Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Linko tylko skąd wziąć tą silną wolę,cierpliwość i konsekwencję?Ja tyle razy próbowałem,chodziłem nawet do dietetyczki,stosowałem się przez jakiśczas do diety i 2 tygodnie po rozpoczęciu diety poddawałem się...W ogóle to skąd biorą się takie odczucia jak;to,że nam na czymś zależy albo ta silna wola??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jakiś pojebany ;-),bo przynajmniej tak myślałem w czasie diety,że mi zależy,starałem się jej przestrzegać...myślałem,że jestem zdeterminowany,widziałem efekty diety..myślałem,że zalezy mi jeszcze bardziej,aż pewnego dnia nie dałem rady i zjadłem czekoladę...ehhh i potem zaczelo sie tycie i zarcie na nowo.Nigdy nie mialem silnej woli chyba tak naprawde,w ogole w życiu.Ehh nom w kazdym razie masz racje Linko z tym jedzeniem i ruchem przede wszystkim,bo mnie ruchu brakuje...z nerwicowych powodów boje się męczyć...boje się wysokiego ciśnienia,wysokiego tętna..:/

.Btw co do zależenia to chyba..nie umiem zrobić tak,żeby mi bardzo lub w ogole na czymś lub na kimś zależało(np. Jak się zauraczałem/zakochiwałem w kimś to nie walczyłem o tą osobę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, a nie pomyślałeś że jak będziesz szczulejszy to mniej rzeczy będzie ci zagrażać, typu nadciśnienie, kołatania serca, miażdżyca cukrzyca i inne syfy ?

Jesteś zdrowy fizycznie? Jeśli nie to wypytaj się dokładnie lekarza co ci wolno...... basen i rower - to chyba wolno wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka - między innymi za to właśnie Ciebie lubię - za to,że jesteś taka mądra .Nigdy nie spojrzałem na ten lęk przed cisnieniem od tej strony.W końcu jak nie będe c więcej się ruszać to potem rzeczywiście będę miał to,czego się boję.Chyba od jutra będę powoli zaczynał wracać do większego ruchu..Co prawda mam wadę serca(brak. Jednej z zastawek aortalnych,minimalna. niedomykalnosc jednej z zastawek) ale podobno mogę normalnie biegać i ćwiczyć..Dzięki,Linka,że uświadomiłaś mi to o tym ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, nie wiem jak duży jest Twój problem z nadwagą, ale ja bym bieganie odradzał - BARDZO obciąża stawy. Polecam pływanie, albo rower, a biegać zacznij jak będziesz z wagą w "normie". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, jestem niemal pewny, że ci "psycholodzy" ze wszystkich tych portali (onet, wp, interia, itd.) nie mają żadnego wykształcenia psychologicznego. Są to zwyczajni ludzie, którzy zajmują się wymyślanie sensacji na potrzeby portali. Przypomniał mi się skecz, chyba Kabaretu Młodych Panów, o redakcji jakiegoś pisemka dla pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, a na jakiej podstawie sadzisz, ze wiekszosc? Nie lubie generalizacji ... ja np. nie spotkalam jeszcze kiepskiego a wyjatki zawsze sie znajda

Dlatego, że dobrym psycholog to taki, który sam wycierpiał się dużo w życiu. Co automatycznie daje mu przewagę nad tymi innymi ksiązkowymi psychologami, ze względu na fakt iż potrafi zidentyfikować się z nim bardziej niż taki, który w życiu nie miał za bardzo pod górkę.

Co o depresji może wiedzieć ktoś, kto depresji nigdy nie miał? Co moze wiedziec o problemach z miłością ktoś, kto miał jakieś związki, wzloty i upadki ale nie doświadczył prawdziwej samotności jak monk, carlos czy nawet ja. Nie może o tym wiedzieć, nie wie jaki to ból jak potrafi niszczyć to nas.

Wiele osób idzie na psychologię bo fajnie brzmi i wydaje im się, że jest logiczna a tymczasem logiczna ona nie jest. To pozory.

Takich osób jest niewiele. Często też są sytuację, w których to psycholog xyz potrai pomóc wielu ludzią, jest wspaniały ale nie potrafi pomóc sobie samemu sobie.

 

Marsal2 to też nie jest wykluczone. Albo są to ksiązkowi psycholodzy co nie maja pojęcia jak to jest cierpieć w praktyce.

Mogą to być tez tacy co skończyli roczny kurs ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, wiekszosc ludzi idacych na psychologie i zostajacych psychologami to ludzie zaburzeni :) Na szczescie zeby byc psychoterapeuta trzeba przejsc wlasna terapie z superwizorem bo inaczej strach pomyslec ile wlasnych skrzywien przenosiliby na pacjentow.

Mogą to być tez tacy co skończyli roczny kurs ;f

tacy nie maja prawa nazywac sie psychologami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja już z wieloma dziewczynami probowalem, ale caly czas to nie bylo to. Moze ja sie nie nadaja do związku, moze mi po prostu zwiazku sie nie chce. Ale to nie oznacza ze nie chce mi sie sexu. Czy ja musze sie zenic tylkoze wzgledu nasex . Czy nie ma kobiet ktore rowniez nie są zgodne tylko na sexualne relacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, człowieku, jeżeli chodzi Ci tylko o seks to wpakuj się do pierwszej lepszej dyskoteki. Seks relacje nie mają szans przetrwać zbyt długo, bo albo któraś z osób zacznie podchodzić do niej emocjonalnie, albo oboje się sobą znudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ma kobiet ktore rowniez nie są zgodne tylko na sexualne relacje?

Pewnie, że są. Ale one chcą takiech faceta co dają im poczucie, że jest niesamowitym kochankiem. Taki musi być pewny siebie przede wszystkim.

 

ajajaj89, człowieku, jeżeli chodzi Ci tylko o seks to wpakuj się do pierwszej lepszej dyskoteki. Seks relacje nie mają szans przetrwać zbyt długo, bo albo któraś z osób zacznie podchodzić do niej emocjonalnie, albo oboje się sobą znudzą.

Co ty opowiadasz chłopie. To najbardziej krzywdzący mit jaki lata po świecie, że na dyskotece łatwo o seks. Nie prawda. Jak ktoś nie ma pewności siebie, źle sie tam czuje to nie będzie miał seksu ani w ogóle zainteresowania ze strony kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×