Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nerd, chyba czasem łatwiej przy wszystkich, w gimbusiarni to się wszyscy śmieją i nawet jak pytają to jest chaos. W chaosie jakoś łatwiej. :bezradny:

 

-- 12 cze 2012, 00:09 --

 

O loooosie ale mnie napieprza w prawym nadgarstku. ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem zdawać egzamin , a wcześniej w ogóle się nie uczyłem , to musiałem kombinować , a , że pani nauczycielka ładna kobitka , to się uśmiechnąłem , to ją uszczypnąłem , zażartowałem , pośmialiśmy się , wszystko szło dobrze , wyszedłem z sali z przeczuciem , że zdałem ... okazało się , że dostałem jedynkę na koniec i naganne , za takie zachowanie w stosunku do nauczycielki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, ja mam czasem takie fobie społeczne, że się zryczalam na środku korytarza koleżance w rękaw bo ludzie. :D

A teraz latam jak szalona bo mam koncert co chwila i muszę śpiewać. :D

 

Angelo24, po melisie to moje serce ma nadal ADHD. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd Zdecyduj się na pomoc Tomcia, coś mi mówi ,że one się zna na sztukach :P

To prawda , potrafię określi datę powstania , szerokość i inne detale , udowodnię to Angelo24, może jakiś towar się znajdzie i będziemy mogli podać go ocenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd

Ja studia olałem, bo doszedłem do wniosku, że to nasze nauczanie i w ogóle nauka strasznie zniewala człowieka i zabija indywidualne podejście do tematu i powiem ci że nie żałuję! Jestem tu gdzie jestem i mogę powiedzieć że mam to co chciałem w pełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, Może lepiej się zastanów , nie rób nic pochopnie , pomyśl ilu nerwicowcom udało się ukończyć studia , nawet tu na forum jest trochę takich osób , może z nimi pogadaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×