Skocz do zawartości
Nerwica.com

napięcie podskorne po neuroleptykach, ktore nie mija juz 2,5


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

W 2010 wzialam rispolept im sie zaczelo... potem zapisali mi sulpiryd i inny neurolpetyk - ten pierwszy atypowy, zapomniałam nazwy, ale problem sie zaczal natychmiast po rispolepcie...wlascie chyba 90% mojeog cierienia pochodzi od tego...potworne napiecie w calym ciele...cos jak akatyzja...akatyzje chyba tez mialam po tym rispolecpie, ale pozostalo to napiecie podskorne, drazliwosc, cierpienie nie do wyrtzymania akle bez przymusu chodzenia...wytzrymalam rok, najpierw pomagaly akineton i pridinol, potem przestaly..potem lekarka zapisala mi benzo, ale juz mnie nie leczy...nowa widzi tylko PANI JEST UZALEZNIONA, bo biore 6i 3/4 stilnoxu dziennie, nie rozumie skad to sie wzielo...szukam wszedzie pomocy nikt nie rozumie, nie umie mi pomoc..proponowali mi ropinirol, ale neurolog ostrzegl ze po tym czesto sie wpda w psychotyczny hazrd, a ja neuroleptykow nie moge brac, bo mam uszkodzony uklad cholinergiczno-dopaminergiczny i kazdy neuroleptyk wywoluje dyskinezy/dystonie...biore te stilnoxy razm z depakina bo wtedy silniej dzialają, biore je juz rok, ale lekarka mi je odatwia, a ja nie wiem co zrobie jak ich nie bedzie...to MINUTA jest nie do wytrzymania...jak w akatyzji...pridinol i akineton na to nie dzialaja juz, wywoluja stany ostrego splatania *byc moze w wyuniku interacji z depakiną czy czyms)...jestem w stanie pojechac GDZIEGOLWIEK zeby mi ktos pomogl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rispolept to gówno. Gdybym brał go do tej pory, to prawdopodobnie byłbym już warzywem.

 

mam uszkodzony uklad cholinergiczno-dopaminergiczny

 

Jeśli jest tak jak piszesz, to niestety trudno będzie przeciwdziałać tym objawom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×