Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dobrze to ujęłaś i na dodatek lęk dość silny...

 

dominika92, niezmiennie wierzę w to :D , choć wystraszyłam się dzisiaj dość mocno.

Ja mam identycznie - ciasto siedzi :D sobie spokojnie w piekarniku, a ja już jestem pewna, że nie uda się. Czy w końcu pozbędziemy się tego??

Dominiko, przeczytałam o Twoich obawach związanych z wynikami, czy były jakieś symptomy, by martwić się tym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, źle się czuł, ciągle osłabiony i senny, temperatura za niska. Mam nadzieję, że to tylko jakieś braki, jakaś lekka anemia czy coś..a najlepiej to żeby w ogole nic..:(

Ale Ty umiesz piec, a ja się dopiero uczę, więc już w ogóle..do tego tak się starałam nie nabałaganić,że zapomniałam o wysmarowaniu blachy i jestem zła na siebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja już zrezygnowałam dawno ze smarowania blachy i wykładam ją papierem do pieczenia. Super wygodna sprawa.

Moje doświadczenie, jak życie pokazuje, nic nie daje, kiedy we mnie drzemią przekonania z przeszłości, że niczego nie potrafię zrobić.

 

Senność, zmęczenie może powodować wiele czynników, choćby lekka niedoczynność tarczycy itd... nie denerwuj, bo każdej sytuacji można zaradzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×