Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

ja też miałam natrętne myśli biorąc Aserin, nasiliły się zwłaszcza w 3 miesiącu stosowania leku, ale nie mówiłam o nich psychiatrze swojemu tylko psychologowi na terapii i on stwierdził, że to normalne przy przewlekłych zaburzeniach lękowych.

 

Btw. nie wiedziałam, że nie można brać Ibupromu, ja go biorę często i dużo bo mam silną migrenę. Czy w ulotce Asertinu też jest napisane przeciwwskazanie brania Ibupromu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka obawe ,ze ona na lęki nie jest dobra,nie wiem czemu tak mysle,nigdy tak smutna nie bylam jak po tym leku,chyba nigdy:)......ale ok poczekamy ,zobaczymy do velafaxu nie ma sensu wracac jesli bralam ja 8 lat i przestala dzialac.......

Co dobrze sie łączy z asenta?w sensie dzialania pozytywnego

i dziekuje wszystkim za odpowiedzi,inaczyj bym zeswirowala chyba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala w trawie, słuchaj, ja miałam podobnie. Po dojściu 150 mg setaloftu czułam się koszmarnie u wylądowałam w szpitalu z myślami s.

Teraz biorę venlectine i pernazinum, czuję się duzo lepiej (ale jeszcze nie za dobrze) niż na tym setalofcie. U mnie ten lek wszystko nasilił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam 3 tydzień-i jestem w czarnej dziurze nadal.......moze on nie dziala?A moze to ze tak miesza mi w glowie to znaczy ze dziala i pozniej zacznie pozytywnie???????

ja juz nie wiem co robic,bo na wszystko trzeba czasu,ale jak okaze sie nie trafiony znow proby z innym................do d.......y to wszystko

Asentra jest slabym lekiem?Bo takie opinie slychalam w sensie delikatnym bardzo lekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×