Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Jak opanować drganie całego ciała

przez sylwusia-78 20 lis 2006, 17:04
Witam wszystkich.Zaczełam temat bo dziś cały dzień się trzęse do tego mam dreszcze i potworne zimno na całym ciele a szczegulnie zlodowacenie na twarzy.Ścina mi skórę na głowie nie mogę od rana tego opanować mimo lekarstw co to za cholerstwo znowu jakiś nowy objaw nerwicy?Czy ktoś z was tak miał najgorsze jest to zimno na twarzy i uczucie takiego przy tym odrealnienia jakbym zaraz miała odlecieć.Niech ktoś mi napisze że miał coś podobnego i jak sobie z tym poradził.Cała się trzęse. :(
Nerwica to wróg Którego trzeba pokonać.

przez pawelcz 20 lis 2006, 17:06
a moze masz goraczke i jestes chora?

przez sylwusia-78 20 lis 2006, 17:24
nie goraczka raczej odpada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusi 20 lis 2006, 17:31
Ja mam takie dreszcze po ostrym ataku. Kiedy się uspokoję (oczywiście przy pomocy tabletki) to jest mi cholernie zimno. Trzęsę się cała, szczękam zębami do tego stopnia, że nie jestem w stanie mówić.
Owijam się wtedy w koc (lub nawet kilka) i kładę sie do łóżka.
A jak nie mam możliwości położenia się to piję bardzo gorącą herbatę (trzeba uważać żeby się nie oblać)
ExModerator

przez sylwusia-78 20 lis 2006, 17:33
a dotego jeszcze mi zatyka uszy cisnienie mam 100na70

przez Martitka 20 lis 2006, 18:30
Sylwuniu,
ciesz się, ze takie masz objawy. Ponoć takie drgawki sa dobrą oznaką tego, ze organizm "wyrzuca" z siebie te negatywne emocje. To dobrze, im jest wiecej objaw somatycznych wtedy nerwica wychodzi na zewnątrz bo organizm ją wyrzuca. Najgorzej jak nie ma zadnych objawów, wtedy znak że kumulują się wewnątrz i mogą wybuchnąć. Po takich dreszczach trzeba się położyć i odpocząć. Organizm po takich atakach jest wyczerpany i musi się zregenerować , tracimy przy takich dreszczach mnóstwo energii!!!!

przez dalilah 20 lis 2006, 22:56
ja z kolei mam, hmmm nie wiem jak to opisac, tak jakby drgania scianek zoladka, czuje doslownie jak gdyby sciskaly mi sie bardzo szybko scianki zoladka, ciezko to opisac, myslalam juz ze to moze objaw wrzodow ale zrobilam gastroskopie i jest ok, przez to tez jest mi czesto zimno i trzesa mi sie rece
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez snaefridur 21 lis 2006, 20:31
snaefridur

przez weronika 21 lis 2006, 20:41
Sylwusia a jakie leki i w jakich dawkach i jak długo bierzesz? a może zaczełaś dopiero branie jakiegoś leku?

przez JACO 04 gru 2006, 13:40
TO MOŻE BYĆ TĘŻYCZKA! NAJLEPIEJ TO SPRAWDŹIĆ WRZUCAJĄC DO SZKLANKI Z WODĄ 2 TABLETKI WAPNA ROZPUSZCZALNEGO!JEŻELI NASTĄPI ODCZUWALNA POPRAWA TO ZNACZY ŻE TRZEBA IŚĆ W TYM KIERUNKU!POSZUKAJ NA GOOGLE TO CI ŚIĘ ROZJAŚNI,PRZY BRAKU WAPNA JEST DUŻĄ NERWOWOŚĆ,ROZDRAŻNIENIE,LEKKIE OTUMANIENIE DRETWIENIE KOŃCZYN,PODŁOŻE TEŻ MOŻE BYĆ RÓZNE!

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 12:59 pm ]
WYSTĘPUJĄ TEŻ BÓLE SERCA I TAKIE JAKBY DRŻENIA SERCA!STANEM PRAWIE OCZYWISTYM JEST ATAK LEŻYSZ DRŻYSZ CAŁY NIE MOŻESZ MÓWIĆ NORMALNIE,BELKOT MOWY DUŻE TRUDNOŚĆI POWIEDZENIA CZEGOŚ,SZPITAL BADANIE WYKRYTE SPADKI WAPNA MAGNEZU!KROPLÓWKI I JEST DOBRZE NIESTETY TRZEBA POTEM ZAŻYWAĆ CALPEROS 500,SYSTEMATYCZNIE!

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 1:18 pm ]
ZDARZA ŚIĘ CZĘSTO TAK ŻE WAPNO JEST W NORMIE,NAWET ZJONIZOWANE!POPROSTU WYSTĘPUJĄ WACHANIA TEGO WAPNA WE KRWI!

Caps Look...(dop.snaefridur)
ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM!

przez patti1985 11 gru 2006, 19:16
ja miałam bardzo podobne objawy jak Ty na początku jak zaczełam chorowac.. jak dla mnie to był napad lęku..:(

Czy to nerwica???

przez tamomi 08 sty 2007, 22:51
Ostatnio mam takie objawy: ucisk lub drętwienie lewej dłoni (czasem ból całej ręki) i stopy, lewego policzka, bóle żołądka, uczucie drgania żołądka, (odruchowo uciskam żo0łądek tuż pod klatkę), uczucie kołatania serca, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, ucisk gardła drętwienie, drętwienie prawego policzka (kiedyś prawej dłoni i stopy), ból z tyłu w szyjnej części kręgosłupa, ból kręgosłupa, uczucie jakbym miał za chwilę zwracać, ale nie mam wymiotów i czasem szybko się męczę. Te objawy (oczywiście nie wszystkie na raz) występują po jakiś dłuższych stresach, zmęczeniu, gdy o nich myślę, a w mniejszym stopniu bez żadnej przyczyny. Zazwyczaj trwają jakiś czas (np. kilka dni), a potem przechodzą. Czy to nerwica???[b]

przez naprzod 12 sty 2007, 05:55
Tamomi nie wiem czy to nerwica idz do lekarza
Ale ja mam podobnie nie spie a jak spie to 3 godziny i tez slabo
Teraz mi dretwieje prawa strona ciala budze sie i juz po snie
Pozdrawiam i zrob badania
ja

Sortuj wg