Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie pogoda bardzo średnia. w dodatku obudziłem się z bólem gardła, co skutecznie popsuło mi humor... :D przede mną misja bankomat->zakupy-> lekarz, poza tym generalnie dzień zapowiada się nudno i taki pewnie będzie.

poza tym myślę o zbliżającym się październiku i czuję się z tym coraz gorzej...

MOJE DNI OSTATNIO WYGLADAJA TAK CZESTO I MAM TEGO SERDECZNIE DOŚC W SUMIE, mam nadzieje,ze wsjakos pomyslnie to rozwiazane zostanie w koncu i wyleczę ten stan zapalny w koncu i ,ze się nie odnowi za miesiąc czy 1,5 miesiaca a obiad to gdzie

tahela, trzymam kciuki za powrot do zdrowia! Wprawdzie nie wiem, co Ci dokładnie jest, ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. :)

 

a mój dzień jednak nie skończył się najgorzej :) zalatwiłem co miałem załatwić, na piwku byłem, ogólnie fajnie, chociaż gardło dalej boli :)

No i zimno jak cholera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dzień mam nadzieję bd lepszy niż wczorajszy..

mam kolejne mieszkanie i podpisujemy umowe w poniedziałek. Czyli jednak wyjezdzam..

dzis własnie zobaczę sie z ważną osoba i podejrzewam, ze to bd jedno z ostatnich naszych spotkan. Ja nie wiem jak to bedzie. W każdym razie-czekaja mnie trudne dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle całe dnie się boję zawału, udaru, wylewu :| Biorę tabsy na nadciśnienie, ciśnienie jest w normie to w nocy boje się za bardzo mi się obniży i dostane zapaści. Jak nie urok to sraczka :| Mierze ciśnienie znowu 20x dziennie :| Pozatym, strasznie irytują mnie te moje "wymioty" miałem to 4x... bardzo źle się czuję nogi i rece zaczynaja być niespokojne, do tego wyższy puls, skręt żołądka i przewodu i wymiotuje tylko bez ani kropli treści z żołądka, zrobie ten odruch 3-4 x i jak ręką odjął :( Może to spięcie narządów znalazło ujście właśnie w ten sposób?

Dzisiaj idę do pracy jako kelner w znanej sieciówce. Oby się udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwa, bo wczoraj miałam urodziny (=picie wieczorem ze znajomymi) i miałam świadomość cały dzień, że nie mogę wziąć afobamu choćby nie wiem co (raz wzięłam nieświadoma i piłam po nim, tragedia), więc oczywiście bałam się że dostanę ataku o wiele bardziej niż zwykle... ale jakoś przetrwałam i się cieszę bardzo :) a humor dobry, bo przepięknie na dworze jest - cudowne słońce, rześkie powietrze, liście o wszystkich kolorach złota, szumiące trawy i spadające kasztany... pogoda chyba naprawdę ma duży wpływ na humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna niepozorna sytuacja mnie jakoś tak speszyła dzisiaj. Kolega grzebał mi w notatniku, gdzie był numer do przychodni psych, w zasadzie fundacji (zajmującej się także uzależnieniami, właściwie głównie) i on tak na niego patrzy i się śmieje, do jakiej to fundacji numer "Uzależnień? Pewnie do psychologa". Ja tak się sztucznie zaśmiałam, w duszy "No brawo, zgadłeś" :P Moje zdezorientowane spojrzenie musiało być niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień pod kocem przy książce i pisaninie. Dalej zimno - to zaczyna być irytujące. Na dodatek wszedł mi nerwoból pod prawy łuk brwiowy i dopiero teraz przechodzi (chyba). Czuję, że zbliża mi się małe załamanie nerwowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój się zakończył bólem nóg-kolan i kostki z prawej nogi.Tak,że laptopcik i piesek przy boku,(który właśnie mi zwalił pełną popielniczkę polując na peta :lol:),w łóżeczku.aaa!..oczywiście telewizor w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×