Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety,co rok mam w listopadzie depresje która ciągnie się przez całą zimę.Kiedyś kochałam każdą porę roku bo każdej umiałam znaleźć coś pięknego.Teraz okres jesienno-zimowy mnie przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autumn, gratulacje!

 

A ja mam mętlik w głowie... Zastanawiam się czy dobrze robię idąc na dzienne studia. W końcu mam już swoje lata, a na nadmiar kasy nie narzekam. Gdyby nie moje lęki przed pracą, to pewnie bym nie miał tego problemu. Zresztą wcale nie jest o nią tak łatwo, gdy się nie chce pracować w fabryce :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój dzisiaj okropny;/ mialam atak i to taki, że aż mi cięzko opisac... Zaczęłam sie trzęśc i dusic, nie mogłam złapac oddechu, jakbym wpadła w histerie, albo jakbym przebiegła długi dystans sprintem...;/ Aż mój skarbek się przestraszył i chciał mnie na pogotowie wieźć...

Ja nie wie,, dość mam wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandrus jakiś czas temu też takiego giganta miałam... i to takie duszenie, że nie byłam w stanie wypowiedzieć słowa, w głowie mi się kręciło i przed oczami ciemniało, nawet afobam nie pomógł. Chłopak zadzwonił po pogotowie, najbardziej żenujące było to, że jak tylko zobaczyłam ambulans to zaczęło mi przechodzić... I co powiedzieć tym ratownikom - och już okej? :-| Tak mi głupio było, że się poryczałam w tym ambulansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×