Pomozcie mi, swiruje, cos sie ze mna dzieje zlego!!!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bonsai 15 lip 2015, 18:51
Nie da się mieć ciasteczka i jeść ciasteczko. Masz nerwicę lękową i fobię społeczną, to odstawiasz alkohol i leczysz się (leki/terapia). Imprezy to nie jest jakiś mus przecież. Nie wiem czego od nas oczekujesz.
bonsai

przez ugh 15 lip 2015, 18:56
Przeciez napisal czego oczekuje - liczyl na poglaskanie po glowie ;). Ale sie chlopak przejechal
ugh

przez achino 15 lip 2015, 19:06
platek rozy napisał(a):achino, Bo mysla a nie patrza zeby sie zachlac i ucpac. .

Słuchaj, nie wiem czym Ty masz przeżarty mozg, ale tęsknimy za tym, czego nie mamy.Ci geje, których znasz nie zażywają żadnych prochów na fobie społeczną i nie popijają ich wódka przed wyjściem do klubu, bo nie maja fobii. Nie dociera to do ciebie? Wchodzą do klubu normalnie, na trzeźwo. Nie sa w niczym lepsi ode mnie, wiec nie pisz mi, ze oni - w odróżnieniu ode mnie - myślą. GÓWNO myślą. Nie maja mojej choroby i tyle. Nawet nie wiedza, ze taka choroba istnieje. Twoje porównania i analogie są wiec z dupy. Porównujesz zdrowych ludzi do chorego. Chyba terapia Ci jednak nie służy, bo nie ogarniasz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 15 lip 2015, 19:11
achino, wybacz ale terapia na lęki mi pomaga i o to w niej chodzilo ;) fobie spoleczna tez mialam a teraz nie mam , znow moge sie cieszyc zyciem i funkcjonowac normalnie ale ja postawilam na to a nie na gorzale i prochy jak Ty.Nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz> poza tym coz ja sie bede produkowac jak Ty jestes Pan Gej z wielkiego miasta ktory musi brylowac wsrod innych gejow ;) bo tylko z ego sie sklada jego zycie . Esh ... .....

Mysle ze ten temat to powinien byc zamkniety b o jak mozna oczekiwac ze ludzie beda polecac substancje psychoaktywne na imprezy :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: dramat , dramat , jeden wielki dramat .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez achino 15 lip 2015, 19:14
No wreszcie załapałaś, o co chodzi. Właśnie o polecanie "substancji psychoaktywnych" - niekoniecznie nielegalnych, choć nie mam nic przeciwko. Bez idiotycznego oceniania czyj styl życia jest lepszy, bo kto Ci dal do tego prawo?
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez platek rozy 15 lip 2015, 19:14
I jeszcze jedno , geje ktorych ja znam nie zyja na imprezach tylko maja wspolnie otwarta firme ze strojami kapielowymi ktora niezle prosperuje wiec jak widzisz d a sie? da sie miec w zyciu pasje i cos robic.

Pfffff .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez neon 15 lip 2015, 19:16
Kolega szuka takiego rozwiązania, które otworzy mu drzwi do dalszego melanżowania i narazie nie zdaje sobie sprawy, że takowe nie istnieje. Pomachajmy mu ręką, bo i tak wróci na stare tory i będzie uskuteczniał autodestrukcje, do momentu aż jego zdrowie siegnie dna i nie będzie już czego uskuteczniać.

przez platek rozy 15 lip 2015, 19:17
neon, :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

przez nerwa 15 lip 2015, 19:25
achino napisał(a): Nie sa w niczym lepsi ode mnie, wiec nie pisz mi, ze oni - w odróżnieniu ode mnie - myślą. GÓWNO myślą. Nie maja mojej choroby i tyle. Nawet nie wiedza, ze taka choroba istnieje.

ale dlaczego ty nie chcesz pozbyc sie tej choroby, i zyc normalnie??? Bo neistety picie czy cpanie, nie jest pozbyciem sie tego, tylko "zatuszowaniem" na jeden wieczor. W dodatku bardzo destrukcyjnym.

:bezradny: powiem szczerze, ze zalamuje mnie takie podejscie. Ale z drugiej strony jest cos takiego jak selekcja naturalna. Ludzie nieprzystosowani do normalnego zycia, nie chcacy nic zmienic, wolacy ładować w siebie coraz to nowe dragi - niestety koncza jak koncza, i to tez trzeba zaakceptowac.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez achino 15 lip 2015, 19:30
Widze, ze niektórzy tutaj są nie tylko TĘPI, ale także ślepi. Jakie leki mam w podpisie? Escitalopram? Trazodon? Sulpiryd? Czy to nie są leki leczące nerwice lekowa i fobie? Lecze się od 15 lat, również u psychologów. Wiec wypad mi z takimi śmieciowymi komentarzami!

Za porady w stylu "nigdy nie będziesz mógł pójść na imprezę do klubu, kup sobie ogródek i uprawiaj rzodkiewkę albo naucz się szydełkowania" - serdecznie dziękuje.

przez Artemizja 15 lip 2015, 19:46
No bez przesady. Zamykam temat.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg