Zawody/zajecia dla osób z nerwica/ fobia spoleczna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Zawody/zajecia dla osób z nerwica/ fobia spoleczna

przez puszekokruszek 12 maja 2010, 07:51
EEe tam, w Lublinie 5 zł za opiekunkę to jest standard ;) od 5 do 10 zł widziałam ogłoszenia, mi proponowano 5 zł za godz za opieke nad starsza niepełnosprawna osobą :?
% lat temu w sklepie zarabialam 3 zł na godzinę-i znam ludzi którzy nadal tak pracują

Co do pracy dla nerwicowców
Sklep-broń Boże ;) chyba, że umiesz nad sobą panować, ja nieraz coś niemiłego powiedziałam klientowi
Ulotki-ja nosiłam po mieszkaniach-stres bo ludziska nie lubią ulotek pod drzwiami/w skrzynkach także nieraz się osłuchałam. Gdyby nie to robota byłaby przyjemna, duzo ruchu, samotność..
Korepetycje-świetna praca ;)

Opieka nad dzieckiem-może i tak, ja jednak nigdy bym nie zostawiła dziecka z nerwicowcem ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 12 maja 2010, 08:01
puszekokruszek, ja nie mam nerwicy :roll:
A jak ktos sie zgadza pracowac za 5 zł no jest jego problem :bezradny:
Sopot to drogie miasto :D
Shadowmere

przez puszekokruszek 12 maja 2010, 08:38
Shadowmere napisał(a):puszekokruszek, ja nie mam nerwicy :roll:
A jak ktos sie zgadza pracowac za 5 zł no jest jego problem :bezradny:
Sopot to drogie miasto :D

Ja niestety obawiam się, że więcej nie dostane jak wrócę do pracy, tymbardziej, że w małym miasteczku będę jej szukać. Dobrze choc, że małżon wyciąga więcej bo by nie dało rady inaczej(choc i tak płaca nie jest proporcjonalna do jego pracy) :roll:
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 12 maja 2010, 09:14
puszekokruszek, Lublin to jest małe miastao????Zawsze mi sie wydawalo,że to wielkie miasto porownywalne do Wroclawia,Poznania,czy mojego Gdanska :(

[Dodane po edycji:]

Jedyne co moge Wam doradzic Laski-pakujcie sie i dawajcie do mnie,do Sopotu.Tutaj zwlaszcza w lecie,w zwyklej budce z naleznikami wyciaga sie 10 za godzine.Nie mówiąc o tym,że Sheratona teraz kolo mnie o tworzyli i tam jest nabor na caly personel-obsluge spa,recepcjonistki,dziewczyny zabawiające dzieci,kosmetyczki,hostessy,kelnerki,no każdy znajdzie cos dla siebie przynajmniej tymczasowo :shock:
Shadowmere

przez puszekokruszek 12 maja 2010, 09:19
Lublin to duże miasto ale ja się wlaśnie z Lublina będę wyprowadzać do małego zadupiowego miasteczka :roll:

Sopot...hmmm, kuszące, pogadam z małżem ;)

przez Joaśka 12 maja 2010, 09:27
Shadowmere, to jest kusząca propozycja :mrgreen:
Joaśka

przez Shadowmere 12 maja 2010, 09:28
Joaśka, Czekam :D Klimat u mnie dobrze Ci zrobi,do tego razem raźniej ;)
Shadowmere

przez Sorrow 12 maja 2010, 10:47
Shadowmere napisał(a):A jak ktos sie zgadza pracowac za 5 zł no jest jego problem :bezradny:

Raczej problemem jest to, że inni się godzą pracować za takie pieniądze. No, niestety u nas jest przymus pracy, więc wszelkie "wybory" i "zgadzanie się" to jest fikcja.

przez Magdaa 12 maja 2010, 10:49
Przestańcie o morzu bo dostaję depresji... :cry: Jak sobie przypomnę, że mój lokal będzie stał tam pusty, z zaciągniętymi żaluzjami w oknach... serce mnie boli... A muszę gnić tutaj...

Shadowmere napisał(a):A jak ktos sie zgadza pracowac za 5 zł no jest jego problem :bezradny:

No dokładnie. Dlatego ja nie pracuję. Mojego biznesu mi się tu nie opłaca otwierać a u kogoś za takie ochłapy ja nie będę robić. Niech mnie w dupę pocałują za tego piątaka :? :pirate:

A co do tego, że ktoś tutaj nie zostawił by dziecka nerwicowcowi. To, że mam nerwicę nie oznacza że nad sobą nie panuję :? To oznacza jedynie to, że czuję lęk częściej niż inni ludzie i to, że mam czasem ataki paniki. Przecież nic dziecku nie zrobię, no bez jaj...

PuszekOkruszek- przecież Ty sama masz nerwicę. I co, nic jeszcze nie zrobiłaś dziecku? Więc czemu obawiasz się że inny nerwicowiec by małej coś zrobił? A niby co? :?
Magdaa

przez Sorrow 12 maja 2010, 11:59
Magdaa napisał(a):

No dokładnie. Dlatego ja nie pracuję. Mojego biznesu mi się tu nie opłaca otwierać a u kogoś za takie ochłapy ja nie będę robić. Niech mnie w dupę pocałują za tego piątaka :? :pirate:

Chciałbym przypmnieć, że niektórzy muszą się sami utrzymywać.

przez Shadowmere 12 maja 2010, 12:15
Sorrow, chcialabym przypomniec,że JA sie sama utrzymuje.

ps.od 16 roku życia,wtedy pierwszy raz wynioslam sie z domu.
Shadowmere

przez Magdaa 12 maja 2010, 12:16
Sorrow- a ja nie muszę? Już nie mieszkam z mamusią. Cały ten czas pracowałam, teraz nie pracuję od września z różnych względów, ale przez kilka ostatnich lat pracowałam, nie będąc już na utrzymaniu rodziców.
Magdaa

przez puszekokruszek 12 maja 2010, 13:09
Magdaa, ano dlatego, że przez nerwicę zdarzyło mi się kilka razy zasłabnąć i chyba tylko siłą silnej woli udawało mi się utrzymać na nogach-bo byłam sama z moją małą córeczką której mogłoby się coś stać gdybym fiknęła. Nie mówię, że nerwicowiec miałby mi pochlastać dziecko czy coś. Ale myślę o tym, co by się działo z moim dzieckiem gdyby jego opiekun dostał ataku :? Czasem sobie myślę, że moje słabe ataki sa właśnie dlatego takie słabe, że jestem z moim dzieckiem-i wiem, że musze sie trzymać

przez Magdaa 12 maja 2010, 13:23
Puszek- ja nigdy nie zemdlałam przez nerwicę. A co bym zrobiła mając atak? Poszłabym do łazienki (przy większym dziecku) i pooddychać i wziąć benzo. A mniejsze dziecko nawet by nie wiedziało że mi się coś dzieje. Wystarczy benzo łyknąć i już ;) Poza tym- gdybym miała komuś pilnować dziecka to nie powiedziałabym mu że mam nerwicę lękową. A po co ma wiedzieć?
Magdaa

Sortuj wg