Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Angelo24

Użytkownik
 • Zawartość

  308
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dobry wieczór. Dawno mnie nie było... No nie ma co się oszukiwać było ok. A jak znów nie jest to znów się pojawiam.
 2. No ja praktycznie z takowego schodzę. Dał mi do wiwatu mocno. W każdym razie forum na to pomaga, szczególnie jak się poczyta odpowiednie działy.
 3. Dobry wieczór tym co nie śpią i jak ja walczą właśnie z atakiem
 4. Dzięki wielki dziewczyny za rady, chwilowo ogarnąłem to dziadostwo : ) Chyba i papieros pomógł. jasaw Masz u mnie piwo, nie wiem kawę, co tam lubisz. Niesamowicie to zadziałało.. Jak od dobrych 2 lat nie byłem tak zrelaksowany tak teraz po prostu aż czuję się jak nowo narodzony Dzięki ci wielkie przez duże W!
 5. A nic strasznego.. Właściwie to mam atak mojej ukochanej nerwicy.. I mnie zbyt mocno że tak powiem męczy..
 6. Dobry wieczór.. Właściwie to nie dobry.
 7. Tomcio Nerwica No właśnie więc Praga jednak spokojna; )
 8. Tomcio Nerwica, W sumie Praga po nocy jest całkiem interesująca Relatywista Fotografik zawodowy, do wynajęcia, zajęcia, tudzież wysłania gdzie inny nie podoła;) --- Chwilowe z/w ; ) Zanim jednak... Tomaszu, ja tam nigdy na Pradze nie spotkałem agresywnych dresów Nie raz chodziłem z aparatem robiąc zdjęcia w nocnych klimatach, podwórka etc. I nic złego mi się nie stało Tylko może to że ja to rodowity... No nie wiem.
 9. Tomaszu: To ty już tam byłeś ? Jak tak to doskonale, nie znam terenu a przewodnik się przyda, w sumie też dwie osoby raźniej ; )
 10. Tomaszu: Hmm gdyby był ktoś chętny czemu nie Relatywista Jak zamierzasz zrobić to w ciągu dwóch lat to pamiętaj, taki niski 175 z aparatem to będę ja, nie strzelać, chyba że będę chciał ujęcie lecącej kuli
 11. Stark Nie był bo jeszcze tam nie byłem, dopiero mam zamiar, a jadę by to pokazać takim jakie jest. A nie jakim światowe agencje próbują ukazać ; ) Bo pokazywane jest tylko to co "Piękne" a ból itd, to nie jest na wyjście.
 12. Tomcio Nerwica Bo mnie goni że tak powiem głód czasu Co prawda jednak jest nudne, w kosmos nie polecę a bym chciał. To co tu to już chyba dla mnie za mało ; > *Wiola* Czy ja wiem czy to taką pełną piersią, trochę inaczej niż kiedyś ale to jeszcze nie to ; )
 13. *Wiola* No ja cię proszę.. Ja chcę odpocząć Zaraz czeka mnie wylot na kolejną imprezę, a tu jeszcze to. Dobry wieczór kolejnym dwóm osobom;)
×