Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 03 maja 2015, 22:25
Ardash moje sa plaskie...wiaze to z watroba,,bo nawet dietetyk powiedz mi ze to od watroby...tylko ja juz doczytalam sobie ze to pocztek marskosciII:

Mili89 no trzeba czekac wiesz jak jest((:choc babka ktora mi robila...powiedziala e jest ok...bo ja ja zameczalam pytaniami....a co do watroby powiedz ze musi sprawdzic jak sie zmienila od zeszlego roku itd....i tak mi ja dokladnie badala...ufff...ze ja juz swoja wersje dopracowalam((:
myslisz ze jak by bylo zle...to od razu cos by powiedziala.....????sama nie wiem....oni to do gp wysylaja...a on zawiadamia..co i jak....(:

przez marta80 03 maja 2015, 22:30
nefretis czesc kochana...nam jak zwykle te same rzeczy sie dzieja,,,,:)))

przez nefretis 03 maja 2015, 22:36
marta, czytam własnie o tych punktach, że mogą być od picia kawy, stresu (to my), zaburzen hormonalnych (u mnie Hashimoto) o wątrobie pisza na samym koncu i że to nie jest regułą. Że występoją u kobiet szczególnie po 30-tce jest ich coraz więcej.
A jak Twoje jelita/brzuch? Moje pobolewa nadal z prawej - pod żebrem i tam gdzie wyrostek, co prawda dużo mniej ale lekkie pobolewania tam są. Czasami mam to gdzieś. Nie wiem czy nie lekceważe czegoś powaznego. Masakra z tymi objawami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 03 maja 2015, 22:42
marta80, jakby zauwazyla cos zlego to by powiedziala...skoro powiedziala, ze jest ok- to sie nie boj...i nie nakrecaj sie jak nie bedziesz miala wiadomosci o wynikach przez 2 tygodnie- brak wiesci jest tu dobrym znakiem... jak wychodzi cos zlego to juz na drugi dzien potrafia dzwonic i mowic... takze spokojnie :*
mnie dzisiaj jakos dziwnie glowa boli i znow puls 85 ;/ ale jestem przed okresem, ciagle nerwowa, wiec moze dlatego :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 03 maja 2015, 22:59
u mnie pod pachą to na 100 % węzeł, pod lewą nic nie mam, a pieprzyk mam bardziej z prawej strony, matko ja się chyba wykończę, a skąd by się wzięły na węzły na szyi, już sama nie wiem, pewnie to rozsiany nowotwór :why:

przez Ardash 03 maja 2015, 23:04
nefretis witaj :) Swedzeniami sie nie przejmuj to na 100 % nerwy. Ja tez pieronsko boje sie badan....dlatego ich unikam jak moge. Czekanie na wynik to dla mnie tortury, nie nadaje sie do zycia :cry:

Co do tych nieszczesnych plamek to czytalam ze 70% osob po 70-tce je ma. Ja mam najwiecej na wewnetrznej stronie przedramion.

michalb brzmi znajomo. Zanim zaczela mi sie ta jazda z nerwica nie przejmowalam sie tak kazdym bolem, strzyknieciem w kosciach itp. Jak cos mi dolegalo to bralam tabletke przeciwbolowa, odpoczlam troche i bylo dobrze....a teraz....szkoda gadac...ech.... :(

przez Aurelitka 03 maja 2015, 23:10
Ardash, ja tez nigdy się swoim zdrowiem nie przejmowałam, miałam kilka razy moze jakies schizy ale trwały one może dwa tygodnie i zapomniałam, a teraz od lipca od języka jestem na etapie węzłów i pieprzyka i rozsianego raka :(

przez Ardash 03 maja 2015, 23:11
Aurelitka przeciez 2 razy chyba lekarka ogladal ci te wezly i nic nie mowila o wezle po pacha. Te na szyi moga byc lekko wyczuwalne od tarczycy, albo po prostu taka Twoja uroda :)

przez Mili89 03 maja 2015, 23:23
ja dzis sie martwie, bo ostatnio tydzien mialam puls 65-73 a teraz znow mam 85-90 :( nie wiem czemu ;((
moze tak byc przed okresem? jestem bardziej nerwowa wiadomo... i duzo wiecej jem- a po jedzeniu puls rosnie, tak ? :zonk: :zonk:

przez Aurelitka 03 maja 2015, 23:31
Ardash, wiem, że oglądała, ale ja go czuje, a ona tak mocno jak ja tam nie grzebała ;/
Mili89, ja to mam puls koło 90, z tego stresu, więc moim zdaniem to normalne, że raz masz wyższy raz niższy
a ja ostatnio czytałam, że to Hashimoto to moze byc od przewlekłego stresu i co sama sobie zafundowałam ;/

przez Ardash 04 maja 2015, 00:12
Aurelitka lekarz wie jak sprawdzac wezly , nie martw sie. Wezel powiekszony wyczuwa sie bez grzebania. Wiem, bo raz mialam na szyi wielkosci orzecha laskowego.

przez martini123 04 maja 2015, 00:16
cześć wszstkim, dawno mnie tutaj nie było, ale jak ostatnio weszłam i poczytałam o waszych objawach, to wszystkie po kolei do mnie przychodziły, jesli chodzi o swędzenie skóry, ja mogłabym zadrapać się do krwi na ramionach, mam tak odkąd pamiętam, byłam teraz u lekarza i mam mieć tetsty alergiczne. węzły tak jak już pisałam milion razy, najmniejszy stan zapalny powoduje powiększenie węzła który znajduje się najbliżej. a nie mamy węzłów tylko na szyi, pod pachami, nad obojczykami i w pachwinach, jest masa innych, których powiększenia nie jesteśmy w stanie swtierdzić. nasz organizm non stop walczy z różnymi drobnoustrojami. ale ogólnie to stwierdzam,że psychiatra miąl racje - pod żadnym pozorem nie wchodzić na takie fora bo to tylko nakręca. i tak jest. jka nie wchodzę i pojawią się jakieś objawy to je sama zwalcze i jest ok, a jak tutaj wejde i sie naczytam to wszystko wraca. więc życze wam wszystkim zdrowia,

przez Ardash 04 maja 2015, 00:18
Mili na temat pulsu nic ci nie powiem bo nic nie wiem....nawet nie wiem jak zmierzyc sobie puls :hide:
Ale wiem, ze przed okresem moga dziac sie rzeczy, o ktorych nie snilo sie filozofom, wiec pewnie puls podwyzszony tez...

przez Mili89 04 maja 2015, 00:26
Ardash, :lol: :lol: cisnieniomierzem- nosze caly dzien przypiety do reki jak wariatka... :roll: :roll: :lol:

Sortuj wg