MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez cozicozicozi 03 kwi 2016, 23:00
Dośc duże. Ciężko było zasnąć, budziłem się w nocy co chwilę, często z lękami, koszmary itp.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez Vengence 03 kwi 2016, 23:02
cozicozicozi napisał(a):15mg mirty na noc nie powoduje u mnie żadnej zamuły, a już na pewno nie tycia. Ale zaznaczam, że biorę z wenlą. Ale myślę, że zamuła to kwestia subiektywna
Jednego muli, drugiego nie. Trzeba spróbować przez dwa, trzy tygodnie i sprawdzic na sobie. Ja mirte na sen szczerze polecam.
Problem w tym, że mirta z czasem w ogóle przestaje usypiać i to działanie idzie w stronę chorego pobudzenia, coś w stylu mam w /cenzura/ siły, tylko za bardzo nie wiem co z tym zrobić. :pirate:

-- 03 kwi 2016, 23:03 --

sebo001, Spróbuj z tą mirtą, śpi się na niej zajebiście, a przed snem zawsze opierdalałem całą lodówkę łącznie z klamką. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 03 kwi 2016, 23:07
Opierdalanie lodówki na + bo schudlem 12kg i ciuchy na mnie wiszą. Powiem lekarzowi na najbliższej wizycie. Nie wiem tylko jak to się ma do mojego odrealnienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 03 kwi 2016, 23:15
Grabarz666 napisał(a):Jestem tylko prostym magistrem inżynierem chemii. i jestem przekonany, że ty dyplomem ukończenia jakiejkolwiek uczelni pochwalić się nie możesz, więc nie takie teksty do mnie.
Ja rozumiem, że skoro zjadłeś tyle leków to wiesz wszystko? W takim razie Stephen Stahl mie wie nic o lekach...

Wybacz, ze sie tak wtrace (akurat popcorn sie robi), ale chwalenie sie dyplomem jest nieco smieszne i w zaden sposob niemiarodajne. Wystarczy spojrzec na lekarzy psychiatrow, ktorzy kazdy problem chca rozwiazac SSRI (nawet objawy wywolane przez SSRI) czy trafiaja im sie takie gafy, ze glowa mala. Wlasnie buta lekarzy jest jedna z ich najgorszych cech. Wiedze masz spora i tego nie podwazam, tylko tego chwalenia sie dyplomem czepilem.
Ostatnio edytowano 03 kwi 2016, 23:17 przez Ricah, łącznie edytowano 1 raz
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez cozicozicozi 03 kwi 2016, 23:15
Ee z tą lodówką to nie wiem. Ja jak wezmę już w łóżku przeważnie to za jakieś 30 minut nie jestem w stanie utrzymać głowy patrząc na telefon. Tak mi się spać chce więc o tym żeby jeszcze iść jeść nie ma nawet mowy. Ale każdy może reagować inaczej na dany lek, wiadomo. Mam nadzieje Vengence, że działanie się utrzyma jak najdłużej.

przez sebo001 03 kwi 2016, 23:18
Sen jest głęboki i pozwala wypocząć ? Jak długo już stosujesz mirte ?

przez Vengence 03 kwi 2016, 23:19
cozicozicozi napisał(a):Ee z tą lodówką to nie wiem. Ja jak wezmę już w łóżku przeważnie to za jakieś 30 minut nie jestem w stanie utrzymać głowy patrząc na telefon. Tak mi się spać chce więc o tym żeby jeszcze iść jeść nie ma nawet mowy. Ale każdy może reagować inaczej na dany lek, wiadomo. Mam nadzieje Vengence, że działanie się utrzyma jak najdłużej.
Życzę ci by usypiała jak najdłużej, pozdro.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez cozicozicozi 03 kwi 2016, 23:24
sebo001 napisał(a):Sen jest głęboki i pozwala wypocząć ? Jak długo już stosujesz mirte ?
miesiąc dopiero, wczesniej 3 miesiace mianseryna ale psycholka kazała zmienic. Sen głęboki jak najbardziej. Wiadomo, pierwsze 2-3 dni lekka zamuła w dzień ale to szybko minęło. Wstaje wypoczęty i nie mam problemów ze wstawaniem. Nie myśl, ze ja tu jakoś bardzo chcę ten lek reklamować. Mówię po prostu szczerze jak na mnie działa.

przez sebo001 03 kwi 2016, 23:28
Stosowałem mianseryne przez miesiąc i nie sprawdzała się, być może mirta będzie w stanie mnie uśpić.

przez Vengence 03 kwi 2016, 23:28
sebo001 napisał(a):Stosowałem mianseryne przez miesiąc i nie sprawdzała się, być może mirta będzie w stanie mnie uśpić.
Mianseryna cię nie usypiała?? :shock:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 03 kwi 2016, 23:31
Byłem w takim stanie, ze mianseryna 30mg+hydroksyzyna 100mg+pregabalina 75mg+ketrel 15mg mnie nie usypiało.

przez Vengence 03 kwi 2016, 23:39
sebo001 napisał(a):Byłem w takim stanie, ze mianseryna 30mg+hydroksyzyna 100mg+pregabalina 75mg+ketrel 15mg mnie nie usypiało.
No to ostro!, mnie mianseryna bardziej uwalała niż mirta.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 04 kwi 2016, 00:03
Ricah napisał(a):
Grabarz666 napisał(a):Jestem tylko prostym magistrem inżynierem chemii. i jestem przekonany, że ty dyplomem ukończenia jakiejkolwiek uczelni pochwalić się nie możesz, więc nie takie teksty do mnie.
Ja rozumiem, że skoro zjadłeś tyle leków to wiesz wszystko? W takim razie Stephen Stahl mie wie nic o lekach...

Wybacz, ze sie tak wtrace (akurat popcorn sie robi), ale chwalenie sie dyplomem jest nieco smieszne i w zaden sposob niemiarodajne. Wystarczy spojrzec na lekarzy psychiatrow, ktorzy kazdy problem chca rozwiazac SSRI (nawet objawy wywolane przez SSRI) czy trafiaja im sie takie gafy, ze glowa mala. Wlasnie buta lekarzy jest jedna z ich najgorszych cech. Wiedze masz spora i tego nie podwazam, tylko tego chwalenia sie dyplomem czepilem.

na Grabarza666 dyplom, leci ciepły klocek od benzusia :)

przez Grabarz666 04 kwi 2016, 00:42
Ricah napisał(a):Wybacz, ze sie tak wtrace (akurat popcorn sie robi), ale chwalenie sie dyplomem jest nieco smieszne i w zaden sposob niemiarodajne.

Nie zrozumiałeś ironii.

Ricah napisał(a):Wystarczy spojrzec na lekarzy psychiatrow, ktorzy kazdy problem chca rozwiazac SSRI (nawet objawy wywolane przez SSRI) czy trafiaja im sie takie gafy, ze glowa mala. Wlasnie buta lekarzy jest jedna z ich najgorszych cech.

Po części im się nie dziwię, SSRI to bodajże najlepiej zbadane antydepresanty, najskuteczniejsze w leczeniu zaburzeń lękowych i depresji jednocześnie. Tak naprawdę nie ma dla nich większej alternatywy (poza NaSSA i SNRI).

Ricah napisał(a):Wiedze masz spora i tego nie podwazam

Dzięki, staram się, aby ukazywana przeze mnie wiedza była rzetelna i będę prostował takie teorie typu SSRI działają przez efekt placebo. Bo pisanie, że leki to gówno, że nie działają i sugerowanie, żeby ich nie brać daje asumpt do przerwania farmakoterapii i zwiększa chociażby szanse na samobója.

leci ciepły klocek od benzusia :)

Nie wiedziałem, że jesteś koprofilem.
Ostatnio edytowano 04 kwi 2016, 00:51 przez Grabarz666, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg