Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Co do miseczek a to niektórzy faceci lubią małe z reszta u szczupłych dziewczyn małe piersi komponują się z resztą.

carlosbueno, ale dziewczyny to wpedza tak samo w kompleksy jak wasze prawictwo. Niektore kobiety te4z lubia prawiczkow a jednak was to nie pociesza

czytając wpisy na dole pod tym artykułem w papilocie można rzeczywiście wpaść w kompleksy panie tam z samymi gigantami 20-23 cm miały głównie do czynienia.

pewnie wiekszosc tych wpisow to faceci udajacy kobiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Lady Em., podałem ten artykuł, po to, żeby się pośmiać i jako przykład, że takich rzeczy w internecie nie powinno się brać zbyt serio. (to tak odnośnie tego forum gdzie przez 30 stron twierdzono, że prawiczek to porażka) ;) Nie twierdzę, ze wszystkie takie artykuły/fora/itd. to same kłamstwa, ale nie można ich traktować jako wyrocznie.

Oczywiście, masz rację :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie tak samo jak miec 23 lata i nosic rozmiar miseczek A

Nie wydaje mi się. Rozmiar piersi jest uwarunkowany genetycznie i ogólnie tusza na nie wpływa. Na prawictwo nie. Przykład byłby dobry, jeżeli rozmiar miseczek porównywałabyś z rozmiarami członka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miseczek a to niektórzy faceci lubią małe z reszta u szczupłych dziewczyn małe piersi komponują się z resztą.

Moje są właśnie nieproporcjonalne... :oops:

 

-- 16 maja 2012, 16:07 --

 

Ja tam mam faceta, który kiedy się poznaliśmy był prawiczkiem, i bardzo się cieszyłam że tak jest, bo odkrywaliśmy razem seks :smile: i to mi się naprawdę podobało ;) był otwarty na wszelkie nowości, bajka. A jak spotykałam się kiedyś z kolesiem który już miał swój pierwszy raz za sobą... Kiedy wyobrażałam go sobie z inną panną... :-| Dobrze że to trwało bardzo krótko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, dostales pozytywne strony ale po co sie nad nimi zastanowic jak mozna siac defetyzm i widziec wszystko w czarnych barwach. Zycie nie jest czarnobiale..jest cala gama odcieni szarosci a i kolor sie trafi...tylko trzeba umiec go dostrzec ;)
To chyba mój wrodzony pesymizm. Owszem- nic nie jest czarno-białe. Ale jak się słucha/ czyta że prawiczki powyżej 20 nie są zbyt interesujący to boli.

To co powiedziałem w poście poprzednim to nie moje zdanie tylko cytaty niektórych pań z różnych miejsc (np. to że "nie miał okazji"). W sieci jak się poszuka to można znaleźć takie same teksty.

 

Pozostaje tylko nadzieja że nie wszyscy tak myślą, jak wyżej powiedziałem.

 

Ja tam mam faceta, który kiedy się poznaliśmy był prawiczkiem, i bardzo się cieszyłam że tak jest, bo odkrywaliśmy razem seks :smile: i to mi się naprawdę podobało ;) był otwarty na wszelkie nowości, bajka. A jak spotykałam się kiedyś z kolesiem który już miał swój pierwszy raz za sobą... Kiedy wyobrażałam go sobie z inną panną... :-| Dobrze że to trwało bardzo krótko :lol:
Dlatego najlepiej kiedy oboje są niedoświadczeni. A kiedy jedna strona jest już "po" to się wszystko komplikuje. A z wiekiem coraz trudniej trafić na osobę niedoświadczoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam faceta, który kiedy się poznaliśmy był prawiczkiem, i bardzo się cieszyłam że tak jest, bo odkrywaliśmy razem seks

A ile mieliście lat? Wiem o co Ci chodzi i zazdroszczę Ci. Też chciałbym poznać taką, przy której nie musiałby się porównywać z jej poprzednimi partnerami i z którą mógłbym seks odkrywać.

 

A jak spotykałam się kiedyś z kolesiem który już miał swój pierwszy raz za sobą... Kiedy wyobrażałam go sobie z inną panną...

Myślisz, że faceci z tym nie mają problemu? Mają, a w szczególności ci co mają 25 i więcej lat i nie byli w żadnych związkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dlatego jestescie w lepszej sytuacji bo w kazdej chwili mozecie go stracic a cycki nie urosna same

Mam to komentować? Znowu porównujesz dwie rzeczy których się porównywać nie powinno. Co ma rozmiar piersi wspólnego z byciem prawiczkiem, jeżeli chodzi o kompleks? Już napisałem, kompleks spowodowany małym biustem możesz porównywać do kompleksu małego penisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dlatego jestescie w lepszej sytuacji bo w kazdej chwili mozecie go stracic a cycki nie urosna same

Mam to komentować? Znowu porównujesz dwie rzeczy których się porównywać nie powinno. Co ma rozmiar piersi wspólnego z byciem prawiczkiem, jeżeli chodzi o kompleks? Już napisałem, kompleks spowodowany małym biustem możesz porównywać do kompleksu małego penisa.

Też nie do końca bym porównywał penis i piersi ten pierwszy służy do zaspakajania seksualnego, piersi w dużo mniejszym stopniu to raczej kwestia estetyki. Piersi ich wielkość widać na pierwszy rzut oka to co jest w spodniach dużo mniej z jednej strony lepiej a z drugiej gorzej że partnerka może się rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no właśnie. Lepszym porównaniem dla kompleksu małych piersi byłby ogromny nos, bardzo odstające duże uszy, deformacja dłoni, czy inne tego pokroju rzeczy.

Jednak zgodzisz się, że kompleksu małych piersi nie powinno się porównywać z kompleksami spowodowanymi kompletnym brakiem doświadczenia w związkach wszelakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, niekoniecznie wszystko się komplikuje. Jestem kobietą doświadczoną, w szczęśliwym związku, ale gdybym miała mieć jeszcze innego faceta wolałabym prawiczka ;) To moje osobiste zdanie.

Także chłopaki - nie martwcie się! :D

Dzięki. ;) Jeśli możesz, uzasadnij, czemu prawiczka?

 

Kłopot tylko w jednym- jak sama napisałaś- czułabyś zazdrość o byłych. Tym bardziej obciąży to prawiczka. I do tego wyobraź sobie presję niedoświadczonego partnera przy doświadczonej kobiecie- aż mi się słabo robi na taką perspektywę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja nie mam z czego się cieszyć...

My, faceci, nie mamy pojęcia jak czuje się kobieta z małym biustem, wy nie wiecie jakie obciążenie psychiczne wywołuje bycie prawiczkiem w takim wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego wyobraź sobie presję niedoświadczonego partnera przy doświadczonej kobiecie- aż mi się słabo robi na taką perspektywę...

inbvo, w tym fajne jest to, ze niedoswiadczony partner jest otwarty na sugestie i slucha co do niego mowi doswiadczona partnerka. Wspolnie odkrywaja przyjemnosc z seksu..a jak milo byc nauczycielem :105:

Gdybym miala wybierac takiego ktory przelatywal laski a takiego ktory ma niewielkie doswiadczenie to wybralabym tego drugiego.

Oblatywaczom wydaje sie ,ze sa demonami seksu bo iles tam juz partnerek seksualnych mieli a tak naprawde bywaja ciency, bo zeby byc dobrym kochankiem to trzeba poswiecic czas jednej kobiecie i nauczyc sie jej ciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, teraz mowa była o problemie tego, ze partnerka miała kilku kochanków wcześniej i tego co napisała Lady Em., że myślałaby o tym jak jej facet był wcześniej z inną. Faceci myślą dokładnie tak samo, a w szczególności ci niedoświadczeni. Ja sam miałbym ogromny problem pogodzić się z tym, że moja partnerka miała x kochanków przede mną. A ciężko mi będzie znaleźć dziewicę w moim wieku, albo BARDZO niedoświadczoną kobietę (pierwszy raz kiedyś tam i to w dużej mierze z przypadku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, no to mam wielkie szczescie, ze moj partner takich jazd nie ma i kochankow mi nie wyrzyguje. Ma swiadomosc , ze jest w tej chwili najlepszym jaki moze byc i w zyciu nie zamienilabym go na nikogo innego. A wielkiego doswiadczenia kiedy sie poznalismy nie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym fajne jest to, ze niedoswiadczony partner jest otwarty na sugestie i slucha co do niego mowi doswiadczona partnerka. Wspolnie odkrywaja przyjemnosc z seksu..a jak milo byc nauczycielem
może każdy reaguje inaczej-

ja bym się w takiej sytuacji chyba źle czuł. Jak niepełnowartościowa osoba. Jak uczeń a nie jak partner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×