FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

Re: Fluanxol ???

przez julijanka 14 lut 2009, 23:09
Opinie o Fluanxolu są już zamieszczone na stronie czwartej.
julijanka

Re: Fluanxol ???

przez miko84 14 lut 2009, 23:58
Proszę sprawdzać w wyszukiwarce,czy były już posty o danych lekach.
miko84

Biore od pół roku

przez Paranoidal 15 lut 2009, 20:26
Biore od pół roku Fluanxol, do tego Zotral i Finlepsin i działają bardzo dobrze. Jak dla mnie Flunaxol jest bardzo pomocny i nie powinno sie panikować jak chce sie go brać. Lekarz wie co zapisuje, a jak sie człowiek boi to bo zażyciu potrafi sam wywołać skutki uboczne na zasadzie paniki. Osobiście jestem z niego zadowolony. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Fluanxol

przez RottenBrain 08 mar 2009, 13:54
Hej, ja mam pytanie. Biore xanax 0,5 mg , asertin 50 i po asertinie bardzo schudłem, więc dostałem dodatkowo fluanxol, którego nie biorę bo się boję. Po 1. chce przytyć , a po 2. zastanawiam się czy by go nie brać, bo cały c zas mam ataki lęlu, może nie tak silne, ale czuje zrezygnowanie i towarzyszące temu ciągłe napięcie, a z tego co wiem lek ten działa także wspomagająco na ataki lękowe. Mam przepisany 1 raz dziennie fluanxol 0,5 mg .

przez marco1 17 mar 2009, 18:42
Witam,
fluanxol to bardzo dobry lek; biorę go od prawie dwóch miesięcy i są efekty. Ustąpiły prawie całkowicie negatywne objawy, tj. otamowanie w mysleniu, izolacja, anhedonia, spowolnienie w mowie - to co najbardziej mi przeszkadzało. Nie jestem senny, nie czuje właściwie tego leku. Biorę 3 mg na dobę; dodatkowo chlorprothixen 150 mg/noc oraz mirtor 45 mg. Tym razem lekarze w szpitalu dobrze trafili z leczeniem; mam nadzieję, że bedzie jeszcze lepiej. Wszystkim biorącym fluanxol życzę zdrowia!!!
Marek

przez 19_latek 24 mar 2009, 12:54
Hmm, ja mam brac ten lek w dawkach 3x 0,5mg. Czy to nie za duzo na poczatek? Moze lekarz sie pomylil i mysli ze mam depresje zamiast atakow lekow? Boje sie skutkow ubocznych bo nie wiem co sie stanie przy takiej dawce.
19_latek

przez marco1 25 mar 2009, 17:58
Witaj, to naprawde mała dawka tego leku. nie musisz się niczego obawiac. Pzdr
Marek

przez Paranoidal 25 mar 2009, 20:22
To fakt, nie należy się bać a lek jest bardzo dobry.

przez 19_latek 26 mar 2009, 09:35
A jeszcze mam pytanie czy najlpiej zazywac je po jedzeniu? Czy to nie ma za bardzo znaczenia?
19_latek

przez marco1 27 mar 2009, 20:21
Na pewno najlepiej brac po jedzeniu.
Marek

przez 19_latek 01 kwi 2009, 17:47
Ok biore 7 albo 8 dzien i narazie nie czuje zeby cos dzialalo. Jedyne skutki uboczne to dretwienie nog i rak oraz troche ospaly jestem.
Zobaczymy co bedzie dalej :D
19_latek

przez Anna R. 07 kwi 2009, 12:22
Moim zdaniem to lek dobry i skuteczny. Brałam przez pół roku, najpierw z Seronilem, potem z Lerivonem. Moją dawką dzienną były 2 mg, zwiększane w razie potrzeby do 3. Działanie leku poczułam już drugiego dnia brania. Lęki były przytłumione, miałam chęć do działania, a nawet odważyłam się wyjść z domu i zrobić zakupy. Trzeciego dnia miałam jeszcze więcej energii, apatia zniknęła i poczułam się prawie dobrze. Po tygodniu brania wróciła normalność. Lek zadziałał bardzo szybko i nie miałam żadnych objawów ubocznych. Po pól roku brania odstawiłam go bez problemów. Obecnie jestem na samym Lerivonie i Fluanxolu już nie potrzebuję. Lęki, ani żadne inne objawy nerwicowo- depresyjne nie powróciły. Oceniam go na piątkę.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez marco1 09 kwi 2009, 19:27
Anna R. napisał(a):Moim zdaniem to lek dobry i skuteczny. Brałam przez pół roku, najpierw z Seronilem, potem z Lerivonem. Moją dawką dzienną były 2 mg, zwiększane w razie potrzeby do 3. Działanie leku poczułam już drugiego dnia brania. Lęki były przytłumione, miałam chęć do działania, a nawet odważyłam się wyjść z domu i zrobić zakupy. Trzeciego dnia miałam jeszcze więcej energii, apatia zniknęła i poczułam się prawie dobrze. Po tygodniu brania wróciła normalność. Lek zadziałał bardzo szybko i nie miałam żadnych objawów ubocznych. Po pól roku brania odstawiłam go bez problemów. Obecnie jestem na samym Lerivonie i Fluanxolu już nie potrzebuję. Lęki, ani żadne inne objawy nerwicowo- depresyjne nie powróciły. Oceniam go na piątkę.

ja wciąż wierzę w to, że ten lek mi pomoże - biore go drugi miesiąc - rewelacji nie ma, ale na pewno czuje się lepiej niż jak byłem w szpitalu (tam był dramat). Trzymam kciuki za Was wszystkich!
Marek

przez 19_latek 30 kwi 2009, 20:36
Biore go od miesiaca i bardzo mi pomaga. Mniej atakow a jesli juz mam to sie szybko koncza i o nich zapominam. Senny jestem cały czas ae mi to nie przeszkadza, lepiej sie zasypia. Teraz mam wieksza dawke, zobaczymy co bedzie za kilka tygodni.

[Dodane po edycji:]

Biore juz 3 dzien w dawce 3mg dziennie i baaaaaaaaardzo jestem senny po niej. Nie mam na nic ochoty, najchetniej byl spal i lezal caly dzien. Chyba spowrotem wroce do dawki 1,5mg dziennie.
19_latek

Sortuj wg