Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ela 10 lut 2006, 02:03
Czesc
Nie wiem czy posluchasz mojej rady.Walczylam z nerwica pare dobrych lat i wlasciwie tak do samego konca nie jestem wolna ale da sie zyc.
To jest sprawa bardzo indywidualna ale jesli faktycznie zostaly przez lekarzy odrzucone jakiekolwiek choroby fizyczne (mam nadzieje) to pozostaje Tobie kontakt z psychologiem
Ja nie zartuje ,nerwica to choroba duszy a nie ciala.Tyle ile jest chorych tyle jest roznych powodow ale objawy sa te same.Mnie zabralo duzo czasu zeby miec odwage i tam pojsc no bo przeciez psychol to ja nie jestem.Ale ja doszlam do momentu ,ze juz balam sie wychodzic z domu ,wtedy skontaktowalam sie z psychologiem(wedlug zalecenia innego lekarza).Nie wiem jakie moga byc powody u Ciebe i wierz mi ,e zajmie obie duzo czasu zanim powoli sam dojdziesz co sie dziej z Toba i dlaczego.Tez bylam na pogotowiu oj chyba 3 razy w tygodniu bo juz umieralam dusznosci,bicie serca,panika ogromna ,dretwienie konczyn,czasem nawet chwilowy paraliz,no i ten niewytumaczalny strach przed smiercia i innymi chorobami.Zyczy POWODZENIA
ela

przez bibi 10 lut 2006, 08:51
Elunia !! Witaj na forum :D :D
jak to miło widziec nową mądrą odóbkę :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez agnes635 10 lut 2006, 09:11
Witaj ela :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnes635 10 lut 2006, 09:36
Tak bibi odemnie do Ciebie rzut beretem,chyba narazie zostałyśmy same bo Anioł nas opuścił :cry:

przez ela 10 lut 2006, 13:37
Jestescie fanatstyczni!!!!!!!!!!!!!Tak szybkie i serdeczne powitanie!DZIEKI
ela

Mam pytanie?

przez Don Pablo 10 lut 2006, 15:53
wiec w generacji gg poznałem 9 dziewczyn bardzoooo ładnych :) byc moze któras znich to ta jedyna :roll: mam 17 latek a one po 15,14 wiec nie duza róznica wieku chciałbym sie znimi blizej zapoznac jak im powiedziec ze mam nerwice boje sie troszke tego ze jak to wyznam uznajom mnie za wariata albo nie zrozumiom i przez to nic z tego nie bedzie co ja mam zrobic dotego jescze ta fobia społeczna :(

przez juradj 10 lut 2006, 17:02
Elu dziekuje Ci serdecznie byłem dzisiaj u Psychiatry zeby mi cos polecił skierował mnie do Psychologa na jakies sesje ...jak myslisz czy to pomoze bardzo chcem byc zdrowy i normalny wiem ze to wszystko siedzi we mnie ale ciesko mi sie z tym uporac dziekuje Ci za Twoją rade jest dla mnie bardzo cenna moge prosic o Twoj e-mail?porozmawiałbym z Tobą jeszcze na temat tego co sie dzieje widze ze masz doswiadczenie czekam na odpowiedz:)dzieki jeszcze raz

przez drań 10 lut 2006, 17:29
Aż 9?? :shock:
ExModerator

przez atrucha 10 lut 2006, 17:49
A mówią,że liczy się jakość a nie ilość :lol: :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez bibi 10 lut 2006, 18:35
jezeli jest ich aż tyle to na co czekasz???
przecież napewno wśród nich jest ta ONA!
poza tym możesz przecież zbadać grunt podajac koleżankom że masz chorego kolege, ......rozumiesz chyba :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez anuleczka 10 lut 2006, 19:34
Co to znaczy ze nie masz czucia?Nie czujesz ciepla ani zimna?Zrob sobie maly tescik. Wez igielke, i bardzo delikatnie( tak zeby sie nie zadrasnac) przejedz nie po miejscach,ktore wydaja ci sie odretwiale. Czujesz ten dotyk?A potem wez wate i zrob to samo. Tez mialam tak,ze wydawalo mi sie ze nie mam w paru miejscach 100 % czucia. neurolog zrobil mi te badanie o ktorym wyzej napisalam i okazalo sie ze jak zwykle sobie wymyslam. Jezeli bardzo Cie to dreczy, wybierz sie do neurologa. Podejrzewam jednak,ze w Twoim przypadku to nerwy. A stwardnienie rozsiane,ktore jest badz o badz powazna choroba, daje milion innych objawow a nie same dretwienie. Buziaczek i pozdrowka.

przez Jola 10 lut 2006, 19:37
Witam, ja też mam taki ucisk.
Czuję go w czołowej części głowy i przechodzi na oczy.

Pozdrawiam Jola

przez KOREK 10 lut 2006, 19:56
Witaj ela na forum... :D.PS.juradj masz PW-zawsze mozesz tam pisac prywatne wiadomosci.

przez ela 10 lut 2006, 23:46
Witaj!
A to, ze chcesz sie uporac to juz dobry poczatek.Pamietaj o jednym.ZADNYCH TABLETEK!!Mowie calkiem powaznie.A juz absolutnie na uspokojenie.One oglupiaja tylko.A potem zabiera troche czasu zeby sie odzwyczaic.Gorzej niz rzucic palenie.Musisz w jakis sposob nastawic sie ze to troche czasu zajmie,Zacznij od tego zeby przestac bac sie atakow.Ja wiem to nie takie proste ale jak przyjdzie atak poddaj mu sie nie walcz.Wiesz to takie zamkniete kolo im wiecej sie boisz i walczysz tym czescie bedziesz dostawal.NIE BOJ SIE NIC NIC NIC nie stanie sie Tobie Przeciez tak naprawde to chyba nawet nigdy nie zendlales!Fizycznie jestes zdrowy!!!A jesli zaczniesz odczuwac dretwienie to wez torebke papierowa i w nia oddychaj.A wiesz dlaczego bo przy ataku zaczynasz lapac powietrze za szybko i za duzo i stad te dretwieni.A terapia konieczna.Najlepiej indywidualna Ty i lekarz ktory wzbudzil w Tobie zaufanie I to tez sa wizyty na DOBRYCH, DOBRYCH parenascie miesiecy Odzywaj sie trzymam kciuki Pamitaj Zadne tabletki.Albo terapia albo tabletki Jedno z drugim nie gra
ela

Sortuj wg