Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

byłam dzisiaj na ślubie - chociaż bardzo tego typu imprez nie lubię i oczywiście robiłam wiele, aby się wymigać od tego - ta była wyjątkowa, luźna, szczera, taka prawdziwa, zostałam bardzo mile przyjęta przez rodzinę, cieszę się, że dałam się przekonać i pojechałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzis paskudny dzień, w nocy się przebudziłam i wtedy się zaczeło, zawroty głowy, dusznosci i mysl, ze zaraz umre...no i tak zostało przez cały dzien, ledwo oddycham...Skąd brać te siły...:(

Zainteresowanych zapraszam na mojego bloga na temat nerwic http://www.sandrapietron.pl/ (dopiero zaczynam przygode z blogowaniem) ale moze znajdziecie potrzebne informacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzis paskudny dzień, w nocy się przebudziłam i wtedy się zaczeło, zawroty głowy, dusznosci i mysl, ze zaraz umre...no i tak zostało przez cały dzien, ledwo oddycham...Skąd brać te siły...:(

)

To jakieś napady lękowe?

 

-- 15 wrz 2012, 23:33 --

 

bardzo źle

łoc goin on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie rozpoczyna się dzień, gdy nie budzi cię sms, który zawsze umilał wstawane..

czasami trudno mi jest dopscic do siebie mysl, ze pewne rzeczy muszą się skończyć.

Ale czy naprawdę muszą?

 

Kurczę, za duzo pytań jak na tak wczesną porę.

 

http://kobietapotrafi.pl/obrazek.php?751

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień leniwy...pospałam dłużej /do 12 :shock: /, obiad przygotował Mąż, bo mamy umowę, nie pisaną, że gdy jest ryba /ale tylko grillowana, nie lubię na parze, ani pieczonej w folii/to zawsze On to robi...było pysznie!!

Skończyłam książkę, zacznę zaraz drugą..."Lilka" Kalicińskiej, bo to podobna lekka i przyjemna lektura.

I dzień minie, jak zwykle bardzo szybko... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×