ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez benzowiec84 26 mar 2015, 17:15
warrior11, żeś mnie teraz uświadomił kurczę,przez ciebie mam mętlik w głowie :P , chyba zacznę się leczyć heroiną albo kokainą , skoro benzo mocniej uzależniają , muszę się nad tym zastanowić :)

powiedz mi od jakich narkotyków bardziej uzalezniają benzo ?:)

a uzależnienie u ludzi którzy biorą mase psychotropów latami to trochę niewłaściwe słowo nie uważasz. co to znaczy uzależnienie?

mam nadzieje że na NFZ przyjmujesz , bo bym ci złotówki nie dał za wizytę :P

-- 26 mar 2015, 16:16 --

bella1234 napisał(a):Wybacz po prostu się trochę zamotalam :) w tym momencie niestety nie jestem w stanie sobie załatwić nowych leków, a więc muszę ratować tym cobmam pod ręką. To jakbym np. brała po 2x 0,5 Zomirenu Sr to poprawę odczuje? Mixowac nie chce za bardzo bo się dygam troszeczkę :)

2 razy - 1mg SR. powinno pomóc , masz o przedłużonym uwalnianiu więc musisz troszke więcej.
bo pisałaś że brałaś już 2 razy 0,5 mg sr i nie działało
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez JużTuByłem 26 mar 2015, 17:27
j/w wolałem skręta po opioidach ,opiatach niż po benzo.Po benzo dłużej trzyma nieprzyjemny stan. Po paru latach ciągu na opioidach będziesz totalnym wrakiem,a po benzo jako tako jeszcze się stoi.
SYNEK dej se lepi spokój z alprą i przejdz na lzejsza benzo.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez warrior11 26 mar 2015, 17:44
benzowiec84,
Dobrze wiesz,że benzo uzależniają i odstawianie tego wiąże się z ogromnym
cierpieniem,nie każdy tak naprawdę może później z tego wyjść,
Bella,uciekaj od benzodiazepin,póki jeszcze możesz.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bella1234 26 mar 2015, 18:12
Dzięki wielkie za pomoc. Może to co napisze zostanie źle odebrane ale chcę żebyście mnie zrozumieli. Jeśli uzależnienie jest cena za normalne funkcjonowanie to Ja jestem w stanie ją zapłacić.Bardzo zależy mi na normalnym życiu bez chorych jazd. Benzo pomagają mi normalnie funkcjonować. Wiem ze uzależniają, a Ja może juz jestem uzależniona. Ale nie chce żeby choroba znów mnie opetala i sparalizowala. Na początku choroby Przez miesiąc nie chodziłam do szkoły. A po lekach nie było tego problemu. Teraz pojawia się podobna sytuacja jeżeli Chodzi o prace, a Ja nie mogę do tego dopuścić.

I jeszcze odnośnie dawek leków. To mój psychiatra jak usłyszał ze brałam 10mg Cloranexu to mało co z krzesła nie spadł. Uznał to za duża dawkę :-)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 18:18
warrior11 napisał(a):benzowiec84,
Dobrze wiesz,że benzo uzależniają i odstawianie tego wiąże się z ogromnym
cierpieniem,nie każdy tak naprawdę może później z tego wyjść,
Bella,uciekaj od benzodiazepin,póki jeszcze możesz.

wiem o tym ale nie nalezy hejtować tego tak. dlaczego każesz jej unikać benzo , sorry to po co są te leki dla kogo? nie widzisz że dziewczyna ma nerwicę ? po co są te leki w takim razie?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez bella1234 26 mar 2015, 18:24
Oj tak mam nerwice mam i to taka, że aż strach :) W moim przypadku lęk to jest pikuś najgorsze są objawy semantyczne, które leki z reszta świetnie likwidują.

przez benzowiec84 26 mar 2015, 18:28
bella1234 napisał(a):I jeszcze odnośnie dawek leków. To mój psychiatra jak usłyszał ze brałam 10mg Cloranexu to mało co z krzesła nie spadł. Uznał to za duża dawkę :-)

przecież to 1 tabletka :PP dobrze że cie nie zabiło:)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez bella1234 26 mar 2015, 18:34
Ale kiedyś jedna tabletka pomagała od razu :/ a teraz.... Ehhh masakra :) ale pytanie jeszcze mam czy po takiej dawce Zomirenu będę mogła normalnie funkcjonować? Tzn czy to mnie nie zamuli za bardzo?

przez warrior11 26 mar 2015, 18:34
benzowiec84,
Nie chodzi tutaj o hejtowanie,tylko o to,żeby dziewczyna nie wpakowała się w uzależnienie,
sama napisała,że bierze benzo już miesiąc a to już jest niebezpiecznie długo.
Myślę,że te leki nadają się tylko do doraźnego brania,w nagłych kryzysach itp.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez platek rozy 26 mar 2015, 18:40
bella1234, wszytsko fajnie tylko z e z zczasem jak na narkotykach wzrastac moze tolerancja na lek( z tego co piszesz u Ciebie juz dawka nie robi wielkiego wow wiec pewnie tolerancja wzrosla) i trzeba brac coraz wieksze dawki z eby odczuc dzialanie a nie wiem czy taka cena jest cena warta zaplacenia za to by czuc sie normalnie bo jak wzrasta tolerancja to nie czujesz sie juz normalnie tylko organizm domaga sie coraz wiecej i wiecej . Ludzie dochodzili do kosmicznych dawek i nie mogli sobie ze swoim stanem poradzic.A schodzic z leku tego typu jest bardzo ciezko i pakujesz sie w jeszcze wieksze gowno niz nerwica.
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 18:45 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez bella1234 26 mar 2015, 18:45
warior11 dzięki za troskę, ale tak jak mówię dla mnie uzależnienie jest najmniej ważne. Istotna jest możliwość normalnego funkcjonowania.

przez Patryk29 26 mar 2015, 18:49
Jezeli ktos na prawde chce brac benzo przewlekle to musi zdawac sobie sprawe z tego, ze kiedys trzeba bedzie to benzo odstawic, po kilku latach lykania alprazolamu jak ostawisz to bedzie z toba tragedia, doslownie, to co teraz czujesz bedzie niczym w porównaniu z tym co cie czeka, miesiac to tak na prawde /cenzura/ nie okres, mozna brac smialo rok czasu bezno pod okiem madrego i dobrego lekarza, ale jezeli ktos sie chce reszte zycia brac benzo i nazywac to normalnoscia, hehe to troche sie myli, delikatnie mówiac, po pewnym czasie 1mg bedziesz brala co 2 godziny, policz sobie ile to jest w ciagu dnia, po pewnym czasie nie bedziesz w stanie nawet zalatwic tylu leków by wyrobic z tolerancja, zacznie sie kupowanie przez neta, oszukiwanie lekarzy, farmaceutów, badz podrabianiem recept, to ci ci da alprazolam po dluzesz znajomosci. :pirate:
Wiesz mi nie bedzie to przyjemna znajomosc, odwyki, telepawki, padaczki, zmniejszanie dawek, zmienianie na inne benzo, poczytaj sobie o ludziach wpierdolonych w benzodiazepiny, przyjdzie taki moment, ze bedziesz chciala umrzec, ale smierc nie nadejdzie, bedzie tylko cierpienie. :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez bella1234 26 mar 2015, 18:52
Kurcze no rozumiem Was doskonale wiem o co chodzi. Ale co mam zrobić jak chorobsko daje o sobie znać i nie mogę nawet z domu wyjść, a nie mogę sobie pozwolić na to, nie tyle co chce ale też muszę normalnie funkcjonować. Mam prace i szkole, wszystko kosztuje i szkoła właśnie i utrzymanie się. A terapia trwała by zbyt długo zanim doprowadzilabym się do normalności :/

przez elfrid 26 mar 2015, 18:54
bella1234, spróbuj pogryźć dokładnie tabletkę zomirenu xr, a dopiero później popić i połknąć. powinien zadziałać jak standardowy zomiren/xanax i ulga powinna przyjść szybciej przy tej samej dawce. jak nie pomoże wtedy zwiększaj
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg