Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Poukładałam w półkach a i tak wszystkie ubrania mi się nie pomieściły.Nie jestem z siebie zadowolona.Jeszcze paznokcia straciłam przy porządkach.Będę musiała połowy ubrań się pozbyć,a mi szkoda.Poza tym dzień do d_ bo pada.Nawet na spacerze nie byłam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojemu tatkowi idzie dobrze za granicą, jest zadowolony. Choc pada, nie czuje sie do konca zmulona. Czuję, że teraz nadchodzi era szczęscia, tylko nie wiem do końca jak mi się ona objawi. Chyba odkryłam coś, jest to cos banalnie prostego- wystarczy widzieć dobre strony wszystkiego i reszta jest temu podprządkowana. Czyli dobro zawsze o krok dalej od zla..:)

to bylo takie proste, czy ja byłam głupia zawsze? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, cieszę się przede wszystkim tym, że Wasze słowa wsparcia naprawdę działają...

I niech mówią co chcą niektórzy, ale ja jestem pewna, że to forum bardzo mi pomaga, bo spotykam tu mnóstwo serdecznych ludzi, którzy nie zamykają się na innych, a potrafią dzielić się swoimi smutkami i radościami, nie zapominając o innych, mających podobne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na to forum mowie: MOJE UZDROWISKO :) spotykam tutaj opinie, które są bardzo trafne i inteligentne, jest też wsparcie, którego czasami brak mi w świecie niewirtualnym. Jetseście WIELCY i jesli kiedys najdą Was złe mysli, to pomyslcie o tym, że jetseście potrzebni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz w głowie nizły bajzel, posprzataj, a my Ci w tym pomożemy troszeczkę. Napisz raz chociaz, że jestes dobry, potrzebny. Potem spojrz jak dobrze te słowa wyglądają i są trafne. Zrozumiesz wtedy, że uzalanie się nad soba i szukanie nowych wad, to najgorsze co mozna robić. Juz lepiej chyba liczyć bobki królika :)

 

Wyrzucasz z siebie to, co negatywne, to dobrze. Mamy czas, poczekamy, az DEPRESYJNY poprzez EKSPRESYJNEGO stanie się IMPRESYJNY, ale w ten dobry sposób.

Mam 19lat, a czuję się teraz jak 30-letnia kobietka, która prawi morały...dzieki, fajne uczucie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×