Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 13 lut 2014, 12:46
Mnie nic nie drętwieje ... ( jeszcze) :D
nerki jak bolą to się na 4 podobno chodzi tak napierdalaja :P
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 13 lut 2014, 13:36
a no to moze i nie te nerki jednak ;))))

Kurde a ja mam tez takie reumatyczne bole chyba, i tez z prawej strony wszystko! - np. zawsze prawe kolano boli mnie na deszcz. A teraz to ta kosc taka... hmm jak jest posladek to tam w srodku taka kosc jest, nie? To mam wrazenie, ze cale to, moze biodro? - boli mnie tak reumatycznie :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 13 lut 2014, 14:27
może to rwa kulszowa ????
mnie boli wszystko jesli chodzi o kregoslup i nogi.... bo wysoka jestem :( nie jakas wielka ale te 176cm jest.... i czy naycznia myje czy obiad robie to jak mam sie wyprostowac to ughhhh :D:D:D:D
moja glowa teraz na samym czubku, tam gdzie ciemiączko mają dzieci tak mnie piecze ze oszaleje .... ide do biedry i na krotki spacer,mam pomysl na pyszny obiadek :D
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez myszka1984 13 lut 2014, 14:34
ja odpuściłam na chwile znamiona, i powróciłam do piersi... odkod sobie o niej przypomniałam wczoraj na wieczór to ciagle czuje dyskomfort jakiś promieniujący do sutka?!ciągle dotykam, badam macam, sprawdzam czy mi cos nie cieknie z sutka :(

już sama nie wiem ale znowu mam schize... Boże zwariuje :(

przez nerwa 13 lut 2014, 14:41
myszka1984, a moze jakos przed okresem jestes czy co? I dlatego takie uczucie.

A wiecie co, tak sobie pomyslalam, ze moze mamy te bole glownie po prawiej stronie brzucha, bo z tego co widze na obrazkach to jelito cienkie przechodzi tam w jelito grube, i moze w zwiazku z tym jakies są przemiany itd, jakeis poweitrze sie tam zbiera i tworzą sie takie kolki?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 13 lut 2014, 14:48
Nerwa : ja mam po lewej tylko :P napisalam o activi, sprobujcie co wam szkodzi :D
myszka1984.... na szczescie jakbym miala guza w piersi to by mi musiala wyrosnac poprostu 3.... bo wygladalam "w biuscie" jak dziecko 6 letnie na plazy.
Obrazek

przez myszka1984 13 lut 2014, 14:48
no właśnie po okresie jestem - 11 dzień cyklu dziś :( nie wiem już co jest grane...ale wierze w somatyzacje, bo jak sobie ubzdurałam ze pieprzyk na nodze to cos złego to mnie ta noga swędziała, bolała, nawet kulałam trochę na nią, potem był pierrzyk na brzuchu - cały brzuch mnie swędział ... przeszło wszystko - wlazło w pierś :(((((

przez księżniczka 13 lut 2014, 16:07
<tuli> to idz na usg :P jakies 80 zł :P....
Poszlam na dlugi spacer.... ponad godzine, a lep nadal boli :(((
Obrazek

przez nerwa 13 lut 2014, 16:38
Ja siedzie w robocie, clay czas czuje kłucie. Nie jakies mocne, ze chodzic nie moge, ale caly czas JEST :-/
A dodatkowo takie otumanienie mnie jakies złapało, ze nic nie ogarniam co sie dzieje :) ehh no i takie zycie, codziennie COŚ.

przez fuzzystone 13 lut 2014, 18:02
Jakiś czas miałam spokój, niestety dzisiaj mi odwaliło.

Wirtualna Polska wysłała mi spam o ubezpieczeniu na raka: otwieram maila a tam Nagłówek pt CZY UBEZPIECZYŁEŚ SIĘ NA WYPADEK RAKA?

/cenzura/, bo już nie wiem, co na takie coś napisać. Oczywiście zaczęłam obsesyjnie rozmyślać o raku i szukać po internecie. Zaczęłam czytać te historie na forach, jak to jedna dostała raka piersi w wieku 27 lat, druga w wieku 32 itp itp itp. Mam gulę w żołądku, katuję się myślami o raku piersi lub narządów rodnych. Jestem przerażona, w mojej głowie powstała jakaś spirala śmierci, która mnie wciąga.

A do tego boli mnie lewa noga. Oczywiście pierwsze skojarzenie: rak kości. /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/

przez księżniczka 13 lut 2014, 19:05
fuzzy moj tż pracuje w ubezpieczeniach to na rak jedno wielkie G..... woogle, działa to do 50 roku życia, powyzej ubezpiecza cie na uwaga buhahahah max 10 tys złotych :D.
np " ocierocenie dziecka w wypadku smierci na raka -1000zł ( oczywiscie jesli masz mniej jak 50 lat) i NAJWIEKSZA PEREŁKA pieniądze są wypłacanie jedynie w raku III i IV stopnia z przeżutami, POzdrawiam :D

Ja i moje bole glowy....
znalzlam sobie piekną perełke na dzisiejszy wieczór
http://glejak.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=2966
Obrazek

przez pimpek82 13 lut 2014, 20:12
siemka!
ja mam ostatnio jazdy na temat wielkości źrenic.Raz są jednakowe,za chwilę prawa większa od lewej,potem lewa większa od prawej. :(

przez emka34 13 lut 2014, 20:25
Jestem tu nowa ale problem ten sam, co u wszystkich - wyobrażone choroby.
Nie starczyłoby miejsca, żeby opisać wszystkie - począwszy od zapalenia wyrostka i oślepnięcie (to w dzieciństwie), poprzez raka żołądka, nerki, zakażenie HIV, jaskrę, tętniaka aorty, czerniaka (cztery razy, w tym raz w oku), raka szyjki macicy, zakrzepicę i zator aż po raka piersi i ostatni hit - raka jelita grubego (ewentualnie odbytu, zależy od nastroju).

Jestem tym zwyczajnie zmęczona. Mój partner też. Męczę go, bo stale o tym gadam, a nie potrafię obciążyć tym tematem swoich rodziców. Trochę zawalam pracę, wydałam kupę pieniędzy na badania i jest tak, jak usłyszałam od mojego M. - każde badanie uspokaja mnie na chwilę, zamykam jeden temat i zaraz zaczynam drugi. Pytanie tylko, co będzie kolejne.

Najbardziej przeraża mnie to, że nie potrafię rozróżnić, czy to co czuję, to realne dolegliwości, czy wyobrażone, bo kilkakrotnie po dobrym wyniku badań całkiem realny ból mijał, jak ręką odjął.
Przeraża mnie też to, że dotąd do wyeliminowania potencjalnych chorób wystarczały dość proste, łatwo dostępne i niezbyt drogie badania. Teraz wszystko zmierza w kierunku badań coraz droższych, bardzo skomplikowanych i niestety bardziej inwazyjnych. A im bardziej chciałabym ich uniknąć i ich się boję, tym bardziej czuję się źle i jestem przeświadczona o konieczności ich wykonania. I błędne koło się zamyka.

przez marta80 13 lut 2014, 21:08
emka doskonale cie rozumiem..jakbym czytala swoja historie;)nie jestes sama...uwierz mi....musimy dac rade!!!

Sortuj wg