Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bezsilna_22 14 cze 2015, 22:00
alu napisał(a):bezsilna_22, to bardzo smutne co piszesz, ale cieszę się, że wreszcie skierowałaś swoje myślenie (a przynajmniej słowa) na coś innego, niż brzuch. Nie idź do kolejnego dietetyka, spróbuj zaufać organizmowi i pozwól mu normalnie żyć! Zjedz coś co jedzą "normalni ludzie" i przestań się katować tym dietami. Popadłaś w jakąś kompletną paranoję...

:*

przytuli mnie ktoś z Was?
hehe :)

przez Mili89 14 cze 2015, 22:25
Bezsilna ją Cię tule mocno :* jesteś śliczna dziewczyna i napewno pojawi się w Twoim życiu ktos wartościowy . wydaje mi się że te Twoje dolegliwości są spowodowane nerwica a ta zaś spowodowana jest samotnością. Organizm myśli że gdy wytworzy dużo problemów zwróci uwagę innych na Ciebie a to tak nie działa... Każdy tu Ci mówi żebyś nie katowala się dietami wiadomo jak zaplacisz dietetykowi i powieszenie że masz candide robaki niedrozne jelita hehe to rozpisze jakąś dietę bo dzięki temu zarabia . słuchaj organizmu nie rób wyrzutów gdy zjesz jogurt nie wsluchuj się zaraz po jedzeniu czy coś się dzieje skup się na czymś innym:*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 14 cze 2015, 22:32
Mili89 napisał(a):Bezsilna ją Cię tule mocno :* jesteś śliczna dziewczyna i napewno pojawi się w Twoim życiu ktos wartościowy . wydaje mi się że te Twoje dolegliwości są spowodowane nerwica a ta zaś spowodowana jest samotnością. Organizm myśli że gdy wytworzy dużo problemów zwróci uwagę innych na Ciebie a to tak nie działa... Każdy tu Ci mówi żebyś nie katowala się dietami wiadomo jak zaplacisz dietetykowi i powieszenie że masz candide robaki niedrozne jelita hehe to rozpisze jakąś dietę bo dzięki temu zarabia . słuchaj organizmu nie rób wyrzutów gdy zjesz jogurt nie wsluchuj się zaraz po jedzeniu czy coś się dzieje skup się na czymś innym:*

dziękuję za miłe słowa i za tulenie :) :* przesyłam tysiąc buziaków :* :)

no ja tak funkcjonuję od małego. choroba -> poczucie bezpieczeństwa
niestety

pamiętam jakie to cudne uczucie było. codziennie mdłości wieczorem, mama przy mnie, herbatka, masaż brzuszka, przytulenie i wszystko mijało jak ręką odjął

ale kurde, tak mnie kłuje to jelito z lewej strony, też gdzie pęcherz i jajniki...
kłucie na dole z lewej i u góry bardziej, mocne takie. jak to kłuje to od razu pot zalewa mocno i boję się,że jelito pęka
a może to glista mi przebije jelito?
ja chyba oszaleję

co to jest, od dzisiaj takie silne od wzdęcia to? czy coś poważniejszego?
jak zakłuje to pot straszny i niepokój :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 14 cze 2015, 22:37
bezsilna_22, takie kłucia i oblewanie potem to ZJD jak w mordę strzelił. Też tak mam :) Nic Ci nie pęka, nic nie przeżera jelita - daj już spokój tym glistom, których zapewne nie masz!
alu

przez Ardash 14 cze 2015, 22:42
Witam :smile:

Mili kciuki juz zacisniete :smile: A dolegliwosci ciazowe to dobry znak :D
A jak ten bol po lewej stronie brzucha? Przeszlo?

bezsilna no w koncu doczekalam sie posta o czyms innym niz zaparcia, glisty i wzdecia ;)
Przykro jednak czytac, ze czujesz sie samotna. Sciskam cie wirtualnie :*
Ja bym dala spokoj z dietetyczkami, brala leki od gastrolog, starala sie normalniej jesc i dala organizmowi robic swoje.
Wez pod uwage, ze to nie nastapi z dnia na dzien. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

Ja juz w lozku. Caly dzien mialam szkolenie. Po powrocie do domu bylam glodna jak wilk i nazarlam sie chinszczyzny na wynos i teraz moje jelita daja mi dosadnie do zrozumienia, ze to nie byl najlepszy pomysl :nono:

przez Mili89 14 cze 2015, 23:04
Też miałam podobnie myślę że to takie wołanie o uwage. Podświadomie myślimy że będzie tak jak gdy bylysmy małe i boli nas gdy bliscy lekceważąc mówiąc że wymyslamy... To nakręca błędne koło wiem bo sama to przeszlam . nieraz jeszcze tak mam ale staram się uciekać od tego myślami leki dużo mi pomogły kiedyś co tydzień jeździłam na izbę przyjęć nogą bolala więc to zakrzepica głową bolala więc tętniak po lewej tak mnie kiedyś brzuch bolal że aż mi tomografię robili ...sama stawiała sobie diagnozy a gdy lekarz mówił że to nic takiego to szlam do innego i tak w kółko. W każdy piątek robilam badanie krwi i moczu analizowalam każda zmianę dlatego wiem co mowie . trzeba dużo samo zaparcia żeby przerwać takie błędne koło .

przez Mili89 14 cze 2015, 23:07
Ardash, już lepiej czasem coś zakluje ale bez porównania ..ciśnienie niskie ciągle prawie spie ale zjadlam dziś trochę schabowego :O chociaż później było mi niedobrze ;)
Ją chinszczyzny nie lubię kiedyś sprobowalam sajgonek brrr ...:D

przez wiejskifilozof 15 cze 2015, 09:01
Staram sobie nie wymyślać chorób.

przez Mili89 15 cze 2015, 13:29
Tamto zniknęło:) nie ma krwiakow wszystko jest dobrze 10 tygodni i jeden dzień serduszko bije wszystko jest dobrze:))) tak się cieszę!!I tam co mnie bolalo nic nie ma powiedziała że to wiązadła pewnie się naciągnęły i stąd taki bol...dziękuje wszystkim którzy mnie pocieszali :**
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Ardash 15 cze 2015, 13:34
Mili super wiesci :D :D :D Widze, ze maluch pieknie rosnie (to od tych truskawek chyba ;) ) :lol: Buziaki :*

przez PannaNatalia 15 cze 2015, 13:40
Mili89-gratulacje! :)

Ja tak trochę z innej beczki...miałam pobieraną krew w czwartek i w miejscu wkłucia pojawił się siniak,do tej pory boli mnie ręka.Czy to normalne?Mieliście tak kiedyś?Mnie się zdarzyło perwszy raz
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Mili89 15 cze 2015, 14:26
PannaNatalia, to normalne jeśli po pobraniu krwi ruszalas dużo ręką albo ktoś po prostu nie wklul się dobrze ;) nic się nie martw. Miałam tak dwa razy raz z własnej winy bo nie uciskalam tego miejsca i odrazu ruszalam ta ręką...

Ardash dziękuje Kochana:*:* :))

przez Ardash 15 cze 2015, 14:45
PannaNatalia ja tez tak mialam. Jest tak jal pisze Mili.

przez PannaNatalia 15 cze 2015, 15:08
Kurczę,to pewnie przez to,że po pobraniu uciskałam tylko kilka sekund bo nie leciała mi krew...Na przyszłość będę wiedziała,że muszę trzymać 3minuty,tak jak kazała pielęgniarka.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg