Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez cud-kobieta 10 maja 2012, 18:48
Widzę, że nerwica nie odpuszcza...

ja mam jakieś rewelacje żołądkowo-jelitowe. nie wiem sama, czy to stres (od grudnia jest nieustannie na najwyższym poziomie), czy coś poważniejszego. niby nic mi nie było, a nagle dostałam biegunki. lekarka stwierdziła, że pewnie wirus. po 2 dniach zaczęło się poprawiać, a od 2 dni znowu jakieś rewelacje. zjadłam jakieś świństwo z dużą ilością mleka, a ja słabo laktozę trawię i dziwne rzeczy się dzieją w mych jelitach.
ech...szkoda gadać. walne sobie chyba w łeb, bo ile można tak ciągnąć...z jednego urojenia w drugie i nie wiadomo, które to "tylko" urojenie, a które wymaga leczenia. z tego wszystkiego mam wrażenie, że mi się ręce, głowa i nogi trzęsą, ale jak obserwuję, to nie widzę "na zewnątrz" odchyleń od normy, ale takie jakieś wewnętrzne rozdygotanie we mnie siedzi.
jak na chwilę coś mnie zajmie, to dopada mnie ozdrowienie, ale jak tylko znajdę pół sekundy na własne myśli, to już umieram.

-- 10 maja 2012, 20:36 --

Pixi107, przepraszam, ale rozbawił mnie Twój post. Dzięki!

-- 10 maja 2012, 20:37 --

Oczywiście ten o mutacji genetycznej:D

przez pixi107 11 maja 2012, 10:45
cud_kobieta to cieszę się :D trochę uśmiechu nie zaszkodzi :D
Ja to myślałam, żeby ukraść rurę od odkurzacza, wsadzić sobie w gardło i zasysać pokarm jak człowiek a nie jak idiotka, której wszystko staje w gardle. Dla mnie to strasznie męczące, codziennie do 3 w nocy leżę ze zdrętwiałym od suchości językiem i się męczę. Masakra jakaś.
Przewrażliwiony nerwus w najwyższym stadium choroby.

przez OnaA86 11 maja 2012, 20:26
anka00 .Od okolo dwoch lat sie nie zabezpieczamy wogole(ale omijalismy dni plodne)chociaz nie przeszkodziloby w niczym gdybym wdtedy zaszla w ciaze,ale tak naprawde to staramy sie od ponad pol roku!ginekolog powiedzial,ze jesli w ciagu nastepnego polrocza nam nie wyjdzie,to wtedy mozna zbadac nasienie partnera.
Taki twardy guzek w okolicach odbytu moze sugerowac hemoroida w mlodzi ludzie tez je maja ;)
Mam nastepna schize.Zauwazylam,ze czasmi widze takie czarne jakby przezroczyste plamki przed oczami ktore sie przesowaja w zaleznosci gdzie popatrze.Nie jest to jakies upierdliwe i w sumie widze je tylko wtedy,gdy o nich pomysle.I znowu obawiams ie jakiejs choroby neurologicznej :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kami83 11 maja 2012, 23:18
Ja mam hemoroida odkąd pamiętam. Jak się zdenerwuję albo mnie podwieje to masakra. Polecam czopki, natychmiastowa ulga. Na stale zagościły w mojej apteczce.
Może nie powinnam się chwalić, ale moja apteczka jest wielkości małej walizki :hide:

przez olinelka 11 maja 2012, 23:23
a ja się boję teraz raka płuc albo krtani....wcześniej był chłoniak, białaczka, rak ślinianki i tętniak....Dawno mnie tu nie było. Boję się jak cholera tego raka płuc... tym bardziej, że wróciłam do palenia :evil:

-- 11 maja 2012, 22:26 --

No i ostatnio w radio usłyszałam, że chore nerki nie dają żadnych objawów, dopiero w ostatniej fazie choroby....
:zonk:

przez perla86 11 maja 2012, 23:52
Olinelka Agatka to ty pamietasz mnie?:)

Ja jakos ostatnio przestalam wymyslac choroby moze za duzo mam na glowie? m.in starania o dziecko

-- 11 maja 2012, 22:58 --

Ps sorki Aneta:)

przez pixi107 12 maja 2012, 11:21
Z tego co wiem wiele kobiet leczy się z depresji właśnie z powodu ciąży/urodzenia dziecka. Też marzę o dziecku, ale nie mam z kim. A wiem, że wtedy na pewno czułabym się lepiej.
Przewrażliwiony nerwus w najwyższym stadium choroby.

przez Candy14 12 maja 2012, 11:26
Z tego co wiem wiele kobiet leczy się z depresji właśnie z powodu ciąży/urodzenia dziecka.

albo poglebia jej sie o depresje poporodowa
A wiem, że wtedy na pewno czułabym się lepiej.

albo gorzej.... dziecko nie powinno byc krolikiem doswiadczalnym i lekiem na problemy.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kami83 12 maja 2012, 12:40
Olinelka, ja schizuję z nerkami już od dłuższego czasu. Cały czas wmawiam sobie że nie pracują tak jak powinny. I jakby tego było mało, bo przecież ja się, kurna, nie mogę czuć za dobrze, to mnie znowu pęcherz rżnie. Rodziłam kamień niedawno, nafaszerowałam się antybiotykiem i co? I znowu coś nie tak? A już było tak dobrze, już się tak nie przejmowałam...szlag by to wszystko.... :why: Wczoraj tak się zbeczałam na terapii że szkoda gadać. Wyłam tak że nie byłam w stanie nic z siebie wydusić. Dzisiaj oczy mam jak królik. I tyle z mojego dobrego nastroju i patrzenia na życie przez różowe okulary....

przez tahela 12 maja 2012, 12:47
kami83,
ja wczoraj jeczałam w knajapie koledze,ze mam raka przekonywał mnie ,ze nie mam, ostatnio też kolezance i w sumie to nie wiem, boję się isć do lekarza
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Candy14 12 maja 2012, 12:52
kami83, Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli ...im bardziej sie boisz tym wiecej objawow psychosomatycznych
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anka00 12 maja 2012, 14:42
A ja mam straszną huśtawke ostatnio. Sa chwile kiedy czuje sie naprawde dobrze, ale trwa to zaledwie kilka minut i przychodzą czarne myśli. Przypomina mi sie mój pieprzyk i wiele innych rzeczy i łup! zawroty głowy, ściśnięty żołądek, nerwy.
21 maja mam kolejną wizyte u dermatologa i poprosze o skierowanie na wycięcie tego pieprzyka. Moja mama twierdzi ze to bez sensu bo napewno znajde sobie inny pieprzyk którym zaczne sie przejmowac i pewnie ma racje, ale co ja mam robic?!
Ona półtora roku staran to sporo, ale najważniejsze ze ginekologicznie wszystko u ciebie ok. Czego ja nie moge powiedziec o sobie

przez Tukaszwili 12 maja 2012, 15:05
anka00, kolejna wizyta u dermatologa i nie daj Bóg zgoda na wycięcie pieprzyka na pewno spowodują u Ciebie większą wkrętkę w nerwicę. Bo to klasyczne zachowanie zabezpieczające, które tylko na chwile uspakaja. Z tego samego powodu ja mam zakaz od mojej terapeutki wykonanie badania typu Holter.

przez Laima 12 maja 2012, 18:18
Mocz mi się wstrzymał.Jak siedzę to nawet gniecie,boli.Często mi się zdarza.Koszmar :why:
Laima

Sortuj wg