło się szpitalem i dawką uderzeniową. Potem wychodziłem ze szpitala, odstawiałem i tak przez kilkanaście lat. Teraz... mam rodzinę i jestem za nią odpowiedzialny, więc dla nich biorę co powinienem. Pewnie gdybym nie brał, w tym roku miałbym znowu odjebkę, zdusiłem w zarodku. Zatem mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że uważam leki za zło, ale zło konieczne, bo chroni przed większym złem. Chciałbym, żeby była jakaś alternatywa, ale zioła na pewno nie są skuteczne. Czy można się wyleczyć ze schozofrenii czy ChAD? Nie, nie można. To choroby nieuleczalne. Można tylko kontrolować objawy, być w remisji, ale nie znaczy to, że jest się zdrowym, choroba może powrócić w każdej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 16:47, DonPapuas napisał(a):

... Koleb Gorliwy pokazują że z ta choroba nie da się wygrac. 

On jest jeszcze na forum ? To był agent xd Pamiętam jak fazował nieźle mongolskie teorie. Zawsze było co poczytać i pocieszyć się że są ludzie co mają jeszcze gorzej z głową niż ja :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×