FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez eroica 26 lip 2012, 18:50
el_testosterone napisał(a):Jak ktoś ma zbędną zaległą fluoksetynę to z chęcią przygarnę, pisać pw. Tak muszę czekać jeszcze 3 tydnie na lekarza :-|

in case of emergency rodzinny może Ci wypisać receptę (można w każdym razie próbować, mój wypisuje "na gębę")
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez el_testosterone 27 lip 2012, 00:19
Chyba trzeba bedzie tak zrobic.

przez luli2003 07 sie 2012, 21:13
ANDEPIN-SKUTKI UBOCZNE

kochani mam do was prośbę
czy mozecie mi napisac czy mieliscie jakies skutki uboczne po andepinie?
ja odstawiłam zomiren i teraz biore andepin20mg jedna tabletka rano
jestem ciekawa jakie sa wasze odczucia po nim
dziekuje za odpowiedz-pozdrawiam
Ostatnio edytowano 07 sie 2012, 23:21 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Depresja
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez el_testosterone 08 sie 2012, 12:36
nie ma żadnych skutkow ubocznych, lykasz i po miesiacu jestes gwiazda Hollywood, przynajmniej w twojej glowie :D. a serio to kazdy ma inne odczucia, powaznie. czasem nie ma wcale skutkow ubocznych, czasem nie dziala lek, a czasem sie pocisz jak szczur i masz nasilenie depresji na poczatku stosowania - LOTERIA

przez black_cat 08 sie 2012, 12:44
dokładnie w moim przypadku niestety negatywne objawy nasilily się, ale to z czasem staje się coraz słabsze no i czekam z nadzieją, że fluo się rozkręci i zacznie na prawde działać, el_testosterone a Tobie jak idzie z fluo?

przez el_testosterone 08 sie 2012, 12:57
kiedys szlo dobrze, ale bylem na innym etapie w zyciu... lekarza mam za 9 dni, wezme to i karbamazepine i zobaczymy ;)

przez luli2003 08 sie 2012, 16:12
ja juz niewiem czy to od odstawienia zomirenu-brałam juz znikome dawki i nie biore od niedzieli
a od poniedziałku andepin rano 20mg
chodze po scianach
ciezka głowa-suchosc w jamie ustnej-i od rana nic jeszcze nie zjadłam-probowałam nawet serek i urósł mi w buzi tak ze musiałam wymiotowac :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk:
a rano około 6 dopadł mnie taki lek ze szok-jak juz dawno nie miałam-masakra
a głowa mi pęka :hide: :hide:
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez karolina342 17 sie 2012, 01:43
Witam, jestem nowa na forum, poszukuje osób które brały SERONIL lub BIOXETIN, co jest lepsze oczywiscie w dawce 20.
Od dawna zazywałam Seronil ale jakos lekarz przepisal mi BIOX, nie wiem co mam brac ? co lepiej pomaga?
dodam ze mialam proby samobojcze i nikt mnie nie rozumie,prosze o jakas odpowiedz .pozdrawiam wszystkich

przez linka 17 sie 2012, 10:23
karolina342, to jest ten sam lek, tylko ma inną nazwę generyczną, skład taki sam to i działa tak samo.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez rdzaa 04 wrz 2012, 22:16
Booszzz a komus to serio pomoglo? osiagnac cos w zyciu? W poprzednim roku eksperymentowalam z psychotropami i widze ze to zmanowany rok, zero przedsiebiorczosci ktora mam normalnie.. bralam coaxil i potem paroksetyne, zawalilam pare spraw bo nic mi sie nie chcialo, a zanim zaczelam brac te swinstwa to bylam dobra w tym cdo robilam, chociaz stres byl, bo mi zalezalo..
teraz biore fluosketyne w sumie miesiac, chociaz czasami puszcze 2 - 3 dni, i czasem mam mnostwo fajnych pomyslow, juz sie ciesze, ze wrocila mi przedsiebiorczosc i odeszly leki, ze nie dam rady i co ludzie powiedza. Ale np dzisiaj jak debil sie czulam, jak mi sie zbliza okres a biore fluoksetyne to jestem jak placzaca nastolatka.
Wracajac do sedna mojej wypowiedzi: znacie jakies success story z brania tego specyfiku? najbardziej bym chciala poznac meza ; P niestety ci faceci ciagle mnie wku***ja, boje sie ich itd. W kazdym razie czytalam takie historie, ze prozak calkiem zmienil osobowosc komus i w pol roku panna zmienila prace, poznala ludzi i wyszla za maz... Mieliscie tak? Poznaliscie kogos?
Wiem ze moje pytanie jest dziecinne ale po co udawac madra : P
ps a zmienil moze ktos orientacje pod wplywem psychotropow? Wiekszosc facetow poslkich jest brzydka i zaniedbana, a kobiety podobaja mie sie w 99% wiec moze ja po prostu nie jestem hetero i dlatego mi sie z nimi nie uklada?
Sorry za off top

przez luli2003 05 wrz 2012, 14:51
rdzaa,
nie no chyba po lekach orientacja sie nie zmienia
ja przynajmiej w to nie wierze
a jezeli uwazasz ze mozesz byc homo no to trzeba to zakaceptowac i tyle
ja mam wielu znajomych innej oreintacji i to sa naprawde wartosciowi i fajni ludzie
trzymam kciuki za odnalezienie swojej drogi :great:

przez mio85 17 wrz 2012, 11:07
Witam wszystkich,
mam spory problem i proszę każdego, kto to przeczyta i może pomóc o potraktowanie sprawy poważnie. Otóż mój psychiatra poinformował mnie, że w związku z różnymi reformami nie mogę się już dłużej u niego leczyć. W związku z tym przepisał mi na kartce upoważnienie dla lekarza rodzinnego o przepisanie leku z dawką, którą mam stosować. Chodzi oczywiście o Seronil 10 mg. Wszystko pieknie, lekarz rodzinny przepisał mi 2 opakowania, z tym, że poczułem się zbyt pewnie zmniejszałem dawki zgodnie z zaleceniami, ale zaspałem i nie zapisałem się do żadnego nowego psychiatry, a w międzyczasie - to jest teraz- nastąpił nawrót depresji, a ja nie mam leków. Oczywiście mam tą kartkę i udałem się do lekarza rodzinnego, jednak on zgodnie z zaleceniami może mi przepisać tylko dawkę 10 mg tak jak ma to na napisane. A wszyscy wiemy, że terapeutyczną dawką, która jest potrzebna, by jak najszybciej wrócić do zdrowia to 20 mg. Na specjalistę muszę teraz czekać 2 miesiące, jestem bez leku. Jest was tu sporo, każdy jest na innym etapie, i w związku z tym mam prośbę, do każdego, który ma jakieś opakowanie lub opakowania Seronilu 20 mg o kontakt ze mną, gdyż naprawdę muszę go mieć i z chęcią go odkupię. Może lalulala, Luktar, Lajka 04, Korba?

przez JużTuByłem 17 wrz 2012, 16:51