ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Leinad 19 lip 2014, 21:41
Psychotropka`89 napisał(a):Leinad, to nie jest tak, że 3-4 tabletki nie działają. Działają i to bardzo przyjemnie ale jak dobrze wiemy, pudełko nie jest bez dna i jak zaczynamy zmniejszać dawkę z przykładowo 4 prochów na 2 czy mniej, to jest error. :? Tolerancja rośnie w zastraszającym tempie. Jednego dnia potrafiłam wziąć 3, a następnej nocy 2 to było mało i zasnąć nie mogłam.

Tu jest właśnie pies pogrzebany... zolpidem jest cholernie miły w użyciu. Żaden środek nasenny tak dobrze na mnie nie działał, a testowałam kilka. Roluźnia, powoduje zobąjętnienie, problemy nierozwiązywalne stają się błahymi. Ciężko mi sobie wyobrazić funkcjonowanie bez, a wiem, że kiedyś ten moment będzie musiał nastąpić. Prawda jest taka, że od małolata czułam, że czegoś mi w życiu brakuje. Później uświadomiłam sobie co to jest... Nałogi. Najpierw papierosy <niewinnie>, alkohol <nałóg to jeszcze nie był, ale przez około rok, codziennie, przed zaśnięciem piłam kilka łyków wódki albo 1-3 piwa; flaszka była za łóżkiem>, potem amfetamina, potem marihuana i wreszcie zolpidem. Ja chyba nie potrafię funkcjonować bez "odskoczni". Nie czuję się wtedy szczęśliwa. Wiem, debilnie to brzmi ale cóż poradzę... Najzabawniejsze jest to, że z każdym nałogiem poradziłam sobie bez większego problemu, sama, wyjątkiem jest zolpidem. Podejrzewam, że przyczyną jest to, iż każdy wcześniejszy nałóg w pewnym momencie źle na mnie działał; źle się czułam, pikawa wysiadała, psychika również, jakieś lęki, dziwne myśli, wkręty, było mi niedobrze. To uświadamiało mi, że dana substancja jest już nie dla mnie, brzydła mi. Po zolpi nie czułam i nie czuję się źle, wręcz przeciwnie. Dlatego nie jestem w stanie go sobie "obrzydzić"... :evil:

Boże, mam niemal tak samo. Zolpidem działa na mnie świetnie, pomaga na... wszystko. Podobnie miałem z alkoholem, papierosami (to nigdy nie było dla mnie nałogiem, teraz pale niewiele), czy narkotykami - ale nad tym wszystkim mam kontrolę, zdecydowanie, choć miałem właśnie tak, że wieczór bez piwa czy wódki - nie ma opcji. Awaryjna flaszka musiała być. Wszystkie te wymienione rzeczy nijak się mają do zolpidemu - to gówno uzależnia najbardziej, jest najprzyjemniejsze, najszybciej i najłatwiej przyswajalne. Ta perspektywa posiadania tabletek podczas każdego dnia chyba mnie ratuje, ta bania, zobojętnienie jest bezcenne. Nie wyobrażam sobie wieczoru, nocy bez tego :/

przez estera1 22 lip 2014, 20:29
Popiół napisał(a):Najlepsza na sen mirtazapinka i nadaje się do długoterminowego stosowania.

Bierzesz mirte na sen?

przez Kalebx3 22 lip 2014, 20:35
Popiół napisał(a):
Najlepsza na sen mirtazapinka i nadaje się do długoterminowego stosowania.

z rana za to( u mnie przymuła ), a apetyt taki ,że małe żrebię na obiad dopiero by starczyło. Nie lubie tego leku , a na sen wolę połówkę clona , ew, Onirex.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nobody25 24 lip 2014, 20:52
mam pytanko, czy nie ma ktoś "odstąpić" stilnoxu ? mam teraz taki okres że tylko po tym gównie mogę spać... jeśli tak to zapraszam na priv.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez estera1 24 lip 2014, 20:59
nobody nawet jak by miał ktoś odstąpić to koszty przesyłki cie też coś będą kosztować.Na to samo cie wyjdzie jak pójdziesz do ogólnego po recepte :D

przez nobody25 24 lip 2014, 21:10
noo, ale ciekawe czy da. Lekarz rodzinny może wypisać co nie?

przez Tristitia 24 lip 2014, 23:40
nobody25, może. Mnie kiedyś przepisał.

przez estera1 25 lip 2014, 09:16
Mnie tez

przez Psychotropka`89 25 lip 2014, 11:30
I mnie również przepisał ale to zależy od lekarza. Najlepiej powiedzieć, że inne nie działają, a to już kiedyś brałeś i po pół tabletki spałeś jak niemowlę. Dodaj, że masz trudny okres w życiu, stresy i że chcesz zażyć tylko doraźnie w razie bezsenności. :blabla:
Ja mimo, że mam, to nie "odstąpię". I nie ze skąpstwa, po prostu nie chcę przykładać reki do brania tego szajsu.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez nobody25 27 lip 2014, 00:36
Psychotropka`89, dobrze dziękuję i rozumiem :) chodź i tak go zapewnę zdobędę ponieważ stan mojego życia jest na takim etapie że jak nie będę brał tych leków to zwariuje dokumentnie i coś odpierdolę:/ afobam musiałęm odstawić ( on do tej pory sprawdzał się znakomicie) ponieważ gdy dłużej już go brałem 3-4 tyg. po 1.5mg zacząłem mieć masakryczne doły i myśli zniechęcające/ samobójcze. odstwiłem-przeszło. Ratuje się relanium i Stilnoxem ot co :/

przez tahela 30 lip 2014, 03:19
myśle o powrocie do tego czegos, naprawde po prostu nie mogę spac a to jedyne ma mnie działa dobrze jako usypiacz i nie ma rano zmulenia takiego,ze myslec nie potrafię
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez estera1 30 lip 2014, 10:41
Tahela widac po godz wpisu ,ze nie spisz.Dalej bierzesz chloroprotixen?zamiast zolpidemu wez inny lek.Kiedy masz wizyte u lekarza?

przez Leinad 31 lip 2014, 07:39
Plan był ambitny, zasnąć bez zolpidemu i dupa. Nie bierzcie tego gówna!!!

przez Arasha 31 lip 2014, 11:05
Leinad,

ja Ci mówiłam, żebyś Ty uważał z tymi eksperymentami :idea: Z bezsennością nie ma żartów !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg