Skocz do zawartości
Nerwica.com

OLANZAPINA (Anzorin, Egolanza, Olanzapina Mylan/ STADA/ Apoex/ Bluefish/ Lekam/ +pharma, Olanzaran, Olanzin, Olazax, Olazax Disperzi, Olpinat, Olzapin, Ranofren, Zalasta, Zolafren, Zolafren-Swift, Zolaxa, Zolaxa Rapid, Zopridoxin)


Wera

Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      13
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

nie odczulam pozytywnych skutkow po olanzapinie, procz sennosci, a ze nie mam problemow z zasypianiem bylo mi to zbedne

za to w 1,5 miesiaca nabralam 15 kg i stracilam sporo wlosow, wiec odstawilam bez konsultacji z lekarzem

na dodatek wpedzilo mnie to w dolek, teraz nie biore juz 3 tygodnie i nadal mam nadmierny apetyt i nie za ciekawy nastroj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy następnej wizycie u lekarza mam zamiar zmienić zolafren na ketrel. Utyłam bardzo po zolafrenie :hide: , już nie raz pisałam o tym na forach. Od listopada 2011 odchudzam się i udało mi się pozbyć 13kg :mrgreen: - wysiłkiem fizycznym i dietą. Łatwo było utyć, ale trudno to wszystko zrzucić, oj bardzo trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj wieczorem wziąłem pierwszą tabletkę Olanzapine 2,5 mg.

Powinienem przyjmować ten lek 2 razy dziennie, lecz po zażyciu jednej tabletki mój umysł dosłownie się wyłączył, więc na wszelki wypadek nie wziąłem kolejnej tabletki...Nie wiem, czy to dobrze, ale muszę jakoś normalnie funkcjonować, a mój stan nie jest aż tak zły, żebym musiał przyjmować tak silny lek(czyt. nie mam schizofrenii).

Doradźcie, czy powinienem kontynuować, czy też przestać?

Pozdrawiam, Maras.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×