FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez agia 23 lut 2016, 22:06
Właśnie dzisiaj po południu ucięłam sobie drzemkę i do teraz nie wzięłam już na razie benzo za to też czuję zmulenie.
agia

przez chojrakowa 23 lut 2016, 22:46
benzowiec84 napisał(a):ja 6sty dzien chyba albo 5 i kuwa spie na stojąco , jestem zmulony po tym i w dzien nie moge fukcjonować , wystarczy ze sie poloze na chwile i zasypiam jak by mi ktos w łeb za*ebał . 3 podejscie i zmulenie i sennosc taka ze jak sie poloze w dzien to zasypiam

Wykrakałam :hide:

przez benzowiec84 24 lut 2016, 02:52
Chba dorzucę (edronax ) reboksetyne do fluoksetyny , mam tego 2 opakowania 40 tabsow .

-- 24 lut 2016, 02:27 --

ja juz nie wiem co robić ,przerobiłem leki prawie wszystkie i przestałem w nie wierzyć , dlatego przestałem całkowicie brać i co i pogorszyło się tylko , nie wiem po co wracam do fluoksetyny ,bo teraz około 4h czytałem swoje posty z przed brania z danych lekow, które brałem i sprawdzałem co pisałem o fluoksetynie ,ale też o wellbutrinie i innych ,na wszystkich lekach było źle bo zmieniałem leczenie i na wszystkich narzekałem. ale bez leków jest jeszcze gorzej. ciul tam bede brał tą fluo ale dam jej z 8 tyg . pamietam że było źle ale pamiętam też jak byłem w szpitalu ze miałem okresy napewno lepsze niż teraz. nic pobiore i postaram sie zaaktywować , jestem bezsilny . a odkąd biore fluo to zasypam w dzień i nie ogarniam . i tak jej dam z 8tyg bo nie wiem co robic. ostatnio bralem ja okolo 7 tyg , pod koniec pamietam ze cos tam grało , może za dużo oczekiwałem od leków nie wiem. na psychoterapie pójdę prywatnie.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 24 lut 2016, 08:39
Też się napaliłem kiedyś na psychoterapie CBT, szukałem najlepszych specjalistów w Polsce z cetryfikatami, superwizjami itp. Znalazłem i po kilku spotkaniach dałem sobie spokój gdy zobaczyłem na czym to polega. Nie wierze by w endogennej depresji nawracajacej taka terapia pomogła, co najwyżej w depresjach o lekkim/srednim nasileniu.
Ale nie słuchaj mnie benzowiec, bo przeze mnie przemawia czysty pesymizm i ja sie już poddałem. Czeka mnie sznurek lub życie w kartonie pod mostem.

PS takie spotkanie, wliczajac koszty dojazdu kosztowało mnie 150zł za 45min gadki szmatki. Już nawet pal licho ten hajs bo zdrowie najważniejsze i gdyby to miało mnie wyleczyć, to zaplacilbym nawet więcej, no ale nie łudzmy się...
Kot_

przez benzowiec84 24 lut 2016, 11:44
Kot_ napisał(a):Też się napaliłem kiedyś na psychoterapie CBT, szukałem najlepszych specjalistów w Polsce z cetryfikatami, superwizjami itp. Znalazłem i po kilku spotkaniach dałem sobie spokój gdy zobaczyłem na czym to polega. Nie wierze by w endogennej depresji nawracajacej taka terapia pomogła, co najwyżej w depresjach o lekkim/srednim nasileniu.
Ale nie słuchaj mnie benzowiec, bo przeze mnie przemawia czysty pesymizm i ja sie już poddałem. Czeka mnie sznurek lub życie w kartonie pod mostem.

PS takie spotkanie, wliczajac koszty dojazdu kosztowało mnie 150zł za 45min gadki szmatki. Już nawet pal licho ten hajs bo zdrowie najważniejsze i gdyby to miało mnie wyleczyć, to zaplacilbym nawet więcej, no ale nie łudzmy się...

Kot_ ja juz tez straciłem nadzieje całkowicie na wyleczenie . chce się delikatnie chociaż podleczyc by z domu wychodzić i żeby mi się chciało spotykać z ludzmi , bo zyję w całkowitej izolacji (żadne leki na to nie pomagają , oprócz narkotyków czy benzodiazepin), ostatnią nadzieją jest dla mnie psychoterapia ,a tu takie słowa . no nic zobaczymy , ja sie broniłem przed tym rękami i nogami , ale nie mam nic do stracenia , obawiam się ale że też mogę mieć tak jak ty , że zobacze na czym to polega i zrezygnuję . ja mam bardzo ciężką postać depresji.

mam juz od 3 lat calkowitą izolacje i nic sie nei zmienia , wczorajw nocy czytalem moje posty z przed roku i dalej to samo ta sama sytuacja nic bez zmian , zresztą pamiętam . a lecze sie odkad mialem 23 lata teraz mam 31.

przez agia 24 lut 2016, 11:58
Polecam psychoterapię grupową, u mnie akurat jest z NFZ, także można się terapeutyzować bez końca, z dobrych antydepresantów co na mnie zadziałało to był sulpiryd 2 razy po 50 mg, jednak on nie nadaje się aby iść do pracy bo popołudniami spać się chce na tym, ale jest o wiele lepszy od fluoksetyny, teraz testuję fluoksetynę i 10-ty dzień czuję się podminowana bez benzodiazepiny na dworze, jak na razie 0 zainteresowania czym kolwiek a tak chciałabym się urwać gdzieś do pracy a jestem też przykuta do siedzenia w domu.
Leczę się już 12 lat i walczę ciągle.
Ostatnio edytowano 24 lut 2016, 12:04 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

przez benzowiec84 24 lut 2016, 12:01
agia napisał(a):Polecam psychoterapię grupową, u mnie akurat jest z NFZ, także można się terapeutyzować bez końca, z dobrych antydepresantów co na mnie zadziałało to był sulpiryd 2 razy po 50 mg, jednak on nie nadaje się aby iść do pracy bo popołudniami spać się chce na tym, ale jest o wiele lepszy od fluoksetyny, teraz testuję fluoksetynę i 10-ty dzień czuję się podminowana bez benzodiazepiny na dworze, jak na razie 0 zainteresowania czym kolwiek a tak chciałabym się urwać gdzieś do pracy a jestem też przykuta do siedzenia w domu.

fluo 5-8 tyg na rozkręcenie . na terapie to się zapisuje że się idzie do psychiatry i mu sie mówi ?

a indywidualna sam na sam jest ok?

przez agia 24 lut 2016, 12:08
Byłam na rozmowach z psychologiem ale te rozmowy nic nie dawały bo mam nerwicę natręctw i w kółko wracałam do tego samego tematu, najlepsza jest terapia grupowa bo naprawdę można odźyć, także jak jest możliwość to iść między ludzi, siedzenie w domu pogłębia to dziadostwo.
Na grupową terapię trzeba zgłosić się u mnie do psychiatry i on od razu kieruje na terapię.
agia

przez Bode Miller 24 lut 2016, 19:57
Psychoterapia gówno da. Nie ma co się łudzić. Ja w swojej historii choroby przerobiłem już wszystko. Wszystkie leki łącznie z psychoterapią. Niestety wszystko to placebo i półśrodki. Do psychologa jeździłem prywatnie. Po kilku miesiącach wyczerpały się tematy i nie było już o czym gadać, więc dałem sobie spokój. Jedyna nadzieja w nowych lekach, którę wyjdą za kilka lat. Teraz trzeba zdychać do 2020 :D.
Bode Miller

przez Ricah 24 lut 2016, 20:15
A moze zamiast na oslep, podejdziesz do leczenia z glowa?
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Vengence 24 lut 2016, 20:39
Ricah napisał(a):A moze zamiast na oslep, podejdziesz do leczenia z glowa?

I jak według ciebie ma wyglądać to leczenie?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ricah 24 lut 2016, 20:45
Jak napisalem, z glowa. Chcac sciac drzewo tez probowalbys wszystkiego, co podejdzie Ci pod reke, czy uzylbys przyrzadu, ktory ma najwieksze szanse poprawnie zadzialac?
Agomelatyna 25mg
some shit

przez agia 24 lut 2016, 21:22
Tylko psychoterapia grupowa w połączeniu z lekami tutaj zadziałają a zwłaszcza dodadzą pewności siebie, żadna terapia krótkoterminowa nie zdziała tu wiele, trzeba przynajmniej chodzić 2-3 lata. Rozmowy indywidualne z psychologiem w lękach nie pomągą za wiele bo sprawdziłam to na sobie.
agia

przez Vengence 25 lut 2016, 01:03
Ricah napisał(a):Jak napisalem, z glowa. Chcac sciac drzewo tez probowalbys wszystkiego, co podejdzie Ci pod reke, czy uzylbys przyrzadu, ktory ma najwieksze szanse poprawnie zadzialac?

Radzisz komuś a sam za przeproszeniem jesteś w dupie, z leczeniem!?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg