Skuteczna i szybka terapia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Skuteczna i szybka terapia

przez celineczka3 19 paź 2010, 12:43
19-latek na pewno nie placebo. To autentycznie działa. Ja też staram się suplementować, ale podobnie jak Ty nie zrezygnowałam z leków.
celineczka3

przez MARIAN1967 19 paź 2010, 19:44
matowiec, problem z nerwicą jest bardzo złożony .
16 lat radzę sobie z nerwicą bez lekarstw.Nie jest łatwo na początku ,ale z biegiem czasu nauczyłem się coraz lepiej rozumieć tę chorobę i skutecznie z tym radzić.Nie wiem czy wiesz ,że są takie przypadki że jedynie morfina przynosi ulgę .Stosuje się ją w ostateczności np. u chorych na raka.Lekarstwa niestety nie leczą nerwicy.Likwidują tylko jej objawy.Dają złudzenie ,że wszystko jest porządku, no i mamy potem mnóstwo przypadków ,gdy nerwica powraca. Ludzie przestają brać te lekarstwa ,no i zaczyna się od nowa .Bo nie rozumieją, że aby pokonać nerwicę należy zlikwidować czynniki które ją powodują .Sam mam problemy zawrotami głowy .Nie mają one nic wspólnego z nerwicą.Tylko z krążeniem krwi oraz wiekiem.Usprawniając krążenie problem zmniejszył się o ponad 80%. Nie mam wpływu na wiek, a niestety im człowiek starszy tym minimalnie problem się nasila.Zawroty głowy spowodowały u mnie pojawienie się nerwicy.{ucisk głowy}. Zamiast walczyć z nerwicą ,znalazłem sposób na zawroty głowy ,a ucisk głowy zniknął.Inny przykład .Zła atmosfera w rodzinie może być przyczyną nerwicy.W takim przypadku zmiana atmosfery na pewno pomoże pokonać nerwicę .Niestety konowałów to mamy dostatek, a prawdziwych lekarzy to trzeba szukać ze świeczką.A poza tym to tez ludzie sami wierzą w to ,że wystarczy połknąć tabletkę i już będzie wszystko OK.Nie da się wygrać z nerwicą bez ciężkiej i uczciwej pracy .Jeśli ktoś decyduje się na zażywanie lekarstw ,to ma takie prawo i wypada to uszanować.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez morena 20 paź 2010, 21:18
Zgadzam się z postem wyżej, trzeba uwierzyć w siebie i pracować nad sobą pokonywać lęki i krok po kroku bedzie lepiej:) a nie czytać rożne fora i karmić się lękami a później wkładać sobie to do głowy:) ja znalazłam sobie prace i inne zajecia i nie mam czasu myslec o nerwicy, a raczej ja jej nie mam bo to tylko stres tak na nas wpływa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez terka 28 paź 2010, 14:37
poradzcie jak się skontaktować z Tomakinem? nie mam gg bo nie mam komputera w domu.Korzystam z komputera w pracy jak jest mozliwość.

przez kasia081 10 gru 2010, 13:09
kasia081 napisał(a):Wszystko to mówię o terapii Tomakina jest zachęcające.Powiedzcie , czy Tomakin jest lekarzem?

Jak się z nim skontaktować?

przez lady_destroy 25 sty 2014, 17:33
Witaj, czytałam trochę o Twojej terapii. Mógłbyś mi napisać coś o tym więcej? Bardzo, bardzo proszę. Psychiatra zdiagnozował u mnie nerwicę i zaburzenia hipochondryczne, zapisał leki, a ja jeszcze ich nie biorę, bo szukam innego ratunku jak tonący brzytwy :((( Czy mam napisać o sobie więcej?

przez tomakin 04 lut 2014, 14:14
dosłownie 10 minut temu pojawił się post na moim forum

Witam

Dawno mnie tutaj nie było ale minął dokładnie miesiąć odkąd zacząłem suplementacje i wygląda to tak :

W 75% odzyskałem zdrowie ( od tego czasu nie miałem napadów paniki , lęku , dusznośći itd... )
W 25% czasami co jakiś czas odczuje jakies napięcie ale w miare potrafie sobie z tym radzic.
Aha! Nie mam juz praktycznie problemów z bezsennoscia , szybko zasypiam co dziwne dużo szybciej niż jak byłem zdrowy , i też lepiej się wysypiam to taka najbardziej istotna dla mnie zmiana.

Moją fobią było wychodzenie do ludzie szczególnie puby , bary itd... Obecnie wychodzę dwa razy w tyg i zauwazyłem istatną poprawe mogę juz niemal że normalnie funkcjonować w takich miejcach gdzie wczesniej po 10 min było to już nie mozliwe... Cały czas suplementuje się dorzuciłem jeszcze cynk + chrom. Jedynie z czym jeszcze jest problem to czassami w sytuacji stresującej lekko się denerwuje i powiedzmy słabne.

Jak na miesiąć czasu efekt jest widoczny , mam nadzieje ze dalsza suplementacja przyniesie jeszcze lepszy efekt. Co do jedzenia : kompletnie odrzucilem kawe , mocna herbate jedynie to czasami wypije Roibosa albo Yerba Mate , bardzo ograniczyłem napoje gazowane gdzie wypijałem ich dośc dużo , więcej owoców jem , a tak to normalne domowe jedzienie. Raz w tyg zjem jakaś pizze czy coś - staram się wrócic do normalności.

Co do psychiki : jest juz lepiej też nawet powoli mi już motywacja wraca , wczesniej nie cieszyłem się z niczego nic i sie nie chciało teraz powoli powloli się też poprawia...

TOMAKIN & ARTUR - specjalne podziękowania dla was za czas oraz pomoc - bo na dzien dzisiejszy jest coraz lepiej i oby tak już było , napewno się tu jeszcze pojawię chodz nie wiem co o tym myślec boje sie że może to wrócic ale jestem dobrej myśli

Pozdrawiam wszystkich i wierze że to forum bedzie kiedyś juz tylko fajnym wspomnieniem a poruszać bedziemy inne tematy :)

Odpowiadając na pytania o kontakt ze mną - nie chcę, żeby zabrzmiało to jakoś obcesowo, ale wolałbym unikać sytuacji gdy ktoś się bezpośrednio ze mną kontaktuje. Tego jest po prostu za dużo, zajmuję się nie tylko nerwicą ale też wieloma innymi schorzeniami, kiedyś takiej zasady nie miałem i w końcu parę godzin dziennie musiałem ludziom na pytania odpowiadać. Nie miałem czasu na pracę, na życie prywatne - dlatego teraz wszystkich odsyłam na stronę

http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

gdzie jest wyjaśnione WSZYSTKO co tylko wiem o nerwicach, terapia rozpisana niemal na pojedyncze dawki, a jakby czegoś nie było, to najprawdopodobniej odpowiedź jest w linku podanym przez autora tematu w pierwszym poście.

przez madlenka 26 sie 2016, 09:55
Witam. Mam pytanie do Tomakina, badz osob, ktore stosowaly Jego terapie. Mialam epizody z psychotropami. W sumie dwa lata brania. Aktualnie odstawilam i zaczelam suplementacje. Magnez, omega 3. Czekam na paczke - inozytol z cholina, zen-szen, witaminy z grupy b. A zapomnialabym. Biore jeszcze tryptofan. Moje pytanie brzmi - czy moge to wszystko razem? Albo czy jesli nie trafie akurat w moj niedobor to jednak dlugie stosowanie w mniejszych dawkach cos da. Pozdrawiam. Prosze, odpiszcie

Sortuj wg