METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Lord Kapucyn 03 sie 2011, 22:18
Ach. Marek77. :P Napalił się na metylofenidat. A tak potem wychodzą interesy z niepewnymi kontrahentami z internetu. Ej, czy to jest w ogóle legalna praktyka na naszym forum? :shock: Koniec łamania prawa. :P Wypierdzielać z takimi rzeczami na allegro albo na priva. Czego oczy moda nie widzą, tego sercu nie żal.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Michuj 03 sie 2011, 22:26
Ej. Na stronie http://www.narp.kastor.strefa.pl/index. ... dbyid=1064
jest napisane, że lek jest dostępny na RP - czyli na białą receptę... Rozumiem, że to błąd na stronie?
Michuj

przez apolakipsa 03 sie 2011, 22:29
tydzien temu kupowalem na rozowa jeszcze pierwszy raz to nie wiedzialem ze dowód trzeba hrhrhr ale Pani dala sie uprosic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 03 sie 2011, 22:31
Jestem ciekaw Twojej terapii. Napisz za parę tygodni jakie efekty...
Michuj

przez apolakipsa 03 sie 2011, 22:54
spoko ;] byle by jesli efekty beda marne nie posłużyło Wam do nastepnych atakow na ten lek bo moze znajda sie ludzie ktorym pomoze.

Ja juz widze ze pomaga z tym ze ja jestem troche innym przypadkiem derealizacja, depersonalizacja to moj glowny problem poznaiej depresja i nerwica

zepsułem i stracilem przez to gowno wszystko co moglem wiec jak wstaje rano ide do pracy, odzywam sie czasem i mysle o czyms innym niz "**** chce umrzec", nawet pomyslalem przez chwile ze moze warto pojsc do szkoly? to dla mnie jest sukces bo na wyjscie z dd nie licze

zaczalem od dawki po 10 mg 2 razy dziennie Medikinetu na nastepnej wizycie mam wskoczyc na Concerte wieksza dawke jesli wszystko bedzie dobrze (a jest :P) wiec napewno sie odezwe co i jak

Wellbutrin zadzialal dopiero na 300mg, tutaj juz delikatnie czuje na 10 wiec moze bedzie dobrze

pozdro

przez Kalebx3 03 sie 2011, 23:44
Ja powiem tak,gdybym miał się kierować tylko i wyłącznie działaniami niepożądanymi z ulotki leku to nawet bałbym się wziążć najzwyklejszej witaminy C. Jeden psychiatra ,który swego czasu mnie leczył stanowczo i kategorycznie zabronił mi czytać tego typu'' artykuły''.Przeważnie dużo strachu ,które w zdecydowanej większości nie ma pokrycia u biorących leki w standardowych dawkach.To oczywiście nie znaczy ,że one nie występują ,ale taka u mnie wenlafaksyna na przykład w porównaniu z metylo to istna katorga.A dlaczego twierdzę ,że metylo nie nadaje się do leczenie depresji , a raczej jest to substancja depresjogenna,już wyjaśniam.Ja również biorę metylo w niskich dawkach ,ale nawet z daleka dobrze wyczuwam ,że ciągnie mnie ona w dół.I jest to u mnie wyrażnym faktem i dlatego twierdzę ,że ten lek to raczej nie na depresje,chyba ,że brany równolegle z antydepresantem. W sumie podaje się to głównie dzieciom ,więc taki straszny (dużo czytałem w książkach o bardzo małej szkodliwości u dzieci) to on nie jest,a że ćpunki go sobie upodobały ,bo wali ich po deklach w mega dawkach, to już zupełnie inna para kaloszy.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Amon_Rah 04 sie 2011, 08:15
Marek77, zegnamy. Handel lekami na forum jest zlamaniem Regulaminu. Nawet taka propozycja.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Michuj 04 sie 2011, 08:43
apolakipsa, może trochę za ostro wjechałem na Ciebie. Wszystko wyglądało, że to trollowanie. Jesteś pierwszą osobą tutaj która będzie się leczyć tym lekiem na zaburzenia depresyjno lękowe, więc jestem ciekaw efektu kuracji. Pisz na bieżąco co się dzieje.
Michuj

przez Zenonek 04 sie 2011, 09:25
Amon_Rah napisał(a):Marek77, zegnamy. Handel lekami na forum jest zlamaniem Regulaminu. Nawet taka propozycja.

Moze lepiej sie zastanowic 2 minuty zanim sie zbanuje inteligentnego i sporo wnoszacego do forum uzytkownika ? Mozna bylo dac slowne ostrzezenie.

przez Michuj 04 sie 2011, 10:31
Inteligentnego i sporo wnoszącego? Nie umie sam sobie pomóc, zmieniając leki co parę dni, a ma dawać komuś rady? Które ni jak się mają do działania w praktyce?
Michuj

przez nickyfour13 04 sie 2011, 11:07
to ja już 100 razy bardziej bym wolał amineptyne od metylofenidatu, ma mały potencjał uzależniający i z tego co pisze jest zupełnie bezpieczna

przez Kalebx3 04 sie 2011, 12:06
Handel na forum?Dobre sobie.To była TYLKO propozycja na priwate.I gdyby Apolakipsa był bardziej dyskretnym... Według mnie takie coś to zbyt duża kara,wystarczyło by ostrzeżenie,a nie od od razu fora ze dwora.Przecież to nie był handel i nie na Forum.NIESSPRAWIEDLIWiE! Marek jaki był taki był ,i na wszelkie sposoby kombinował zdobycie tego leku,jak "ostatniej"deski ratunku,wierząc po swojemu ,że mu pomoże,tak samo jak wierzy w to teraz Apolakipsa. Ty też Apolakipsa,przy całym szacunku dla Twojej osoby,nie powinieneś wywlekać prywatnych wiadomości na Forum,jakie by one nie były,tak sie nie robi. Szkoda mi Marka ,WIELE wnosił do tego Forum,i też jak każdy z nas był chorym człowiekiem.Nie rozumiem POCHOPNEJ decyzji Moderatora.JESTEM WKURWIONY,i nikogo nie pozdrawiam!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez nickyfour13 04 sie 2011, 12:19
wiadomość była prywatna więc też tego nie rozumiem,nagrodzone zostało kablowanie. Ja Markowi się nie dziwie że próbuje zdobyć lek okrężnymi drogami jeśli inaczej się nie da. każdy próbuje walczyć o siebie i tak też jest w przypadku marka. Pewnie wróci pod innym nickiem więc nie ma co lamentować

przez Michuj 04 sie 2011, 14:06
O zmarłym się mówi albo dobrze albo wcale. Powiedzmy, że chwilowo Marek jest ''zmarły'' na forum, więc zamknijmy jego wątek. Jak będzie chciał, to może prosić admina o reaktywację i jeśli funkcyjni wyrażą zgodę to wróci. Tak więc na razie lejemy wodę od 15 stron i nic z tego nie wynikło. Mamy 2 osoby które biorą ten lek. paweł3, jako ADHD'owiec jest zadowolony, natomiast druga osoba zaczyna.
Michuj

Sortuj wg