Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Roxana020 26 sie 2006, 21:25
Kochana nie do lekarza masz sied zgłosić tylko do labolatorium macie w swoim mieście napewno labolatorium gdzie można zrobić se krew prywatnie idziesz tam i mówisz że chcesz wykonać badanie podstawowe na tarczycę oni pobiorą krew i z głowy u mnie wynik był tego samego dnia a cena badania 20 zł także śmiało w poniedziałek do labolatorium macie np. takie specjalistyczne centrum medyczne jak eskulat albo coś w tym stylu powodzenia :smile:

przez Roxana020 26 sie 2006, 21:35
możliwe bo mi lekarz powiedział że pół tabletki w razie gdy serce zacznie kołatać i tylko wtedy ten lek rozrzadza krew także wszystko możliwe

przez atrucha 26 sie 2006, 21:40
Poczytaj subforum o lekach. Być może to objawy odstawienne wcześniejszych leków. Nie piszesz kiedy zakonczyłeś leczenie nimi i w jaki sposób,więc trudno powiedzieć.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roxana020 26 sie 2006, 22:02
ja mam to samo wszystkie wyniki oki ale ciągle jest to niedowierzanie a może on i czegoś nie zauważyli itp to jest okropne nie idzie mi przetłumaczyć bo i tak się martwię a i za uchem na głowie też mam zgrubienie i nie wiem co to miałam rezonans i nic nie wykrył myślicie że można temu zaufać bo mnie to boli i zęby też

przez gusia 26 sie 2006, 22:12
Roxanko....a może rzeczywiście to węzęłek chłonny?....to tego ból zębow...sama nie wiem,może odwiedź stomatologa,hmm?
Pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Sie 26, 2006 10:16 pm ]
ach ...jeszcze dodam....ja mam z kolei na szyi wezel chłonny ,który pojawia się i znika.No tak,ale Ty badania masz w normie....ja niestety nie...mam podwyższone leukocyty,i też lekarze NIC nie wiedzą,ale z nimi tak to już jest. :cry: :cry: :cry:
Trzymaj się i napisz jak cos się wyjasni :P :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez carlik 26 sie 2006, 22:40
agapla oczywiscie wiem ze powinnam powiedziec ale jak narazie to boje sie do niego isc :( ta nerwica to jakas enigma , 5 miesiecy sie czulam dobrze, chodzilam na basen, silownie,jezdzilam konno,zaliczylam sesje na studiach a nawet przeszlam dosc powazna operacje (ktora mnie przerazala) i wszystko bylo dobrze a teraz kiedy mam wakacje,nie mam stresow i wszystko powinno byc oki czuje ze to wraca. jestem podlamana bo myslalam ze juz jestem zdrowa.

Ma nerwice co robic?

przez Tunia 26 sie 2006, 23:15
Witam wszystkich bardzo serdeczniemam problem choruje na nerwice lekową od 3 lat,pod wpływem lekow chce mi sie spac i nie potrafie tego przezwyciężyc..Nic mi sie nie chce,nie mam perspektyw na przyszłosc,prosze pomozcie mi bo nie wiem co mam robic... :(

przez atrucha 27 sie 2006, 07:41
Znajdz dobrego lekarza i zmień leki. Skoro te Cię usypiają tzn,ze nie są najlepsze. I działaj,działaj... ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Tunia 27 sie 2006, 10:10
mam dobrego lekarza,moze ta sennosc wynika z depresji?Mam zmniejszone leki i nie wiem dlaczego nadal jestem spiaca,nie wiem...

Pytanko

przez Kazmierz1265 27 sie 2006, 15:15
Witam was wszystkich. Mam do was pytanko. Otoż bylem niedawno w pracy i trafiłeam na bardzo dołujacych mnie ludzi. Ja jestem niepalacy i nigdy nie mialem klopotów ze zdrowiem. Tam na okraglo palili fajki i trawe a ja wdychalem caly ten dym i pewnego razu jak palili ziolo cos zaczelo sie ze man dziac, a musze podkreslic ze jak zacznie mnie cos bolec to ja juz wyobrazam sobie najgorsze. Zaczelo walic mi serducho zalal mnie zimny pot zrobilem sie blady ale nie zemdlalem, wszystko pamietam wystraszylem sie ze cos mi sie dzieje ale w miare jak tlumaczylem sobie ze nic mi nie jest to wszystko przechodzilo. Potem na necie wyszukalem ze trawka podnosi cisnienie i juz zaczelo sie ze od tego cos moglo mi sie zrobic w głowie. 2 dni nic nie jadłem, potem zaczalem jesc normalnie zaczela bolec mnie głowa,ale nie byl to bol wymagajacy brania tabletek przeciwbolowych, jakby mnie cos sciskało i miałem wrazenie ciezkiej głowy i tak jakies 2 tygodnie, ale pracowałem normalnie nie miałem zadnych zawrotów tylko czułem sie jak pijany. Po powrocie do domu jest jakby lepiej, głowa od czasu do czasu da o sobie znac ale praktycznie wtedy jak mysle o tym i wyobrazam sobie najgorsze. Mam jeszcze troche dziwne uczucie w palcach rak, ale siłe mam taka jak wczesniej. Njagorsze jazdy miałem jak pomyslałem ze moge nie wrocic do domu, a bylem 1200 km od domu. Najlepiej sie czuje jak grzebie cos przy samochodzie albo jestem z dziewczyna:) Śpie normalniem, nie budze sie w nocy. Autem jezdze normalnie zadnych zawirowan albo czegos takiego nie wymiotuje. Aha i robiłem sobie ostatni badania krwi i mam bardzo dobre i cisnienie tez ksiazkowe i brak goraczki. Co wy o tym sadzicie??

przez feniks 27 sie 2006, 17:34
Ja brałam Afobam przez rok,aż do 2 tabletek dziennie i podobnie się czułam jak Ty, i poszłam do innego psychiatry, który mi świetnie wytłumaczył, że to nie ma sensu branie tak długo leku z grupy alprazolamum bo lek już nie działa wtedy dobrze.Dlatego musisz się skonsultować z lekarzem i powiedzieć mu o objawach a możliwe że albo zmniejszy dawkę, albo odstawi całkiem. Ale ja sądze,że powinieneś odstawić (po konsultacji z lekarzem oczywiście), bo ten lek można brać tylko krótki okres czasu.Trzymaj sie, pozdrowienia.

przez agapla 27 sie 2006, 17:49
No własnie bo masz dużo wolnego czasu na rozmyślania być może to jest to ,albo jak to mówią po okresie nerwowym nadchodzi stabilizacja czyli uspokojenie i wtedy nerwica wyłazi przynajmniej u mnie tak bylo.Ja bym Ci radziła skoro nie bierzesz leków ( ja tez i nawet nie mam zamiaru ich brać),spróbowac metod naturalnych np BSM , metody relaksacyjne itp duży masz wybor ,podleczysz sie troche a potem będzie ci łatwiej z psychoterapią.Te medody naprawdę skutkują jak chcesz sie dowiedzieć więcej to pisz na pw ( jakby co za tydzień odpowiem bo wyjeźdzam)pozdro :lol:

Ból głowy II

przez BYSTRY 27 sie 2006, 18:04
Witam ponoiwnie , mam pytanie do was nerwowców : czy ból głowy w okolicach czoła , taki gniotąco - otumający , zwiększający się przy schylaniu głowy lub po wyjściu z domu to normalne objawy nerwicy ?

Przyznam że kiedy jest ten ból to drętwieje mi prawa dłoń , a jak się schylam to czuję ucisk na gardle - jakby klamra i ból głowy - potężny takjabby mi ją miało rozsadzić wraz z uciskiem na uszy (tj. ciśnienie w uszach )

Teraz jest mi niedobrze , czuję się słaby , jakbym maiał zemdleć ........

A moje ruchy są nieskordynowane .............. a ciśnienie podwyższone

Błagam co to jest ? udar :cry:

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 6:46 pm ]
i odczuwam tzw. ciepło na twarzy........jakby krew w okolicach zatok....

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 7:38 pm ]
może marudzę , ale niemogę opuścic głowy , bo dopada mnie te cieło w okolicy czoła i odczuwam napór na czoło i uszy................jakby głowa miała mi eksplodować

przez BYSTRY 27 sie 2006, 18:21
tak , tamte odstawiłem 2 tyg . temu a te biorę po nich ............

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 6:22 pm ]
czyli teraz ......

Sortuj wg