Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez Anna Maria 29 kwi 2013, 05:00
tahela, muszę się pojawić,nie ma innej opcji.
Anna Maria

Fobia społeczna!

przez Marga_rita 29 kwi 2013, 08:07
kasiątko, Ej sorki,że spytam,ale co to jest benzo?
Bo cos kojarze,ale tak nie do konca dlatego pytam. To jakies leki na recepte są? Czy bez? Bo cos kojarze ze bez,ale nie wiem.

Wiem,że cięzko ci bedzie ale dasz rade. Dla dzieciaka to bardzo wazna chwila. Pewnie by sie załamał gdyby ciebie nie było.

Fobia społeczna!

przez Anna Maria 29 kwi 2013, 08:45
Marga_rita, benzo to benzodiazepiny. Leki uspokajające tylko na recepte.Uzależniające.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez Marga_rita 29 kwi 2013, 09:13
Aaaaaaaaa! Ok bo maja podobna nazwe do jakis co mi kolega polecał nasenne,że niby bez recepty i dobre. Dzieki za odp.

Fobia społeczna!

przez mark123 30 kwi 2013, 12:43
Czasami się zastanawiam, co konkretnie jest przyczyną tego, że od dzieciństwa nie nawiązuję kontaktów z ludźmi. W dzieciństwie, gdy chodziłem do poradni psychologiczno - pedagogicznej, to na pewnej rozmowie psycholog powiedziała mojej matce tylko coś takiego, że przyczyn może być mnóstwo, być może np. ciąża przebiegła trochę nieprawidłowo. Ale nic więcej nie powiedziała. Nie wiem dokładnie, co miała na myśli, być może to, że jakaś mikroczęść mózgu nie rozwinęła się prawidłowo. Z tego co mi wiadomo, to w czasie ciąży moja matka miała silne stresy przez mojego ojca, ale czy to mogło zaburzyć przebieg ciąży, to nie wiem.
Ostatnio edytowano 30 kwi 2013, 12:50 przez mark123, łącznie edytowano 3 razy
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 kwi 2013, 12:46
ja to nie nawiązuje i nie nawiązywałem głównie z poczucia bycia gorszym, nie godnym innych. Już od 1 klasy podstawówki się ze mnie naśmiewano i jak tu później układać normalne relacje z innymi, skoro uważasz się za obiekt drwin.
Największy Forumowy Maruda

Fobia społeczna!

przez mark123 30 kwi 2013, 12:55
carlosbueno napisał(a):ja to nie nawiązuje i nie nawiązywałem głównie z poczucia bycia gorszym, nie godnym innych. Już od 1 klasy podstawówki się ze mnie naśmiewano i jak tu później układać normalne relacje z innymi, skoro uważasz się za obiekt drwin.

Ja zanim poszedłem do zerówki, to nie porównywałem się z innymi dziećmi, a mimo to nie chciałem mieć z nimi żadnych kontaktów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez szczypiorek86 30 kwi 2013, 15:12
Ja nie miałam przez kilka łądnych lat szkolnych .Tak po środku całej edukacji i teraz są tego skutki ,których żałuje,ale tamtego okresu nie...
szczypiorek86

Fobia społeczna!

przez Anna Maria 04 maja 2013, 00:18
Jutro mam rozmowę przez skype w sprawie pomocy psiakom.Boję się.Zawsze skype i kamerka mnie stresowały a tu jeszcze całkiem obcy człowiek.Poza tym nie nadaję się na aktywistkę prozwierzęcą.Ja tak tylko po cichu,z ukrycia i bardzo niewiele.
Anna Maria

Fobia społeczna!

przez Majkel86 04 maja 2013, 18:11
Ja to zawsze miałem mase kompleksów, np. szybko mi na nogach włosy wyrosły przez co latem łaziłem w długich spodniach bo nikt takich nie miał jak ja :P To tylko jeden z przykładów przez które unikałem kontaktów a było ich więcej, teraz się z tego wszystkiego śmieje i mówię sobie jaki ze mnie debil był, teraz już bardziej akceptuje siebie i nie zwracam na takie rzeczy większej uwagi ale co z tego jak teraz mam problemy z kontaktami przez nerwy :bezradny: Ciągle mam wrażenie, że gdybym kilka lat wcześniej miał takie podejście do życia jak mam teraz to bym w to całe bagno się nie wpierd.....

Fobia społeczna!

przez koszykova 07 maja 2013, 19:29
kasiątko, jak Ci poszło?

mam w tym roku praktyki... nie wiem czy ta moja wewnętrzna panika przed ludźmi pozwoli mi na nie uczęszczać...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia społeczna!

przez Anna Maria 07 maja 2013, 19:31
koszykova, myślę,że dobrze.Z tym człowiekiem rozmawiam teraz codziennie i przyzwyczajam się do rozmów w ten sposób.
Anna Maria

Fobia społeczna!

przez koszykova 07 maja 2013, 19:45
no to super, dodatkowo teraz masz taki codzienny 'trening' :)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia społeczna!

przez los_historicos 08 maja 2013, 14:25
Kiedyś pisząc w sieci zastanowiło mnie jak można gadać o pierdołach. Ja nie potrafię tal gadać. Ale ostatnio robię wprawki pisząc w sieci z jedną osobą. Obawiam się że jednak w pewnym momencie nie będę miał o czym GGadać :-|
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Sortuj wg